TANNOY mercury m20 gold / cyrus one

Tematy związane z zakupem sprzętu nagłaśniającego
ODPOWIEDZ
Darek

TANNOY mercury m20 gold / cyrus one

#1

Post autor: Darek »

Czy warto?
Wszelkie opinie mile widziane

http://www.adverts.ie/4515004
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Re: TANNOY mercury m20 gold / cyrus one

#2

Post autor: Robert007Lenert »

Nie słyszałem ich..... ale uchodza za jedne z legendarnych Tannoy. I ponoc jak to zwykle w Tannoy'ach srodek pasma jest fantastyczny, bas wyrazny i nieprzewalony a gora lekko przymglona. Ja osoboscie lubie brzmienie Tannoy i sadze, ze to bardzo dobra ofera. Tannoy robi znakomite zestawy ktore nie mecza i ktorych z wielka przyjemnoscia slucha sie muzyki. Cykania nie bedzie i dudnienia tez nie bedzie. To koncepcja w strone monitorow studyjnych ze znakomitym srodkowym zakresem.
Darek

Re: TANNOY mercury m20 gold / cyrus one

#3

Post autor: Darek »

Robert007Lenert pisze:Nie słyszałem ich..... ale uchodza za jedne z legendarnych Tannoy. I ponoc jak to zwykle w Tannoy'ach srodek pasma jest fantastyczny, bas wyrazny i nieprzewalony a gora lekko przymglona. Ja osoboscie lubie brzmienie Tannoy i sadze, ze to bardzo dobra ofera. Tannoy robi znakomite zestawy ktore nie mecza i ktorych z wielka przyjemnoscia slucha sie muzyki. Cykania nie bedzie i dudnienia tez nie bedzie. To koncepcja w strone monitorow studyjnych ze znakomitym srodkowym zakresem.
Tak sie zastanawiam nad kupnem tego Slyszalem ze swietnie ten zestaw z Cyrusem gra ale chce poznac wiecej opinii przed podjeciem ostatecznej decyzji
Awatar użytkownika
Rajfal
Posty: 160
Rejestracja: 09 mar 2013, 13:36

TANNOY mercury m20 gold / cyrus one

#4

Post autor: Rajfal »

Jestem posiadaczem Tannoy Mercury MK II. Generalnie brzmienie moich Tannoyi określiłbym tak samo jak Robert. Nie wiem jak grają m20 gold, ale jeżeli podobnie do moich to mogę Ci je polecić, pod warunkiem, że słuchasz spokojniejszej muzyki. Z drugiej strony nie wiem czy za 200E nie znajdziesz lepszych kolumn.
Darek

Re: TANNOY mercury m20 gold / cyrus one

#5

Post autor: Darek »

Rajfal pisze:Jestem posiadaczem Tannoy Mercury MK II. Generalnie brzmienie moich Tannoyi określiłbym tak samo jak Robert. Nie wiem jak grają m20 gold, ale jeżeli podobnie do moich to mogę Ci je polecić, pod warunkiem, że słuchasz spokojniejszej muzyki. Z drugiej strony nie wiem czy za 200E nie znajdziesz lepszych kolumn.
Tam sa kolumny i cyrus one, bo jako same kolumny to byloby troche drogawo
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

TANNOY mercury m20 gold / cyrus one

#6

Post autor: Robert007Lenert »

Ja napisze jeszcze raz. Taki zestaw to okazja i to niemała. Jeśli oczywiście wszystko sprawne. Tylko weź poprawkę na to, ze otrzymasz z tego zestawu neutralne brzmienie, bez możliwości korekty. Czyli tylko gałkę głośność masz do dyspozycji.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41516
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

TANNOY mercury m20 gold / cyrus one

#7

Post autor: Wojtek »

Krótka piłka z ukłonem do Darka ;)

Robert i pozostali: polecilibyście te Tannoye do metalu i ciężkiego rocka?
Jeśli nie to można sobie chyba darować ceregiele :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Darek

TANNOY mercury m20 gold / cyrus one

#8

Post autor: Darek »

Wojtek pisze: polecilibyście te Tannoye do metalu i ciężkiego rocka?
Wlasnie od ludzi sluchajacych ciezkiej muzy slyszalem opinie ze jest rewelacja w polaczeniu z cyrusem. Ze to neutral to wiem Podobnie ma moja Yamaha ( tez neutral ) Niestety nie przepadam za neutralem w metalu i gram z korektorem.

To chyba trzeba bedzie sobie darowac ten zestaw, dzieki za pomoc i szukamy czegos dalej :D :D

Wojtku mozna temat usunac aby nie zasmiecal
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41516
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

TANNOY mercury m20 gold / cyrus one

#9

Post autor: Wojtek »

Temat nie zaśmieca bo zawsze jest to jakaś recenzja tych Tannoyów.

Jak masz znajomych z takim sprzętem to może posłuchaj jak to gra u nich? :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Re: TANNOY mercury m20 gold / cyrus one

#10

Post autor: Robert007Lenert »

Ja bym ich nie polecil do muzyki organowej-barokowej. Natomiast wyraznie napisalem, ze ten zestaw nic nie daje od siebie. Plyty zagraja tak jak zostały nagrane. Jeden to lubi inny woli podkrecic gore lub basy. To jest dla mnie istotne.
Darek

Re: TANNOY mercury m20 gold / cyrus one

#11

Post autor: Darek »

Wojtek pisze:Temat nie zaśmieca bo zawsze jest to jakaś recenzja tych Tannoyów.

Jak masz znajomych z takim sprzętem to może posłuchaj jak to gra u nich? :)
Troche za daleko bo mieszkaja jakies 250km odemnie. Moze bede tam w Kwietniu, ale to juz bedzie po wszystkim.
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7643
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

TANNOY mercury m20 gold / cyrus one

#12

Post autor: amrowek »

czy warto z alledrgo za 299 te kolumny?


http://allegro.pl/tannoy-mercury-m20-go ... 46184.html
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
ODPOWIEDZ