GOLDRING-G101

Tematy związane z zakupami gramofonowymi
ODPOWIEDZ
vain
Posty: 36
Rejestracja: 26 lis 2018, 18:04

GOLDRING-G101

#1

Post autor: vain »

Co szanowni koledzy myślą ( jakie są Wasze opinie ) na temat gramofonu GOLDRING-G101 lub G102 ?

https://www.ebay.pl/itm/GOLDRING-G101-2 ... rk:12:pf:0

Proszę nie pytać - a co chcesz wiedzieć.
Chcę poznać Waszą opinię na temat tego gramofonu.
Awatar użytkownika
Biogon
Posty: 1924
Rejestracja: 17 lut 2017, 15:30
Gramofon: składak
Lokalizacja: 3ka

Re: GOLDRING-G101

#2

Post autor: Biogon »

IMO. Design piękny. Technicznie nic ciekawego. Jeśli kupisz za przysłowiowy grosik to OK. Jeśli chcesz poważnie podejść do tematu to bym sobie odpuścił. A co z CEC-em? Nie podpasował?
vain
Posty: 36
Rejestracja: 26 lis 2018, 18:04

Re: GOLDRING-G101

#3

Post autor: vain »

Biogon pisze:
21 gru 2018, 19:21
IMO. Design piękny. Technicznie nic ciekawego. Jeśli kupisz za przysłowiowy grosik to OK. Jeśli chcesz poważnie podejść do tematu to bym sobie odpuścił. A co z CEC-em? Nie podpasował?
CEC podpasował nawet bardzo zważywszy na koszt zakupu i doskonały stan. Uważam, że to bardzo fajny gramofon w odniesieniu do tego, co reprezentuje w stosunku do konkurencji w swoim przedziale cenowym. Chętnie też taki kupię dla siebie choć bardzie poszukuję CEC-a BD 7000. CEC BD-5200 jednak był nabytkiem na prezent dla kogoś, kto zaczyna swoją przygodę z winylem. GOLDRING-G101 natomiast to taka moja kolekcjonerska natura. Jestem świadom jego prostoty i ograniczeń, ale też jestem ciekaw tak starej konstrukcji. A pytam bo jej nie znam i jestem ciekaw opinii osób, które go pomacały.
ODPOWIEDZ