Kolejny zielony

Wszystko razem
ODPOWIEDZ
Cino84
Posty: 8
Rejestracja: 06 maja 2017, 22:29

Kolejny zielony

#1

Post autor: Cino84 »

Witam.
Jak widać w temacie znawcą nie jestem :(
Podniecony entuzjastycznymi opisami w internetach nabyłem wspaniały multifunkcjonalny sprzęt o nazwie ROADSTAR HIF 1799.(dla odważnych polecam sprawdzić co to za cudo) Minął dzień... szlak mnie trafił.... nie dalo sie nic sluchac. MIałem dobre checi pisali ze to sie nadaje dla amatora!!!!!!!!! Bandyci oszusci nie nadaje sie..... Mój Black Album Metallicy byl tam 2 dni katowany ... odpuscilem. Mysle nie dla mnie bajka. Ale ochłonołem i do dzieła. Mam juz kupiony wzmacniacz HARMAN KARDON HK795i i gramofon TECHNICS SL-BD22D. Szukam dobrych nie za drogich glośników i mam pytania... Wazne pytania.
1. Czy gramofon i wzmacniacz razem beda dobrze dzialac
2. Jakie głośniki do pokoju +- 26-28 m / kw
3. jaka wkładka do gramofonu wyżej wymienionego pod rocka (metallica , iron maiden, pink floyd itd. itp) oraz bluesa Dżem,
4. Wszelkie możliwe rady przyjme z wdzięcznością ale prosze nie wysmiewac gdyz naprawde dopiero zaczynam a jak zobaczylem czarny krążek obracający się to wiedziałem "To jest to!"
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15123
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Kolejny zielony

#2

Post autor: darkman »

By zaoszczędzić Ci czasu i kolejnego cierpienia ;) - nie udzielamy porad na zapytania kompleksowe.
Powinieneś pochodzić po działach tematycznych forum.
Tam coś poradzimy, pewnie w poszczególnych zakresach.
Cino84
Posty: 8
Rejestracja: 06 maja 2017, 22:29

Re: Kolejny zielony

#3

Post autor: Cino84 »

Wskarz mi droge. Gdzie mam poszczególne pytania umieścić?
Awatar użytkownika
Dragant
Posty: 968
Rejestracja: 14 cze 2014, 13:26
Gramofon: Sony PS-X70
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kolejny zielony

#4

Post autor: Dragant »

Cino84 pisze: 1. Czy gramofon i wzmacniacz razem beda dobrze dzialac
Tak.
Cino84 pisze: 2. Jakie głośniki do pokoju +- 26-28 m / kw
Określasz jaki masz budżet na kolumny i piszesz w odpowiednim wątku tutaj
Cino84 pisze: 3. jaka wkładka do gramofonu wyżej wymienionego pod rocka (metallica , iron maiden, pink floyd itd. itp) oraz bluesa Dżem,
Możesz założyć nowy wątek tutaj. Określ budżet, wymagania, opisz czego słuchasz itd.

Swoją drogą... co Cię podkusiło, żeby kupić taki koszmarek jakim jest ten Roadstar? :?
Ostatnio zmieniony 06 maja 2017, 23:57 przez Dragant, łącznie zmieniany 1 raz.
Sony PS-X70, Nagaoka MP-110+JNP-200/Denon DL301 MKI, Nuda Mini, Rotel RA971, Canton Karat 300, Rotel RCD-930AX
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10453
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kolejny zielony

#5

Post autor: Myszor »

Roadstar :lol: bloody shit !
Awatar użytkownika
Pawelec
Posty: 3216
Rejestracja: 17 gru 2012, 20:18
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Re: Kolejny zielony

#6

Post autor: Pawelec »

Zaczynając od Roadstara to teraz będzie skok na orbitę i to bez dopalaczy :D . Może tak właśnie trzeba zaczynać by nabrać pokory ;)
AKTUALNA SPRZEDAŻ - pierwszy post
viewtopic.php?t=15809#p307122

Słuchać możesz jeszcze lepiej i jeszcze piękniej.
https://instagram.com/murasaudio
Cino84
Posty: 8
Rejestracja: 06 maja 2017, 22:29

Re: Kolejny zielony

#7

Post autor: Cino84 »

Dragant pisze: Swoją drogą... co Cię podkusiło, żeby kupić taki koszmarek jakim jest ten Roadstar
a co tu dużo mówić.. za przeproszeniem chciałem tyłek szkłem utrzeć ale sie nie da :( oszczędności nie zawsze wychodzą dobrze
Awatar użytkownika
Dragant
Posty: 968
Rejestracja: 14 cze 2014, 13:26
Gramofon: Sony PS-X70
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kolejny zielony

#8

Post autor: Dragant »

W każdym razie - jesteś już na dobre drodze, osobiście przekonałeś się o jakości "nowych" i tanich gramofonów. Technics, którego masz jest całkiem fajny na start. Wzmacniacz też wydaje się być OK. Zostaje kwestia kolumn i wkładki. A z tymi pytaniami udaj się pod wskazane przeze mnie miejsca i na pewno Ci pomożemy ;)
Sony PS-X70, Nagaoka MP-110+JNP-200/Denon DL301 MKI, Nuda Mini, Rotel RA971, Canton Karat 300, Rotel RCD-930AX
ODPOWIEDZ