Amplituner kina domowego do 300zł

Tematy związane z zakupem wszelkich przedwzmacniaczy i wzmacniaczy
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41941
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Amplituner kina domowego do 300zł

#16

Post autor: Wojtek »

Darek pisze:Widzisz tam jakis sprzet nadajacy sie do kina domowego czy jak bylo powiedziane "do sluchania muzyki i ogladania filmow"? Bo ja nie.
Ja też nie, ale kolega przecież sam napisał, że zrewidował pogląd i świadomie szukał zwykłego amplitunera/wzmacniacza stereo, do muzyki.

Poprzednia uwaga JacKa dotyczyła amplitunerów kina domowego, a takich nie ma w ogóle na ostatniej liście miśka :)
Darek pisze:Jesli komus doradzic to madrze a nie dawac nadzieje ze bedzie zadowolony. :oops:
Ty tutaj jak na razie nic mądrego nie napisałeś, a swoim komentarzem chyba przegoniłeś gościa, w tym problem :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Darek

Amplituner kina domowego do 300zł

#17

Post autor: Darek »

Wojtek pisze:Ty tutaj jak na razie nic mądrego nie napisałeś,
Doprawdy? lepiej jest napisac - swietny jest ten, ja bym go kupil, albo ten. To na tym polega sztuka pomagania?
Wojtek pisze:Poprzednia uwaga JacKa dotyczyła amplitunerów kina domowego, a takich nie ma w ogóle na ostatniej liście miśka
"Sprzęt będzie służyć do słuchania muzyki i oglądania filmów." chyba dobrze zrozumialem. Tam nic takiego nie bylo co by moglo sluzyc do jednego i drugiego, wrecz przeciwnie jest to sprzet chyba z jakis wystawek. Kupilbys to?
Wojtek pisze:a swoim komentarzem chyba przegoniłeś gościa, w tym problem
Bez komentarza
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Amplituner kina domowego do 300zł

#18

Post autor: JacK »

Pierwsze autor wątku chce amplituner kina domowego, potem kombinuje nad amplitunerem stereo. Na końcu wypina się na forum... moim zdaniem żadna w tym wina Darka.
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
misiek4300
Posty: 6
Rejestracja: 21 gru 2011, 23:33

Re: Amplituner kina domowego do 300zł

#19

Post autor: misiek4300 »

JacK pisze:Pierwsze autor wątku chce amplituner kina domowego, potem kombinuje nad amplitunerem stereo. Na końcu wypina się na forum... moim zdaniem żadna w tym wina Darka.
Na nic się nie wypinam, podziękowałem grzecznie za dotychczasową pomoc, bo niektórym osobom podziękowania się należały i zakupiłem pierwszy lepszy amplituner.
Pozdrawiam
Darek

Amplituner kina domowego do 300zł

#20

Post autor: Darek »

misiek4300 pisze:Na nic się nie wypinam, podziękowałem grzecznie za dotychczasową pomoc, bo niektórym osobom podziękowania się należały i zakupiłem pierwszy lepszy amplituner.
Pozdrawiam
Mysle ze sie nie obraziles na moje stwierdzenie. jak cos to przepraszam :) Wole nieraz dosadnie powiedziec a nizeli zachwalac cos z czym sie nie zgadzam. Gratuluje jak to mowia "meskiej decyzji" Mysle ze bedziesz zadowolony z wyboru.
ODPOWIEDZ