Kolekcje sprzętowe forumowiczów

Wszystko razem
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mawis
Posty: 7138
Rejestracja: 04 cze 2021, 18:21
Gramofon: JVC QL-A7
Lokalizacja: Owczarnia

Re: Kolekcje sprzętowe forumowiczów

#11986

Post autor: Mawis »

Nowe dzieci w rodzinie :D Musze przyznac ze srednica i wokale z tych monitorów są naprawdę piękne. Klasa! Do tego świetna scena i przestrzeń. Basu tez nie brakuje 8-)
Załączniki
IMG_20260619_180928278_HDR~2.jpg
IMG_20260624_141721461_HDR.jpg
IMG_20260619_180720464_HDR~2.jpg
IMG_20260619_141859051_HDR.jpg
IMG_20260624_141943217_HDR.jpg
JVC QL-A7 DL-103S JVC Z1S ADC QLM32 MK3 Buphono2 Oled Audiolab 8200a Akai CD1100 JVC XL-E300 Dual CL720
HK21 Nikko STA8080 Namco NSZ333
--------------------------------------------

“𝙶𝚘𝚘𝚍 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚜 𝚐𝚘𝚘𝚍 𝚗𝚘 𝚖𝚊𝚝𝚝𝚎𝚛 𝚠𝚑𝚊𝚝 𝚔𝚒𝚗𝚍 𝚘𝚏 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚝 𝚒𝚜.”
~ 𝑴𝒊𝒍𝒆𝒔 𝑫𝒂𝒗𝒊𝒔
ODPOWIEDZ