Sebastian

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zelazny
Posty: 4578
Rejestracja: 16 sie 2011, 21:00

Sebastian

#1

Post autor: zelazny »

Chciałem podziękować osobom za trud włożony w poznawaniu sztuki winylowej.
Za wsparcie mentalne, techniczne, podczas stawiania pierwszych kroków jak i wsparcie w zasadzie w każdym zagadnieniu dotyczącego śledzenia rowka przez igłę.
Dziękuję
S
Awatar użytkownika
pawelgrab
Posty: 1159
Rejestracja: 27 gru 2019, 14:36

Re: Sebastian

#2

Post autor: pawelgrab »

:?: co się stało Kolego, że się spakowałeś łącznie z avatarem :think:
luxman pd282 , schiit mani , kenwood ka-405 , kt-413 , kx-550 , harman kardon cd hd3700 , mission m64i
Awatar użytkownika
MacPhisto
Posty: 1686
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:09
Gramofon: Victor QL-A7

Re: Sebastian

#3

Post autor: MacPhisto »

Zelazny powijasz z forum? Jakieś dziwne akcje tutaj ostatnio odchodzą...
JVC QL-A7, pre CAT, Yamaha HTR 6130, Dali Zensor 7
Awatar użytkownika
Felini Wąsik
Posty: 1416
Rejestracja: 21 gru 2021, 18:08
Gramofon: Camry 1113
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: Sebastian

#4

Post autor: Felini Wąsik »

MacPhisto pisze:
11 lis 2022, 19:37
Zelazny powijasz z forum? Jakieś dziwne akcje tutaj ostatnio odchodzą...
Właśnie mnie to niepokoi, wygląda że zelazny odchodzi :(
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość to nie jest to czas zmarnowany" ;)
John Lennon
Awatar użytkownika
Felini Wąsik
Posty: 1416
Rejestracja: 21 gru 2021, 18:08
Gramofon: Camry 1113
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: Sebastian

#5

Post autor: Felini Wąsik »

Czy to przez komentarz Freya na shoutboxie Żelazny?
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość to nie jest to czas zmarnowany" ;)
John Lennon
Awatar użytkownika
jaca1970
Posty: 1746
Rejestracja: 02 mar 2018, 15:21
Gramofon: Universum 6000

Re: Sebastian

#6

Post autor: jaca1970 »

zelazny pisze:
11 lis 2022, 19:15
Dziękuję
Nie nie nie.... Trole i agenci KGB nie mogą pokonać fudamentu i ideii naszego forum...
Jesień/zima - Universum 6000 by Micro Seiki, EMPIRE 5000, PRE by Jaceulek, Drewnopodobny ROTEL 402, Marantz LD 100. Wiosna/lato - Combo Schneider: Dual 1235, Shure V15 III i kolumny Philips KD - 1034.
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7660
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Sebastian

#7

Post autor: amrowek »

@zelazny
Ty tak na poważnie bez jaj?
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/sxntmz
Awatar użytkownika
Felini Wąsik
Posty: 1416
Rejestracja: 21 gru 2021, 18:08
Gramofon: Camry 1113
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Re: Sebastian

#8

Post autor: Felini Wąsik »

amrowek pisze:
11 lis 2022, 20:05
@zelazny
Ty tak na poważnie bez jaj?
Zobaczcie do czego to doszło. Czuję się temu winny, bo przez zje..anego mnie odszedł Zelazny
"Jeśli marnowanie czasu daje ci radość to nie jest to czas zmarnowany" ;)
John Lennon
Awatar użytkownika
Mawis
Posty: 4730
Rejestracja: 04 cze 2021, 18:21
Gramofon: JVC QL-A7
Lokalizacja: Owczarnia

Re: Sebastian

#9

Post autor: Mawis »

zelazny pisze:
11 lis 2022, 19:15
Chciałem podziękować osobom za trud włożony w poznawaniu sztuki winylowej.
Za wsparcie mentalne, techniczne, podczas stawiania pierwszych kroków jak i wsparcie w zasadzie w każdym zagadnieniu dotyczącego śledzenia rowka przez igłę.
Dziękuję
S
Nie wyglupiaj się stary... :naughty:
JVC QL-A7, JVC Z1S, ADC QLM 32 MKIII, Nikko STA-8080, Dual CL 720
Akai CD 1100, Luxman L-230, Namco NSZ-333
-----------------------------------------------------------------------

“𝙶𝚘𝚘𝚍 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚜 𝚐𝚘𝚘𝚍 𝚗𝚘 𝚖𝚊𝚝𝚝𝚎𝚛 𝚠𝚑𝚊𝚝 𝚔𝚒𝚗𝚍 𝚘𝚏 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚝 𝚒𝚜.”
~ 𝑴𝒊𝒍𝒆𝒔 𝑫𝒂𝒗𝒊𝒔
Felix1988
Posty: 3484
Rejestracja: 26 sty 2020, 12:31

Re: Sebastian

#10

Post autor: Felix1988 »

Mawis pisze:
11 lis 2022, 21:40
Nie wyglupiaj się stary... :naughty:
Naprawdę lubisz czytać takie wpisy?
"zelazny01 lis 2022, 20:45
panowie, totalne wyjabne na klienta, "Evri - you can be sure that we will shit for EVRIone", wczoraj powinno byc dostarczenie, zostawilem kartke ze prosze o dostarczenie dla sasiadki pod nr takim, ona mowila ze moze jej przez chwile nie byc bo ma dzieci do odebrania ze szkoly, ok jezeli jej akurat nie bylo luz jest nastepny dzien tak? dzis nie bylo proby doreczenia a informacja w sledzeniu taka sama jak z wczoraj czyli out for delivery, jutro powinna byc 3 proba doreczenia, paczki nie mozna odebrac z parcel shop jest to niemozliwe, po 7 dniach musze zglosic to do sprzedawcy, nie no w ten hedoffice w Leeds to jak mialbym bazoke to rozjebalbym im to biuro"

Jasne, życie potrafi dać w kość, ale ciągle wylewać swoje żale na forum płytowym, zakładać jakieś idiotyczne tematy o sandałach czy o oświetleniu, gdzie po iluś postach w końcu sam orientuje się, że coś jest nie tak, albo panikować, bo nie zauważył, że cytuje artykuł sprzed roku, etc., etc.? Sorry, ile można... Ale tak to jest, gdy ktoś najwidoczniej nie ma w realu żadnego życia poza pracą; wtedy zostają tylko fora.
Awatar użytkownika
Mawis
Posty: 4730
Rejestracja: 04 cze 2021, 18:21
Gramofon: JVC QL-A7
Lokalizacja: Owczarnia

Re: Sebastian

#11

Post autor: Mawis »

Felix1988 pisze:
11 lis 2022, 22:13
Mawis pisze:
11 lis 2022, 21:40
Nie wyglupiaj się stary... :naughty:
Naprawdę lubisz czytać takie wpisy?
"zelazny01 lis 2022, 20:45
panowie, totalne wyjabne na klienta, "Evri - you can be sure that we will shit for EVRIone", wczoraj powinno byc dostarczenie, zostawilem kartke ze prosze o dostarczenie dla sasiadki pod nr takim, ona mowila ze moze jej przez chwile nie byc bo ma dzieci do odebrania ze szkoly, ok jezeli jej akurat nie bylo luz jest nastepny dzien tak? dzis nie bylo proby doreczenia a informacja w sledzeniu taka sama jak z wczoraj czyli out for delivery, jutro powinna byc 3 proba doreczenia, paczki nie mozna odebrac z parcel shop jest to niemozliwe, po 7 dniach musze zglosic to do sprzedawcy, nie no w ten hedoffice w Leeds to jak mialbym bazoke to rozjebalbym im to biuro"
Jasne, życie potrafi dać w kość, ale ciągle wylewać swoje żale na forum płytowym, zakładać jakieś idiotyczne tematy o sandałach czy o oświetleniu, gdzie po iluś postach w końcu sam orientuje się, że coś jest nie tak, albo panikować, bo nie zauważył, że cytuje artykuł sprzed roku, etc., etc.? Sorry, ile można... Ale tak to jest, gdy ktoś najwidoczniej nie ma w realu żadnego życia poza pracą; wtedy zostają tylko fora.
Felix, nie przesadzaj. Nie czytam wszystkiego co wypisuje żelazny i od czasu do czasu moze mu się zdarzyć ale nie jest to nagminne. I tak przy tym dzieciaku co tu był to lajcik. Zawsze Wojtek moze usunąć poza tym. Ale to mimo wszystko nie powód zeby go żegnać...Aż tak bardzo Cię wkurza?
JVC QL-A7, JVC Z1S, ADC QLM 32 MKIII, Nikko STA-8080, Dual CL 720
Akai CD 1100, Luxman L-230, Namco NSZ-333
-----------------------------------------------------------------------

“𝙶𝚘𝚘𝚍 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚜 𝚐𝚘𝚘𝚍 𝚗𝚘 𝚖𝚊𝚝𝚝𝚎𝚛 𝚠𝚑𝚊𝚝 𝚔𝚒𝚗𝚍 𝚘𝚏 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚝 𝚒𝚜.”
~ 𝑴𝒊𝒍𝒆𝒔 𝑫𝒂𝒗𝒊𝒔
Felix1988
Posty: 3484
Rejestracja: 26 sty 2020, 12:31

Re: Sebastian

#12

Post autor: Felix1988 »

Mawis pisze:
11 lis 2022, 22:20
od czasu do czasu moze mu się zdarzyć ale nie jest to nagminne.
Ostatnio jakby znacznie częstsze, a też wszystkiego nie czytam, zwykle omijam jak widzę. Widzisz u mnie jest tak, że przede wszystkim zaglądam tu dla muzyki: żeby poznać coś nowego czy nieznanego starego, zasłyszeć coś o ciekawych wydaniach, tłoczeniach, etc. i niestety nie pamiętam NICZEGO z takich informacji od wzmiankowanego kolegi, tylko jakieś infantylne wpisy o wszystkim i o niczym, głównie jakichś osobistych "problemach", bo wrócił z urlopu i coś tam. Kiedyś było coś jeszcze o biciu kobiet, a później narzekania, że samotny, to też zapamiętałem :lol: A u Kolegów Aarseta (R.I.P), Crackera i kilku innych same konkrety, człowiek zawsze dowie się czegoś ciekawego, jak uparcie sam by w tych muzycznych kwestiach nie kopał, bo - nie pochlebiając sobie, ale coś tam mam i trochę wiem, ale uczymy się całe życie :) I to jest ta różnica - dla mnie zasadnicza.
Awatar użytkownika
Mawis
Posty: 4730
Rejestracja: 04 cze 2021, 18:21
Gramofon: JVC QL-A7
Lokalizacja: Owczarnia

Re: Sebastian

#13

Post autor: Mawis »

Felix1988 pisze:
11 lis 2022, 22:33
Mawis pisze:
11 lis 2022, 22:20
od czasu do czasu moze mu się zdarzyć ale nie jest to nagminne.
Ostatnio jakby znacznie częstsze, a też wszystkiego nie czytam, zwykle omijam jak widzę. Widzisz u mnie jest tak, że przede wszystkim zaglądam tu dla muzyki: żeby poznać coś nowego czy nieznanego starego, zasłyszeć coś o ciekawych wydaniach, tłoczeniach, etc. i niestety nie pamiętam NICZEGO z takich informacji od wzmiankowanego kolegi, tylko jakieś infantylne wpisy o wszystkim i o niczym, głównie jakichś osobistych "problemach", bo wrócił z urlopu i coś tam. Kiedyś było coś jeszcze o biciu kobiet, a później narzekania, że samotny, to też zapamiętałem :lol: A u Kolegów Aarseta (R.I.P), Crackera i kilku innych same konkrety, człowiek zawsze dowie się czegoś ciekawego, jak uparcie sam by w tych muzycznych kwestiach nie kopał, bo - nie pochlebiając sobie, ale coś tam mam i trochę wiem, ale uczymy się całe życie :) I to jest ta różnica - dla mnie zasadnicza.
Akurat chyba on w tych wątkach w których Ty chciałbyś cos znaleźć nie bardzo sie udzielał. Ale rozumiem o co Ci chodzi i Twój punkt widzenia. Mimo wszystko bym człowieka nie skreślał choć jest dość specyficzny. No ale tu sami tacy... :D
JVC QL-A7, JVC Z1S, ADC QLM 32 MKIII, Nikko STA-8080, Dual CL 720
Akai CD 1100, Luxman L-230, Namco NSZ-333
-----------------------------------------------------------------------

“𝙶𝚘𝚘𝚍 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚜 𝚐𝚘𝚘𝚍 𝚗𝚘 𝚖𝚊𝚝𝚝𝚎𝚛 𝚠𝚑𝚊𝚝 𝚔𝚒𝚗𝚍 𝚘𝚏 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚝 𝚒𝚜.”
~ 𝑴𝒊𝒍𝒆𝒔 𝑫𝒂𝒗𝒊𝒔
Felix1988
Posty: 3484
Rejestracja: 26 sty 2020, 12:31

Re: Sebastian

#14

Post autor: Felix1988 »

Mawis pisze:
11 lis 2022, 23:03
bym człowieka nie skreślał
Daleki jestem od tego, zresztą kolega sam się wypisał, obrażony na coś lub na kogoś. I faktycznie, wszyscy jesteśmy specyficzni, tylko większość z nas nie zamęcza innych forumowiczów problemami w pracy, ze zniszczoną paczką czy z, hm, przyjemnością czerpaną z defekacji :lol: Więc OK, trzymajmy się lepiej płyt, to i zdrowsze, i ciekawsze :)
Awatar użytkownika
Merrick
Posty: 2385
Rejestracja: 22 sie 2016, 22:02
Gramofon: Thorens TD-160 Super
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Sebastian

#15

Post autor: Merrick »

zelazny pisze:
11 lis 2022, 19:15
Chciałem podziękować osobom za trud włożony w poznawaniu sztuki winylowej.
Za wsparcie mentalne, techniczne, podczas stawiania pierwszych kroków jak i wsparcie w zasadzie w każdym zagadnieniu dotyczącego śledzenia rowka przez igłę.
Dziękuję
S
Wracaj na forum
Felix1988 pisze:
11 lis 2022, 22:13
Sorry, ile można... Ale tak to jest, gdy ktoś najwidoczniej nie ma w realu żadnego życia poza pracą; wtedy zostają tylko fora.
O tym czy ktoś wychodzi poza ramy forum i jest upierdliwy decyduje Wojtek
Felix1988 pisze:
11 lis 2022, 22:33
przede wszystkim zaglądam tu dla muzyki: żeby poznać coś nowego czy nieznanego starego, zasłyszeć coś o ciekawych wydaniach, tłoczeniach, etc
ale w wątku polityka piszesz posty
Felix1988 pisze:
11 lis 2022, 22:13
ale ciągle wylewać swoje żale na forum płytowym, zakładać jakieś idiotyczne tematy o sandałach czy o oświetleniu,
mogłeś skorzystać z opcji "wrogowie" i go zablokować wtedy nie widzisz jego postów
Thorens TD-160 Super, SME Series III, OM 30 -> Staccato OS-> Dyskretniok -> Hafler DH-100, Hafler DH-220, Dynaudio Audience 40

https://www.discogs.com/user/Merrick-Pl/collection
ODPOWIEDZ