Igła i Rowek - robię apkę do liczenia godzin igły i odsłuchów. Ma to sens?
-
pablo20520
- Posty: 25
- Rejestracja: 01 wrz 2023, 11:09
- Gramofon: Technics SL-1300G
- Lokalizacja: Mazowsze
Re: Igła i Rowek - robię apkę do liczenia godzin igły i odsłuchów. Ma to sens?
Apka ma potencjał, będę obserwował postępy, na razie jeszcze nie testowałem w boju, tzn. nie słuchałem nic ostatnio, ale zainstalowałem, dodałem sprzęty, zaimportowałem bibliotekę z Discogs, i tu wszystko działa, ale za nic nie mogę doszukać się opcji usunięcie albumów z biblioteki, w apce były jakieś 4 przykładowe albumy, nie moge ich skasować, no i ze swojej biblioteki chciałbym pokasować płyty nie będące winylami, bo apka zaciągnęła wszystko.