Kupię ...gramofon

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Martinez83
Posty: 223
Rejestracja: 18 lis 2019, 13:22

Kupię ...gramofon

#1

Post autor: Martinez83 »

Ponieważ moja krótka przygoda z dotychczasowym gramofonem właśnie dobiegła końca, szukam nowego - w sensie innego, nie musi być fabrycznie nowy. :D

Manual lub półautomat
Może być bez wkładki
Najchętniej coś z technicsa, Marantza, Dual, Luxman ale nie ograniczam się tych marek.

Budżet w przypadku używki to maks 4kPLN.

Żeby jednak nie było za łatwo, poza walorami technicznymi, musi też posiadać walory estetyczne (już możecie się ze mnie śmiać 8-) )
Otóż wszystko, co z drewnem lub drewnopodobne odpada. Niestety.

Bardzo mile widziane aluminium, szary...ostatecznie czarny połysk.

Oczywiście monitoruję Alledrogo i OLX. Jeśli jednak ktoś zna kogoś, kto chciałby się pozbyć godnego uwagi gramofonu, to bardzo proszę o info.

Jednocześnie rozważam kupno czegoś nowego, w zasadzie jedynym kandydatem jest Technics, ale nie zamykam się na używane i stąd to ogłoszenie. 8-)

Chyba wszystko :)

Dzięki.
Sprzęt służy do słuchania muzyki - nigdy odwrotnie :!:

Technics SL-1200GR + Nagaoka MP-150 + Schitt Mani + Marantz Model40N + Marantz CD60 + Dali Epicon2
Awatar użytkownika
Hiper86
Posty: 1274
Rejestracja: 13 maja 2017, 22:32
Gramofon: Kenwood KP 990
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kupię ...gramofon

#2

Post autor: Hiper86 »

Martinez83 pisze:
15 sty 2020, 23:01
Ponieważ moja krótka przygoda z dotychczasowym gramofonem właśnie dobiegła końca
:lol: :D :lol: Wybacz ale musi paść " A nie mówiłem" Jak coś mi się trafi to dam znać.
Kenwood KP-990+Denon 103r +NUDAmini+Snell E III+ LAR IA 30mK2 +Rotel RCD 955
Awatar użytkownika
Martinez83
Posty: 223
Rejestracja: 18 lis 2019, 13:22

Re: Kupię ...gramofon

#3

Post autor: Martinez83 »

Wiedziałem, że sobie tego nie odmówisz ;)
Sprzęt służy do słuchania muzyki - nigdy odwrotnie :!:

Technics SL-1200GR + Nagaoka MP-150 + Schitt Mani + Marantz Model40N + Marantz CD60 + Dali Epicon2
Awatar użytkownika
koscidogitary
Posty: 1335
Rejestracja: 23 cze 2017, 13:20
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Kupię ...gramofon

#4

Post autor: koscidogitary »

Technics SL-D303? kupiony jako nowy w PL, jeden właściciel, nie grzebany, ori. hs, ori. wkładka U-25, nowa igła north.pl elipt, nowa igła Jico elipt., mało używany (zgrał jedną igłę - mam tę starą złamaną na pamiątkę), kardan ramienia nie kręcony (nie przeciągnięty). Dodatkowy ciężarek ramienia. Przeczyszczony potencjometr pitch. Reszta jak na swoje lata - jak nowa. 1500zł za całość. Wys. free.
gjwp00
Posty: 109
Rejestracja: 14 gru 2017, 20:07

Re: Kupię ...gramofon

#5

Post autor: gjwp00 »

Sony PS x-50 polecam
ODPOWIEDZ