Kupię wzmacniacz do 200zł

ODPOWIEDZ
alecin
Posty: 3
Rejestracja: 14 mar 2017, 06:35

Kupię wzmacniacz do 200zł

#1

Post autor: alecin »

Cześć,

poszukuję (używanego) sprawnego wzmacniacza do około 200zł który będzie w stanie grać z gramofonem UNITRA ADAM GS-424. Preferowany odbiór osobisty Warszawa, Małopolska lub Śląsk.

Jestem w stanie zapłacić trochę więcej gdyby w zestaw wchodziły jeszcze głośniki/kolumny.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2017, 21:17 przez alecin, łącznie zmieniany 1 raz.
alecin
Posty: 3
Rejestracja: 14 mar 2017, 06:35

Re: Kupię wzmacniacz do 200zł

#2

Post autor: alecin »

Up, w dalszym ciągu poszukuję wzmacniacza
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15106
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Kupię wzmacniacz do 200zł

#3

Post autor: darkman »

Cześć, mogę zaproponować akurat na zbyciu Sony TA F410R, dość fajny w tej mniej więcej cenie, ładny, posiada wewnętrznym phono pre/wejście-wyj. Blok zasilacza integralny - czyli można do niego wpiąc też zasilanie innych urządzeń np CD, tuner, itp. Model to Spontaneus Twin coś tam bara bara, przycisk 'source', duże gały itd.
Odpowiada mi wyłącznie odbiór osobisty z buta. Na terenie W-wy jest OK. Śląsk/małopolska jeszcze lepiej ale ja decyduję gdzie :mrgreen: Odsłuch możliwy u Ciebie.

Kolumny: Czego oczekujesz i jakie masz preferencje? Budżet?
mam do zaoferowania 4 różne wersje:
Cantony GLE 60 -> gdzieś około 450 pln, stan super max alleluja, dwudrożne renomowanej firmy w obudowie drewnianej, brzmią jak Cantony.
edit: wysyłka tych jest możliwa-mam karton od nich z zabezpieczeniem.

Magnatpodstawkowe - są gdzieś na forum, mogę wyszukać temat, b.tanie, a dość fajne

Tonsile/podstawkowe - średnie/małe ale nie aż tak około 30 cm wys. Stan fajny dość, b.tanio, a nawet super extremalnie tanio czyli symbolicznie,

Altusy 110, sprawne z grubsza, do renowacji forniru (woskowanie barwiące wystarczy), jest do niech zupełnie nowy zestaw zawieszeń głośników niskotonowych oraz nowa satyna na pokrycie maskownic, które są deko podtargane. Stan dobry od nowości w moich rękach tylko długo i w zwązku z tym zmęczone lekko wizualnie. Nie mam czasu robić ich renowacji. Całość oddam za 200+materiały 100 = 300.
Altusy aktualne do 30 lipca, bo potem mam urlop i je zrobię, po czym sprzedam za 450, choć widzę takie po renowacji i za 700 na aukcjach.
(może ktoś z kolegów jest zainteresowany to ->PW pse)
Ostatnio zmieniony 20 lip 2017, 10:15 przez darkman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dimas
Posty: 808
Rejestracja: 25 maja 2015, 12:54
Gramofon: SONY PS X65

Re: Kupię wzmacniacz do 200zł

#4

Post autor: Dimas »

darkman pisze: Altusy aktualne do 30 lipca, bo potem mam urlop i je zrobię, po czym sprzedam za 450, choć widzę takie po renowacji i za 700 na aukcjach.
(może ktoś z kolegów jest zainteresowany to ->PW pse)
Po żniwach będzie branie na altusy :mrgreen:
technics sl-1610->shure v15III,yamaha tc-720,ct-710,ca-710,marantz cd54 ->technics SB7

sony ps x65->xl45,V90LPS,yamaha bd s673,yamaha rx a1070,Sony SS X9ED
ODPOWIEDZ