Kolumny do Technicsa SL 2000

Tematy związane z zakupem sprzętu nagłaśniającego
ODPOWIEDZ
scrug
Posty: 9
Rejestracja: 22 wrz 2013, 21:19

Kolumny do Technicsa SL 2000

#1

Post autor: scrug »

Proszę o pomoc w wyborze kolumn do wyżej wymienionego gramofonu. Słucham Bluesa, Jazzu, Rocka i czasem muzyki klasycznej. Szukam kolumn o mocy nie większej niż 50W. Gdyż-ponieważ nie słucham muzyki zbyt głośno. Docelowe pomieszczenie będzie miało max 25m. Wzmacniacza jeszcze nie posiadam. Założyłem już odpowiedni temat.
Dzięki za pomoc
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Kolumny do Technicsa SL 2000

#2

Post autor: kielek »

Podepnij się pod odpowiedni wątek cenowy ;) Nikt nie wie przecież jaką kwotą dysponujesz na ten cel?
scrug
Posty: 9
Rejestracja: 22 wrz 2013, 21:19

Re: Kolumny do Technicsa SL 2000

#3

Post autor: scrug »

Nie zakładałem żadnej kwoty. Chodzi mi o sprzęt tej samej klasy co gramofon. Jeśli będzie kosztował 500 zł to go kupie ale 1000 też nie robi mi różnicy.
Nie zrozumcie mnie źle. Nie cierpię na nadmiar gotówki. Po prostu nie ma dla mnie znaczenia czy kupie ten sprzęt w miesiąc czy będę zbierał kasę przez rok. Tak jak napisałem chodzi o sprzęt tej samej klasy. Jeśli ten gramofon kiedyś kosztował np. 2000 zł to jestem gotowy zapłacić za używany wzmacniacz, wkładkę i kolumny z tego samego przedziału cenowego. To jest za coś co kiedyś kosztowało 2000 zł. Rozumiem że akurat igła powinna być nowa.
Awatar użytkownika
Winters
Posty: 2801
Rejestracja: 10 kwie 2011, 11:29
Lokalizacja: prawie Łódź

Kolumny do Technicsa SL 2000

#4

Post autor: Winters »

Pierw kup wzmacniacz.

Kolumn nie dobiera się pod gramofon, a pod wzmacniacz, gusta muzyczne i pomieszczenie!
DIOMEDES KATO
ODPOWIEDZ