A-1, A-2 Mocowanie ramienia/uchwyt do gramofonu Micro-Seiki DD40

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SimonTemplar
Posty: 3979
Rejestracja: 24 gru 2015, 14:28
Lokalizacja: UK

A-1, A-2 Mocowanie ramienia/uchwyt do gramofonu Micro-Seiki DD40

#1

Post autor: SimonTemplar »

Kupię oryginalne, kompletne mocowanie pod dodatkowe ramię dla gramofonu Micro-Seiki DD40 (pasuje też do DD7).
Z tego co jestem rozeznany to produkowane były dwie opcje: A-1 oraz A-2 jak na dołączonych fotkach poglądowych.
Jestem bardziej zainteresowany wersją A-2 pod ramię SME ale z braku dostępności nie pogardzę opcją A-1.
Dostępność ww mocowań na rynku wtórnym graniczy z cudem. Jak się coś gdziekolwiek pojawi to jest zazwyczaj niekompletne lub w opłakanym stanie - o cenach nie wspomnę. Próbuję to to namierzyć od kilku lat i ..upa.

Bardzo proszę wszystkich forumowiczów o info :pray: jeżeli gdzieś wam się to otrze w necie o oko lub gdziekolwiek indziej - dajcie znać = odwdzięczę się ;)

Rozważę każdą ofertę cenową za kompletne i w ładnym stanie mocowanie.
Nie interesują mnie uchwyty wykonane na drukarce 3D (bo takowe pojawiają się w obiegu).
Załączniki
a1a2.jpg
a1.jpg
4.jpg
zbigu
Posty: 63
Rejestracja: 05 sty 2019, 15:07
Gramofon: Micro seiki,Braun
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: A-1, A-2 Mocowanie ramienia/uchwyt do gramofonu Micro-Seiki DD40

#2

Post autor: zbigu »

Cześć dokładnie trudny temat sam bym też chętnie skorzystał .Czytalem ktoś sobie dorobił takie mocowanie ale nie pam :D iętam forum.Mysle że najlepiej kupić jeszcze jeden gramofon, sprzedać super ramię i złożyć to co pragniesz.Przy cenach za oryginał ja sobie odpuszczam,wolę zmieniać hadshelle i zamykac pokrywę jak nie gram. :D
ODPOWIEDZ