Gramofon dla początkującego

ODPOWIEDZ
Dam88
Posty: 17
Rejestracja: 01 cze 2021, 13:47

Gramofon dla początkującego

#1

Post autor: Dam88 »

Witam szanowne grono forumowiczów!
Wkręciłem się w świat płyt analogowych jakiś rok temu. Żona kupiła mi "gramofon" taniego chińczyka. Uzbierała mi się już kolekcja kilku płyt i chciałbym zmienić sprzęt na lepszy. Taki, na którym płyty nie przeskakują i ładnie gra. Obecnie mam gramofon podłączony pod amplituner. Budżet jaki mam to około 500 PLN. Jeżeli posiada ktoś coś fajnego do tej ceny to chętnie zakupie :)
Awatar użytkownika
trafalgar
Posty: 4061
Rejestracja: 03 mar 2015, 10:30
Gramofon: Kenwood KP 990
Lokalizacja: Kraśnik lubelski

Re: Gramofon dla początkującego

#2

Post autor: trafalgar »

Dam88 pisze:
03 cze 2021, 21:06
Witam szanowne grono forumowiczów!
Wkręciłem się w świat płyt analogowych jakiś rok temu. Żona kupiła mi "gramofon" taniego chińczyka. Uzbierała mi się już kolekcja kilku płyt i chciałbym zmienić sprzęt na lepszy. Taki, na którym płyty nie przeskakują i ładnie gra. Obecnie mam gramofon podłączony pod amplituner. Budżet jaki mam to około 500 PLN. Jeżeli posiada ktoś coś fajnego do tej ceny to chętnie zakupie :)
A Tobie coś się podoba w tej cenie?
Dam88
Posty: 17
Rejestracja: 01 cze 2021, 13:47

Re: Gramofon dla początkującego

#3

Post autor: Dam88 »

trafalgar pisze:
03 cze 2021, 21:09
Dam88 pisze:
03 cze 2021, 21:06
Witam szanowne grono forumowiczów!
Wkręciłem się w świat płyt analogowych jakiś rok temu. Żona kupiła mi "gramofon" taniego chińczyka. Uzbierała mi się już kolekcja kilku płyt i chciałbym zmienić sprzęt na lepszy. Taki, na którym płyty nie przeskakują i ładnie gra. Obecnie mam gramofon podłączony pod amplituner. Budżet jaki mam to około 500 PLN. Jeżeli posiada ktoś coś fajnego do tej ceny to chętnie zakupie :)
A Tobie coś się podoba w tej cenie?
Hej, tak, mam na oku https://www.olx.pl/d/oferta/vintage-pie ... IkfdT.html

Podobają mi się się obudowy w drewnie, ale nie jest to konieczność.

Może ktoś na forum coś sprzedaje dobrego. Jestem kompletnie zielony w temacie
ODPOWIEDZ