Igła i Rowek - robię apkę do liczenia godzin igły i odsłuchów. Ma to sens?

pablo20520
Posty: 25
Rejestracja: 01 wrz 2023, 11:09
Gramofon: Technics SL-1300G
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Igła i Rowek - robię apkę do liczenia godzin igły i odsłuchów. Ma to sens?

#16

Post autor: pablo20520 »

Apka ma potencjał, będę obserwował postępy, na razie jeszcze nie testowałem w boju, tzn. nie słuchałem nic ostatnio, ale zainstalowałem, dodałem sprzęty, zaimportowałem bibliotekę z Discogs, i tu wszystko działa, ale za nic nie mogę doszukać się opcji usunięcie albumów z biblioteki, w apce były jakieś 4 przykładowe albumy, nie moge ich skasować, no i ze swojej biblioteki chciałbym pokasować płyty nie będące winylami, bo apka zaciągnęła wszystko.
ODPOWIEDZ