Sansui Au 717 dopasowanie kolumn.

Tematy związane z zakupem sprzętu nagłaśniającego
ODPOWIEDZ
gitkrzych
Posty: 2
Rejestracja: 17 paź 2013, 13:49

Sansui Au 717 dopasowanie kolumn.

#1

Post autor: gitkrzych »

Witam serdecznie. Jestem nowy wiec wypadało by się przedstawić a więc jestem Krzysztof i do audiofilskiego podejścia do sprzętu mi daleko więc wolę się porodzić kogoś kto ma o tym większe podjęcie.
Sam jestem posiadaczem zestawu dual cv1700 + stx mx-140.
Ostatnio znajomi zostali szczęśliwymi posiadaczami Sansui Au 717 według mnie świetny wzmacniacz ;) lecz na pewno ostrzejszy w brzmieniu niż mój cv1700 który jest stosunkowo ciepły. Przynajmniej w moim odczuciu.

Problemem z jakim się do was zwracam jest dobór kolumn właśnie do tego Sansui Au 717 ponieważ podłączając go do moich mx-140 stwierdziliśmy że poszukiwania kolumn chętnie byśmy skierowali w cieplej brzmiące kolumny. Teraz jest takie pytanie jakie kolumny w cenie do 1500zł max dopasować. Mowa tu raczej o podłogówkach które musiały by dać radę w pokoju 25m2 (nie potrzeba dużej mocy ponieważ osoby nie słuchają głośno muzyki). Muzyka to raczej
rock, hard rock ale także spokojniejsze ballady oraz muzyka instrumentalna bardziej
Prosił bym bardzo o pomoc bo sam już nie wiem co im doradzić. A jeszcze miło by było gdyby kolumny były czarne ;)
Awatar użytkownika
Winters
Posty: 2801
Rejestracja: 10 kwie 2011, 11:29
Lokalizacja: prawie Łódź

Sansui Au 717 dopasowanie kolumn.

#2

Post autor: Winters »

JBL serii L: L26, L36 etc.
DIOMEDES KATO
ODPOWIEDZ