Nakrętka talerza dual 505-4

Zablokowany
Deling
Posty: 34
Rejestracja: 05 cze 2019, 07:12

Nakrętka talerza dual 505-4

#1

Post autor: Deling »

Kupie nakrętkę plastikowa mały talerzyk mocujący zabezpieczający Duży talerz na ośce
Chodzi o ta cześć na zdjęciu
Załączniki
0B454E56-E739-4BAA-BE15-A01B65DA1EFA.png
Deling
Posty: 34
Rejestracja: 05 cze 2019, 07:12

Re: Nakrętka talerza dual 505-4

#2

Post autor: Deling »

nic panowie ? :) oferuje 20 zl jak nie kupie to bede zmuszony gramofon wywalic na zlom :D
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41547
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nakrętka talerza dual 505-4

#3

Post autor: Wojtek »

A szukałeś już tej części w sieci? Jest dostępna?
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Lukasz31
Posty: 2416
Rejestracja: 29 wrz 2016, 08:48
Gramofon: Thorens TD 125mkI
Lokalizacja: Krotek

Re: Nakrętka talerza dual 505-4

#4

Post autor: Lukasz31 »

Deling pisze:
17 lip 2019, 12:06
oferuje 20
Proszę nie wprowadzać forumowych kolegów w błąd.
Oferuje Pan 11 pln gdyż 9pln to koszty wysyłki a to zmienia postać rzeczy.
Deling
Posty: 34
Rejestracja: 05 cze 2019, 07:12

Re: Nakrętka talerza dual 505-4

#5

Post autor: Deling »

Pana proszę o nie udzielanie się w temacie z Panem zakończyłem dyskusje na priv na glupie pytania
I oferty głupio reaguje proszę moderatora o zrobienie porządku w temacie
Awatar użytkownika
Lukasz31
Posty: 2416
Rejestracja: 29 wrz 2016, 08:48
Gramofon: Thorens TD 125mkI
Lokalizacja: Krotek

Re: Nakrętka talerza dual 505-4

#6

Post autor: Lukasz31 »

Zeby byla jasnosc bo chyba na forum jestem dluzej zaoferowalem Panu 30pln z wysyłką. Pan milo mi odpisal w dosc prostacki sposób z obrazliwymi epitetami więc uprzedzam kolegów z forum.
Deling
Posty: 34
Rejestracja: 05 cze 2019, 07:12

Re: Nakrętka talerza dual 505-4

#7

Post autor: Deling »

nie nie to ty pytales sie ile moge Ci dac , to juz po pierwsze jako sprzedawca mnie rozmieszyles wiec grzecznie ci odpowiedzialem ze tyle i tyle a ty podales swoja cene i tyle w temacie a ja mam tak ze nie zmieniam zdania ! ja ci pokazalem ile ona na EBAY USA kosztuje i za tyle moge ja miec za przyslowiowe 2 USD plus 1 US przesylka lacznie daje nam 13 zl z przesylka , a ty wtedy wyejchales ale do PL kosztuje przesylka 30 zl a ja ci odpowiedzialem ze niekoniecznie bo kupi mi ja bliski przyjaciel ktory tam mieszka i mi ja wysle gratis takze zaoferowalem tobie 20 pln z przesylka najtanszy list ekono to jakies 6 zl wiec na czysto bys mial za kawalek plastiku 14 zl , ja niestety jak cos powiem raz to tak juz jest i wole gramofon na smieci wyrzucic anizeli przekabacac sie z małolatami


wiec prawda taka ze jak bym Ci nie pokazal ile kosztuje na ebay to bym ci zaoferowal 1 zl bo to normalne ze gdy sprzedawca nie zna ceny to kupujacy oferuje mu najnizsza z mozliwych ! pokazalem ci uczciwie ile kosztuje na ebay i za tyle moge ją miec ale wole z Polski mimo to mi sie nie spieszy , to ty zraz dowaliles ale przesylak itd itp no i juz wiedziales odrazu ile ta nakretka kosztuje doznales OLŚNIENIA !! moze wczesniej pomrocznosc jasna ?

zreszta sam widziales ze ta nakretka jest nic nie warta wiec dowaliles mi cene bo spojrzales na przesylke a ja cie zaskoczylem bo moge miec przesylke za free wiec juz zmądrzałes nauczyles sie ceny tej nakretki i odpisales 30 zl :lol: a 50 zl z talerzem aluminiowym ktory ma sie nijak do tej nakretki ciezarem i wartoscia chlopie zastanow sie JA wiem ze masz 31 lat ale ja w tym wieku juz umialem interesy robic


a teraz nie sprzedasz jej juz nigdy bo prawdziwy żyd woli obnizyc cene i sprzedac 1000 sztuk towaru a chytry nie obnizy ceny i nie sprzeda w ogole :lol:


a tak na zakonczenie to Powiem Ci ze dal bym ci i 50 zl za ta nakretke ale nie lubie kretaczy w interesach trzeba bylo w pierwszym poscie napisac oferte bez monologow ktore prowadziles , byla by wplata na konto i temat zamkniety !! pogadaj z Tata moze nauczy cie interesy prowadzic jak sprzedawac "dobra "
Awatar użytkownika
Lukasz31
Posty: 2416
Rejestracja: 29 wrz 2016, 08:48
Gramofon: Thorens TD 125mkI
Lokalizacja: Krotek

Re: Nakrętka talerza dual 505-4

#8

Post autor: Lukasz31 »

Nie będę sie z toba chlopie publicznie obrzucal na forum bo mam swój poziom i kulturę. I wiek również dużo wyższy niż piszesz. Ile ta nakrętka jest warto to wiem i napewno ty mi nie rozjasniles w glowie.
Nie chcę od Ciebie 50pln ani nawet 5pln.
Na tym forum juz kilka rzeczy sprzedałem i kupujacy zadowoleni. Życzę mimo wszystko byś kupił te nakretke bo szkoda gramofonu.
Ps. 3 dolary i nadal trudno zainwestować :clap:
Deling
Posty: 34
Rejestracja: 05 cze 2019, 07:12

Re: Nakrętka talerza dual 505-4

#9

Post autor: Deling »

Kupie ja na ebay USA i do chaty ci zdjęcia podeśle zrobione
analogowym aparatem na potiwerdzenie w interesach jesteś dno i tyle w temacie
i to nie jest publiczne forum bo nie ma w nicku prawdziwego imienia i nazwiska dopoki masz jakis tam login jestes kodem binarnym dla mnie
takie 010110101
Awatar użytkownika
Lukasz31
Posty: 2416
Rejestracja: 29 wrz 2016, 08:48
Gramofon: Thorens TD 125mkI
Lokalizacja: Krotek

Re: Nakrętka talerza dual 505-4

#10

Post autor: Lukasz31 »

To ciekawa teoria chlopcze bo o ile mi wiadomo to adresu mojego nie posiadasz :lol:

Ale jak napisalem powyżej kup zainwestuj te 12pln i sluchaj płyt. Pozdrawiam Łukasz.

Ps. Mam nadzieję że pozwolisz by ocenę interesów jednak dawali klienci którzy kupili u mnie :violin:
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41547
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nakrętka talerza dual 505-4

#11

Post autor: Wojtek »

Pomijając wszelkie zarzuty i kto ma rację - jak ktoś mówi "dam 20 złotych" to myślę że przytłaczająca większość ludzi odbiera to jako "20 złotych za towar", a koszty wysyłki to coś osobnego, o ile w ogóle występują.
Deling pisze:
18 lip 2019, 09:08
i to nie jest publiczne forum bo nie ma w nicku prawdziwego imienia i nazwiska
To tak nie działa :) W sensie - każdy tutaj jest na swój sposób identyfikowalny, nawet jeśli nie podpisujesz się imieniem i nazwiskiem (wszak to też może być zmyślone :D ).
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 188
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:09
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nakrętka talerza dual 505-4

#12

Post autor: Grzesiek »

Ciekawe, bardzo ciekawy i pouczający wątek. Na początku chęć zakupu nakrętki, bo jak jej nie będzie to gramofon leci na złom. No i fajnie, ale dalej pada już kwota 20 PLN, tyle kolega może zapłacić za brakującą nakrętkę. Czyli wartość tego gramofonu mniej więcej to 20 PLN tyle ile ma kosztować nieszczęsna nakrętka. Ktoś oferuje nakrętkę za 30 PLN i tu wojna. Następnie pojawia się kolejna kwota - 13 PLN, za tyle może kolega mieć nakrętkę zakupioną na ebay i przesłaną do PL przez przyjaciela z USA. O co tu chodzi Panowie ??
Technics SL-Q2; Technics SL-1710MK2; Yamaha R-N803D; Heco Aurora700; BUphonoAMP
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41547
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nakrętka talerza dual 505-4

#13

Post autor: Wojtek »

Raczej szkoda ciągnąć temat skoro już jest załatwione i można zamykać :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Zablokowany