Gramofon do 1000 zł, najchętniej półautomat

ODPOWIEDZ
wojtekp
Posty: 28
Rejestracja: 16 gru 2018, 01:08
Gramofon: Technics SL-1500C

Gramofon do 1000 zł, najchętniej półautomat

#1

Post autor: wojtekp »

Poszukuję swojego pierwszego gramofonu i najchętniej kupię go od kogoś z forum (albo znajomych znajomych).

Wymagania:
- nie potrzebuję pełnej automatyki (a nawet niespecjalnie ją chcę - mniej do zepsucia), ale potrzebuję, żeby miał autostop
- w pełni sprawny
- grający na tyle dobrze, na ile budżet pozwala :)
- najchętniej połączenie czarnego z drewnem lub cały czarny

1000 zł to budżet na gramofon i wkładkę, resztę toru mam.

Najlepiej z Warszawy i okolic, aczkolwiek w razie czego mogę podjechać też gdzieś dalej. Na Sylwestra będę na Mazurach, więc tamte rejony także będą dla mnie wygodne.
Sulik
Posty: 7
Rejestracja: 23 sty 2019, 14:46
Gramofon: Kenwood KD5066
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Gramofon do 1000 zł, najchętniej półautomat

#2

Post autor: Sulik »

Cześć, jak jeszcze aktualne

Mam Kenwooda 2033 w idealnym stanie, po pełnym przeglądzie ( wymiana wszystkich smarów, olejów ) , nowy pasek, wkładka Kenwood V39 MKIII nowa igła. Zachowany w idealnym stanie ( rocznik 79 ). Półautomat ( cut and return ), bardzo solidna konstrukcja. Pokrywa bez pęknięć po polerce. Generalnie hobbistycznie serwisuję tą linię gramofonów, egzemplarz jest zachowany w idealnym stanie. Cena - 850 PLN.

Pozdrawiam

Paweł
Awatar użytkownika
MMarek
Posty: 4733
Rejestracja: 10 sie 2016, 09:08
Gramofon: DP-59L / PS-X50
Lokalizacja: śląskie

Re: Gramofon do 1000 zł, najchętniej półautomat

#3

Post autor: MMarek »

Pawle, oferty sprzedaży - bo tak rozumiem Twój post - lepiej w stosownym dziale zamieszczać. Fajnie też dodać zdjęcia...
Sulik
Posty: 7
Rejestracja: 23 sty 2019, 14:46
Gramofon: Kenwood KD5066
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Gramofon do 1000 zł, najchętniej półautomat

#4

Post autor: Sulik »

Cześć

Tam się znajdzie, muszę tylko fotki pstryknąć, zauważyłem też literówkę to jest KD-2044 nie KD 2033 ( inny kolor obudowy i inne nogi - srebro/aluminium w KD- 2044 )

Dzięki

Paweł
ODPOWIEDZ