Saxofon Altowy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Japan winyl
Posty: 93
Rejestracja: 03 lut 2016, 01:13
Gramofon: REGA RP1
Kontakt:

Saxofon Altowy

#1

Post autor: Japan winyl »

Kupie saxofon Altowy wraz z futeralem. Musi byc calkowicie sprawny i w bardzo dobrym stanie.
Ostatnio zmieniony 12 maja 2016, 00:00 przez Japan winyl, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15128
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Saxofon Altowy

#2

Post autor: darkman »

Proszsz.. uprzejmie sprzedam:
Selmer alt Mark III, oryginalny case, dokumenty, złota karta identyfikacyjna, oględziny i dmuchanie Warszawa lub Śląski.
http://allegro.pl/saksofon-altowy-selme ... 03313.html
Dodam, że ocena muzyków klasycznych i jazzowych tego konkretnie egzemplarza b.wysoka.
Aktualny przegląd sprzed tygodnia, pracownia p. Bronka Zawelinskiego, 100% steup i 0 zastrzeżeń.
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Saxofon Altowy

#3

Post autor: klin »

Kurcze Darkman...na co Ty zbierasz te wszystkie dziengi???
Dobytek wyprzedajesz...płyty (co prawda nie JD niemieckie), saksofony, stratocastery... Co Ty tam jeszcze masz w zanadrzu? :D
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15128
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Saxofon Altowy

#4

Post autor: darkman »

Na LAR`a zbieram (stary poszedł do ludzia),a czytałem na forum że dobry, bo na Festunga o pięknym żeńskim imieniu mnie zapewne nie stać. :D
Klin, o stracie nic nie pisałem.. inwigilujesz mnie? I Ty Brutusie? :D
p.s. ukłony dla Szanownej dedykantki nazewnictwa, za Twoim pozwoleniem, rzecz oczywista. I przepraszam za zbytni familiaryzm.
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Saxofon Altowy

#5

Post autor: klin »

Oddam Celinę tylko za tego Stratocastera (jak dorzucisz JD niemieckie) :D Syn chce grać (6 lat) tylko musiałbym przerobić na leworęczną. Albo może go przekonam i będzie grał prawą jak Ribot 8-)
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15128
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Saxofon Altowy

#6

Post autor: darkman »

Struny mogę dorzucić. 8-) Nie przekładaj. Kup gitarę 3/4 od razu dla leworęcznych. I nie zmieniaj mu ręki, to bardzo ważne.
JD, to spoko. Wszystkie moje płyty są do kupienia. To tylko kwestia chęci czyli ceny. :D
Awatar użytkownika
klin
Posty: 2122
Rejestracja: 12 kwie 2014, 23:36
Gramofon: Thorens 125 MK II
Lokalizacja: Wrocław

Re: Saxofon Altowy

#7

Post autor: klin »

darkman pisze: Struny mogę dorzucić. Nie przekładaj. Kup gitarę 3/4 od razu dla leworęcznych. I nie zmieniaj mu ręki, to bardzo ważne.
Nie no żartuję oczywiście z tą zmianą ręki. Tak właśnie przymierzam się do zakupu czegoś takiego jak napisałeś bo widzę, że faktycznie mu się to podoba i coś tam już sobie brzdękał :)
darkman pisze: JD, to spoko. Wszystkie moje płyty są do kupienia. To tylko kwestia chęci czyli ceny.
A co Ty tak się wyprzedajesz? To droga płyta, pomyślę ;)
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15128
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Saxofon Altowy

#8

Post autor: darkman »

klin pisze: tak się wyprzedajesz
Małe lokum mam :D i zbieram obiegowe bilety NBP, takie hobby, co by na emeryturze nie grzebać w śmietnikach gdy pada. ;)
Awatar użytkownika
Japan winyl
Posty: 93
Rejestracja: 03 lut 2016, 01:13
Gramofon: REGA RP1
Kontakt:

Re: Saxofon Altowy

#9

Post autor: Japan winyl »

darkman pisze:Proszsz.. uprzejmie sprzedam:
Selmer alt Mark III, oryginalny case, dokumenty, złota karta identyfikacyjna, oględziny i dmuchanie Warszawa lub Śląski.
http://allegro.pl/saksofon-altowy-selme ... 03313.html
Dodam, że ocena muzyków klasycznych i jazzowych tego konkretnie egzemplarza b.wysoka.
Aktualny przegląd sprzed tygodnia, pracownia p. Bronka Zawelinskiego, 100% steup i 0 zastrzeżeń.
Dzieki za odpowiedz. Pomyslimy. Narazie zbieram oferty a jakis napewno sie kupi. Napewno bede mial na uwadze
ODPOWIEDZ