Dual CS-455 ?

Tematy związane z zakupami gramofonowymi
ODPOWIEDZ
Bebniarek
Posty: 2
Rejestracja: 27 sie 2021, 09:32

Dual CS-455 ?

#1

Post autor: Bebniarek »

Cześć
Jestem tutaj nowy, zamierzam kupić swój pierwszy gramofon, wybór padł na Duala, po prostu mi się podoba, to coś jak z włoską motoryzacją, te auta kupuję się sercem a nie rozumem.
Gramofon będzie grał z Yamaha Pianocraft MCR-N670D, no i teraz moje pytanie, przeszukałem forum, poczytałem, ale im więcej czytam tym mniej wiem, potrzebuję prostej rady, podoba mi się CS-455 gold, można je kupić po renowacji ceny około 1200zł, ale ... szukam kompromisu, czy to jest dobra droga ?
Czy jest jakiś jeden, dwa, trzy takie kultowe typu modeli z Duala ?
Odrazu mówię nie wiem jaki napęd itd. ma fajnie grać, jestem muzykiem, wiem jak to jest doradzać nowym kupno pierwszego instrumentu, powtarzające się tematy, pytania, ale mnie bardziej mnie interesuje sam dźwięk niż mechanika, na której się nie znam.
Mogę przeznaczyć na taki sprzęt około 1200zł, jak wcześniej pisałem CS-455 pasuje mi z wyglądu, ale chętnie posłucham Waszych opinii, rad i sugestii.
Pozdrawiam
WS
zbyszek1982
Posty: 5029
Rejestracja: 31 gru 2012, 19:11

Re: Dual CS-455 ?

#2

Post autor: zbyszek1982 »

Napisz do użytkownika Olsza84, który zajmuje się renowacją Duali. Czasami ma coś na sprzedaż. 1200 zł za CS455 to jest jakiś absurd.

Tu masz wątek kolegi, jakbyś miał wątpliwości, czy się zna na tym co robi. :D
viewtopic.php?f=61&t=13948
ODPOWIEDZ