technics sb 7000 ma ktos?

Głośniki w kolumnach i inne słuchawki
ODPOWIEDZ
marmoorek
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2013, 21:46
Lokalizacja: united kingdom

technics sb 7000 ma ktos?

#1

Post autor: marmoorek »

Czesc.
Od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczem tym glosnikow. Jestem ciekaw waszych opinii. Udalo mi sie po dlugim poszukiwaniu je zakupic I jak na razie jestem ood wrazeniem. Jedy y ich mankament to pokrywy ktore wy agaja renowacji. Same glosnikI I obudowa bez zastrzezen


http://www.voila.pl/032/wfpvw/?1
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41568
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

technics sb 7000 ma ktos?

#2

Post autor: Wojtek »

Zamiast pytać innych o wrażenia... może opiszesz nam swoje?
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
marmoorek
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2013, 21:46
Lokalizacja: united kingdom

technics sb 7000 ma ktos?

#3

Post autor: marmoorek »

Hi. Zalezy mi na opini kogos kto spotkal sie z tymi glosnikami I ma porownanie np z iinymi markami I modelamI. Co do moich wrazen po dwoch dniach uzywania to dzwiek bardzo cieply gleboki bas, sresnie pasmo bardzo wyrazne I wysokie przyjemne dla ucha ( nie sycza jak chociazby altusy ktore kiedys mialem) do sluxhania rockowej muzyki mi pasuja, wxzoraj sluchalem na nich jarrea live in china I dostalem niemalze orgazmu z powodu czystosci dzwieku.
Glosniki stare bo 40 letnie, koszt ogromny bo 900 funtow ale nie zaluje, znalazlem je na ebayu, chlopak mialmjedna oferte za 200 funtow, postanowilem kupic je poza ebayem zeby nie czekac na koniec licytacji, najpoerw zglodzil siemna 400 funtow I zakonczyl aukcje, po czym posze mu smsa ze po zaknczeniu aukcji ludizie do niego zaczeli pisac ze czemu zakonczyl aukcje I zaczeli mu oferowac wiecej, stanelo na tym ze ktos da 800 . Przespalem sie z tematem, napisalem ze dkam 900. Wsiadlem w auto I pojechalem. Na allegro kiedys byly. Jedne poszly zza 5500 a drugie za 4, wiec 900 funtow dla mnie jest do zaakceptowania. Glosniki rzadkie. Musze tylko odnowic im pokrycie grili bo sa czyms ulane . Obudowy glosniki I cala reszta w stanie bdb.
marmoorek
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2013, 21:46
Lokalizacja: united kingdom

technics sb 7000 ma ktos?

#4

Post autor: marmoorek »

Sorry za literowki ale pisze z telefonu.....
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41568
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

technics sb 7000 ma ktos?

#5

Post autor: Wojtek »

Tak na przyszłość, postaraj się bardziej starannie pisać, bo ciężko się czyta wypowiedzi gdzie brakuje spacji, literek bądź są one niepasujące.
marmoorek pisze:Na allegro kiedys byly. Jedne poszly zza 5500 a drugie za 4, wiec 900 funtow dla mnie jest do zaakceptowania.
Allegro to Polska, a eBay w Twoim przypadku to UK. To robi różnicę w cenie.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
marmoorek
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2013, 21:46
Lokalizacja: united kingdom

technics sb 7000 ma ktos?

#6

Post autor: marmoorek »

Na ebayu malo co jest . Zwlaszcza angielskim. Duzo ciekawych modeli jest na niemieckim i holenderskim. W anglii pojawiaja sie te same modele w kolko. Cenowo allegro i ebay podobnie. Przynajmniej dla mnie,
ODPOWIEDZ