Gramofon Daniel + Radmor JUZ NIEAKTUALNE

ODPOWIEDZ
Darek

Gramofon Daniel + Radmor JUZ NIEAKTUALNE

#1

Post autor: Darek »

Jestem zainteresowany kupnem Gramofonu DANIEL oraz RADMORA
Musza by w bardzo dobrej kondycji 100% sprawne. Prosze tylko o powazne oferty
Ostatnio zmieniony 09 lip 2012, 01:35 przez Darek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41941
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Gramofon Daniel + Radmor

#2

Post autor: Wojtek »

Darek pisze:oraz RADMORA
Jakiego?
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Darek

Gramofon Daniel + Radmor

#3

Post autor: Darek »

Wojtek pisze:Jakiego?
Z serii 5100 moze byc 5102 najlepiej czarny
Darek

Gramofon Daniel + Radmor

#4

Post autor: Darek »

Caly czas aktualne
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Gramofon Daniel + Radmor

#5

Post autor: Robert007Lenert »

Mam na zbyciu, ale tylko tuner AM Radmor 5122 ...czarny... jak znam zycie szukasz amplitunera..
Darek

Re: Gramofon Daniel + Radmor

#6

Post autor: Darek »

Robert007Lenert pisze:Mam na zbyciu, ale tylko tuner AM Radmor 5122 ...czarny... jak znam zycie szukasz amplitunera..
Trafiles w 10tke. Szukam amplitunera i gramofonu Daniel ale musza byc w stanie jak napisalem. Jesli masz to mozemy pogadac. Odbudowuje swoje wspomnienia jak kiedys zaczynalem moja przygode z plytami, a juz troche czasu uplynelo ;)
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Gramofon Daniel + Radmor

#7

Post autor: Robert007Lenert »

Mam i Daniela i Radmora 5102....oba w stanie wystawowym 100% sprawne, ale ...no wlasnie :) Daniel z roku 1982.... Radmor nie wiem, bo zdobylem go jakies 2 lata temu i nie otwieralem /wyczyscilem tylko potencjometry /stal w gabinecie pewnego dyrektora, nieuzywany od lat/. Co mnie wtedy i do dzis zaskakuje. Oba te sprzety sa mocno leciwe a dzialaja jak nowe. Solidnosc wykonania z przelomu 70/80 byla niesamowita. Zreszta uzyte materialy drewno , metal, ebonit /nie plastik!/ aaa i Radmor montowal wtedy bardzo solidne potencjometry alpsa. Gra to napewno lepiej niz Technicsy wtedy dostepne w pewexach /wiem bo mialem/ nie mowiac juz o dzisiejszym sprzecie klasy sredniej /te wszystkie grajniki dostepne dzisiaj w marketach/ Pewnie ze nie jest to HE , ale norme hi-fi spelnia z cala pewnoscia. Mam przyzwoity amplituner Pioneera przywieziony swego czasu z USA i powiem szczerze, ze Radmor spokojnie z nim konkuruje. Kurde rozpisalem sie...ale sentyment mnie wzial :) Ten Daniel i Radmor oczywiscie nie sa na zbyciu, ale popytam znajomych...moze ktos ma. Jak cos wypatrze to dam Ci znac Darku.
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Gramofon Daniel + Radmor

#8

Post autor: Robert007Lenert »

Darek. Namierzylem Radmora 5102 u znajomego. Kolor ..srebrny. Jeszcze dzisiaj go zobacze i poslucham. Potem napisze co o nim sadze.
Darek

Re: Gramofon Daniel + Radmor

#9

Post autor: Darek »

Robert007Lenert pisze:Darek. Namierzylem Radmora 5102 u znajomego. Kolor ..srebrny. Jeszcze dzisiaj go zobacze i poslucham. Potem napisze co o nim sadze.
Dzieki. O Danielu nic nie slychac?
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Re: Gramofon Daniel + Radmor

#10

Post autor: Robert007Lenert »

Niestety ten Radmor u znajomego jakis "szyty" . Ktos w nim grzebal i to nie po to by cos poprawic....
Darek

Re: Gramofon Daniel + Radmor

#11

Post autor: Darek »

Robert007Lenert pisze:Niestety ten Radmor u znajomego jakis "szyty" . Ktos w nim grzebal i to nie po to by cos poprawic....
Kiedys cos sie trafi. Gdyby byl to pamietaj :mrgreen:
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41941
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Gramofon Daniel + Radmor

#12

Post autor: Wojtek »

Niegrzebany Radmor to prawie jak niegrzebane kolumny Tonsil, rzadki okaz :D
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
heloy17
Posty: 38
Rejestracja: 29 gru 2011, 10:30

Gramofon Daniel + Radmor

#13

Post autor: heloy17 »

Wejdź na strone unitra-fan.pl i napisz odłoszenie że kupisz te sprzęty a napewno coś znajdziez.
Darek

Re: Gramofon Daniel + Radmor

#14

Post autor: Darek »

heloy17 pisze:Wejdź na strone unitra-fan.pl i napisz odłoszenie że kupisz te sprzęty a napewno coś znajdziez.
Dzieki za porade. Zobacze co tam maja
Awatar użytkownika
Obywatel
Posty: 3831
Rejestracja: 02 sty 2011, 18:41
Gramofon: Technics SL-1610MKII
Lokalizacja: Słupsk

Gramofon Daniel + Radmor

#15

Post autor: Obywatel »

Te sprzęty, na które się nastawiasz to szczytowe osiągnięcia polskiej elektroniki. Mam srebrnego 5102 - w stanie prawie gabinetowym. Na razie nieużywany, ale nie jest na sprzedaż. Daniel to z kolei najlepszy polski gramofon - lepszy niż Adam moim zdaniem i kiedyś też sobie go zamierzam sprawić. Trzeba pamiętać, że ten Radmor lubi się najbardziej z 4Ohmowymi kolumnami o konstrukcji zamkniętej. Wraz z dobrymi kolumnami to, co chcesz kupić to jest wręcz wymarzony zestaw do winyli.

Powodzenia w poszukiwaniach!
Były: Daniel G 1100-fs, AKAI AC-3800, Fryderyk G-620, Technics SL-231, Technics SL-Q3
Jest: Technics SL-1610 MKII
ODPOWIEDZ