Poszukiwana malutka ekipa remontowa w Wwie

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Therion
Posty: 456
Rejestracja: 10 gru 2015, 19:49

Poszukiwana malutka ekipa remontowa w Wwie

#1

Post autor: Therion »

Cześć. Może ktoś z Was robił ostatnio remont mieszkania i był zadowolony?

Szukam ekipy (lub zdolnego "Pana Stasia") do remontu malutkiego mieszkania w Wwie (Śródmieście). Możliwe także kolejne zlecenia.

Ktoś coś?

Wisienką na torcie by było, gdyby "Pan Staś" wyglądał jak na załączonym obrazku
Załączniki
videoblocks-young-beautiful-woman-painting-camera-glass-in-a-blue-colour-with-a-big-brush-close-up-repair-in-the-apartment-indoor_h-gag67qm_thumbnail-full01.png
zbyszek1982
Posty: 5029
Rejestracja: 31 gru 2012, 19:11

Re: Poszukiwana malutka ekipa remontowa w Wwie

#2

Post autor: zbyszek1982 »

Po tak sformułowanym ogłoszeniu nie spodziewał bym się jakiegokolwiek odzewu.
Awatar użytkownika
Therion
Posty: 456
Rejestracja: 10 gru 2015, 19:49

Re: Poszukiwana malutka ekipa remontowa w Wwie

#3

Post autor: Therion »

A co zrobiłem nie tak? Zdjęcie ładnej dziewczyny?
syko
Posty: 2361
Rejestracja: 22 kwie 2019, 20:44
Gramofon: Dual 510
Lokalizacja: Świat

Re: Poszukiwana malutka ekipa remontowa w Wwie

#4

Post autor: syko »

Dlaczego nie? Powiem że sam bym był skłonny podjąć takie wyzwanie :D.
Rozchodzi się o to że prac remontowych teraz jest nadmiar (nawet u mnie we wsi) i szczerze mówiąc nie chce się wyjeżdżać dalej do pracy. "Majstrowie" teraz zarobieni i wybrzydzają, cennik biorą z kosmosu i terminy na za rok. Ci co nie mają zleceń prawdopodobnie są partaczami lub pijakami, albo jedno i drugie. Zależy kto czego wymaga i czy jest estetą czy nie. Jeżeli nie, to pan "Kazik" dobrze zrobi i wszyscy będą zadowoleni :D
Mój wygląd diametralnie odbiega od pokazanego przykładu, ale mogę zatrudnić pomocnicę ;)
Sony PS 3750, JVC Z1s, Sansui AU-417, T+A Criterion TMR 60
http://radio.garden/visit/evanston-il/9jjzCYJU
Awatar użytkownika
Therion
Posty: 456
Rejestracja: 10 gru 2015, 19:49

Re: Poszukiwana malutka ekipa remontowa w Wwie

#5

Post autor: Therion »

Potrzebuję prostych ścian, równo ułożonych płytek... Sam nie wiem, czy nie wymagam za wiele :(
syko
Posty: 2361
Rejestracja: 22 kwie 2019, 20:44
Gramofon: Dual 510
Lokalizacja: Świat

Re: Poszukiwana malutka ekipa remontowa w Wwie

#6

Post autor: syko »

Proste ściany to się robi na etapie murowania, szpachla i farba ściany nie wyrówna, co innego tynk, ale to tez rzeźbienie i koszta wzrastają znacząco. Nie wiem skąd to się wzięło że każdy teraz chce mieś gładkie ściany, z Niemiec? Jak budynek jest przedwojenny to urokiem mieszkania są nierówności na ścianie ;) ,płytki to co innego. Jak chcesz damskiej ekipy to szukaj białoruskich "artystek". Białorusinki pracują bardzo sumiennie i dokładnie. Wiem bo pracowałem na budowie w Mińsku i sam byłem zdziwiony jak one szpachlują, malują i układają glazury.
Jest jeszcze taka prawda że malarz nie ułoży tak dobrze płytek, a płytkarz nie pomaluje tak jak malarz. ;)
Sony PS 3750, JVC Z1s, Sansui AU-417, T+A Criterion TMR 60
http://radio.garden/visit/evanston-il/9jjzCYJU
Awatar użytkownika
chudy_b
Posty: 4007
Rejestracja: 05 lis 2013, 14:54
Lokalizacja: Wólka

Re: Poszukiwana malutka ekipa remontowa w Wwie

#7

Post autor: chudy_b »

Przerabiam temat remontu.
Łatwiej teraz w totka wygrać niż złapać ekipę na już. Ja na swoją czekam od połowy czerwca i wejdą (może) w połowie sierpnia. A to i tak tylko dlatego, że mam dużą robotę, więc rzucili jakieś tam drobne mieszkanka. Generalnie teraz to nie jest dobry czas dla chcących szybko wykończyć lokum i się przeprowadzić przed zimą:-) Podobnie szokujące terminy są z niektórymi materiałami np. lepsze podłogi, drzwi a także ponoć (tego nie sprawdzałem) z materiałami budowlanymi do zrobienia stanu surowego.
Zeroqll
Posty: 965
Rejestracja: 14 mar 2017, 09:58

Re: Poszukiwana malutka ekipa remontowa w Wwie

#8

Post autor: Zeroqll »

Wszystko prawda z tymi materiałami.
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2392
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Daniel, JW 1200
Lokalizacja: Lublin

Re: Poszukiwana malutka ekipa remontowa w Wwie

#9

Post autor: dale »

Zeroqll pisze:
26 lip 2019, 11:52
Wszystko prawda z tymi materiałami.
Każdy jest chętny żeby na pośrednictwie przyciąć grosza, ale swojego nie założy, żeby towar leżał na składzie.
A szczytem już są śmieciowi handlarze z allegro, gdzie nic nie wspominają o czasie realizacji - że dopiero ściągną po wpłacie... ale ofertę mają wywaloną w kosmos.
Dlatego ja wolałem zapłacić drożej, ale u poważnego człowieka.
Zeroqll
Posty: 965
Rejestracja: 14 mar 2017, 09:58

Re: Poszukiwana malutka ekipa remontowa w Wwie

#10

Post autor: Zeroqll »

Materiałów brak bo spora ilość w pierwszej kolejności idzie na duże budowle (osiedla, biurowce) oraz drogi (tu podobno uciekają budowlańcy), to co zostanie trafia do hurtowni. Nie mówię o sytuacji, gdy jakiś "Janusz" nie może załatwić.
Awatar użytkownika
kriss
Posty: 1218
Rejestracja: 05 paź 2017, 17:58
Gramofon: Sony PS-X50

Re: Poszukiwana malutka ekipa remontowa w Wwie

#11

Post autor: kriss »

Panowie... Ale tu jest mowa a małym mieszkaniu na śródmieściu... Nie ma co globalizować :) Myślę ze autor posta miał na myśli że szuka kogoś wartego polecenia, co mu to ogarnie. Bez zastanawiania się nad strukturą rynku, który faktycznie jest trudny, ale bez przesady.
Karton gipsów i szpachli wystarczy dla wszystkich :D Wiadomo że wielu "fachowców" zasługuje na cudzysłów... Ale przecież nie każdy z nich jest partaczem.
A Pani Stasia z fotki to tak na rozluźnienie, nie spinał bym zbytnio :)
Awatar użytkownika
chudy_b
Posty: 4007
Rejestracja: 05 lis 2013, 14:54
Lokalizacja: Wólka

Re: Poszukiwana malutka ekipa remontowa w Wwie

#12

Post autor: chudy_b »

kriss pisze:
26 lip 2019, 21:30
Ale tu jest mowa a małym mieszkaniu na śródmieściu... Nie ma co globalizować :) Myślę ze autor posta miał na myśli że szuka kogoś wartego polecenia, co mu to ogarnie.
Powodzenia. Takie zlecenia są najtrudniejsze w znalezieniu wykonawcy. Ekipy wolą duży remont, dom, kilka mieszkań kompleksowo, bo bez łażenia na wyceny, marudzenia klientów którzy nie mają projektu, nie wiedzą czego chcą, mają robotę na dwa trzy miesiące i przytulają na raz grubszą kasę.

Absurd z dzisiaj - wysłałem w poniedziałek zapytanie o cenę na baterie i różne inne łazienkowe wyposażenie. Suma myślę że przyzwoita dla każdej firmy. I co? Na ofertę muszę czekać przynajmniej do przyszłego czwartku. Półtorej tygodnia czekania NA OFERTĘ !!!. Mają tego tyle, że nie wyrabiają
ODPOWIEDZ