Wzmacniacz do Technics SL - D2 (~700zł )

Tematy związane z zakupem wszelkich przedwzmacniaczy i wzmacniaczy
ODPOWIEDZ
wszwarc
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2012, 11:43

Wzmacniacz do Technics SL - D2 (~700zł )

#1

Post autor: wszwarc »

Witam forumowiczów,

zwracam się z prośbą, o pomoc. : )

Ostatnio zakupiłem Gramofon Technics SL - D2 (dopiero zaczynam swoją przygodę z winylami)

Chcę dokupić do tego WZMACNIACZ i KOLUMNY (niewielkie, moc też nie musi być przerażająca)
Do zestawy będzie stale podłączony laptopem jako dopełnienie zestawu muzycznego.

Budżet to powiedzmy około 600 max 800 zł na zestaw (jeśli będzie niższa to się nie obrażę ; ) jeśli miała by być różnica w to stówkę też jestem w stanie dołożyć.
Rozłożenie kwoty zostawiam znawcą tematu.

Interesuje mnie sprzęt używany, klasyki z lat 70-80 jak najbardziej wchodzą w grę

Dodam, że nie mam przedwzmacniacza więc interesują mnie tylko wzmacniacze z wbudowanym.

Co do muzyki z zestawu ma lecieć sporo odmian rock'a , trochę muzyki klasycznej no i radyjko

Z góry dzięki za pomoc
Ostatnio zmieniony 06 sty 2012, 13:29 przez wszwarc, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
wojciech06
Posty: 339
Rejestracja: 21 wrz 2011, 19:32
Gramofon: Dual model CS 721
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wzmacniacz + głośniki do Technics SL - D2 (~700zł )

#2

Post autor: wojciech06 »

Musisz rozdzielić Swój wątek zakupowy na dwa:
1. tu - napisz tylko o kupnie wzmacniacza (ew. potrzebny będzie zakup przedwzmacniacza, jeśli zakupiony wzmacniacz nie będzie miał wejścia PHONE),
2. o kupnie głośników pisz tu
Podziel swój budżet np. na pół. Szukaj i kup najpierw wzmacniacz, a później dobierz do niego głośniki (kolumny) :)
W Polsce obowiązującym językiem jest język polski. Starajmy się pisać poprawnie ortograficznie. W miarę możliwości dbajmy o obecność polskich znaków diakrytycznych (tzw. ogonków, jak "ę", "ą" itd.).
ODPOWIEDZ