Ania Gacek wyrzucona z Trójki

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
ODPOWIEDZ
akamel
Posty: 170
Rejestracja: 04 mar 2018, 15:19

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#271

Post autor: akamel »

Daj spokój z tymi faktami... 😁
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10507
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#272

Post autor: Myszor »

No fakt. W tvp info o tym nie mówili więc nieprawda 😂
Płyty na sprzedaż: viewtopic.php?t=21701
akamel
Posty: 170
Rejestracja: 04 mar 2018, 15:19

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#273

Post autor: akamel »

Myszor pisze:
12 kwie 2020, 22:32
No fakt. W tvp info o tym nie mówili więc nieprawda 😂
Nie wiem, czy zauważyłeś, że cały czas daję Ci do zrozumienia, że zachowujesz się chamsko... I tylko tyle.. Na tym poziomie nie dyskutuję. Nawet nie zamierzam sugerować skąd czerpiesz informacje... 😉
Edit. I tylko zwrócę uwagę, że to był Wielki Piątek, w czasach narodowej kwarantanny (który jest dla Ciebie bez znaczenia, bo przecież miało być coś innego...). Nie będę się rozwodził nad tematem. Czymu PR3 miałoby się różnić od TVNu? Pytanie retoryczne..
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10507
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#274

Post autor: Myszor »

A co ma do tego kwarantanna i wielki piątek? Ten gość będzie miał kiedyś proces o sianie mowy nienawiści i inne sprawki. I to nie ma nic wspólnego z wiarą tylko ze zwykłą przyzwoitością.
Płyty na sprzedaż: viewtopic.php?t=21701
Awatar użytkownika
MaciejT
Posty: 2038
Rejestracja: 29 sty 2018, 14:49
Gramofon: PS-X70
Lokalizacja: Łódź

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#275

Post autor: MaciejT »

Myszor pisze:
13 kwie 2020, 07:55
Ten gość będzie miał kiedyś proces o sianie mowy nienawiści i inne sprawki.
A mnie się wydaje że jesteś w błędzie. Wahadło się przesunie i zobaczymy kto miał rację. Już się tyle nasłuchałem o tych procesach, Trybunałach Stanu i takich tam. To ściema, nikt nikomu krzywdy nie zrobi bo wie, że z czasem może być następny.
Awatar użytkownika
Michal35
Posty: 1674
Rejestracja: 04 maja 2014, 21:58
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#276

Post autor: Michal35 »

akamel pisze:
12 kwie 2020, 14:30
gnoi i debili...
akamel pisze:
12 kwie 2020, 19:24
Trzymaj poziom...
Niezły poziom :(
Gramofon: Sony PS-X 60, AT 440 Mlb, AT 33ML i wiele innych
Nuda dual mono.
Hitachi HMA 7500 + HCA 7500 MK II
Dali Zensor 7
Awatar użytkownika
tuczi77
Posty: 1675
Rejestracja: 26 paź 2017, 15:16
Gramofon: Kenwood KD-7010
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#277

Post autor: tuczi77 »

Diazo pisze:
13 kwie 2020, 09:57
nikt nikomu krzywdy nie zrobi
Kruk krukowi oka nie wykole ;)
Michal35 pisze:
13 kwie 2020, 12:20
Niezły poziom
Widzisz tylko to co chcesz widzieć, a pomijasz źródło. Wróć kilka postów wyżej ;)
Kenwood KD-7010 | Goldring 1042 | Schiit Mani | Kenwood KA-801 | Canton GLE 100
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7704
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#278

Post autor: amrowek »

No cóż jak widac
My sa tu a Oni tam.Tylko kto to ci Łoni i a kto My?

hm,Narodowa Kwarantanna? :mrgreen: :lol: Znaczy się jak mam kwarantannę to jestem łoni a jak narodowa to my?
Nie kumam.

Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/dtrf9x
Awatar użytkownika
trafalgar
Posty: 4108
Rejestracja: 03 mar 2015, 10:30
Gramofon: Kenwood KP 990
Lokalizacja: Kraśnik lubelski

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#279

Post autor: trafalgar »

tuczi77 pisze:
13 kwie 2020, 12:59
Diazo pisze:
13 kwie 2020, 09:57
nikt nikomu krzywdy nie zrobi
Kruk krukowi oka nie wykole ;)
Michal35 pisze:
13 kwie 2020, 12:20
Niezły poziom
Widzisz tylko to co chcesz widzieć, a pomijasz źródło. Wróć kilka postów wyżej ;)
bms01pl pisze:
10 kwie 2020, 23:33
mam Maciek to samo :-( pana Marka dziś słuchałem i było OK, ale jak tego debila zapowiedzieli to nie zdzierżyłem :-(
Myszor pisze:
10 kwie 2020, 22:57
Rok, dwa , trzy temu znajomi pisali "koniec z PR3" ale ja trwałem.
Dziś jak zamiast "Jazz fajny jest" słyszę rozważania religijne tego gnoja Jędraszewskiego to no kurde nie daję rady i wypad z Trujką.
Niech ktoś powiadomi kiedy ta schiza się skończy.
Reprogramming.
akamel
Posty: 170
Rejestracja: 04 mar 2018, 15:19

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#280

Post autor: akamel »

Michal35 pisze:
13 kwie 2020, 12:20
akamel pisze:
12 kwie 2020, 14:30
gnoi i debili...
akamel pisze:
12 kwie 2020, 19:24
Trzymaj poziom...
Niezły poziom :(
To był cytat jeśli nie zauważyłeś. Z kolegi Myszora i bms01pl. Jeśli dalej chcesz mi przypisać ich wypowiedzi to raczej słabo. Radzę wrócić do postów powyżej mojego. Ot raczyłem zwrócić uwagę, że taki sposób wypowiedzi jest raczej niestosowny. I tyle. Każdy czytać i wyciągać wnioski chyba potrafi. Może drugie podejście do tekstu?
Awatar użytkownika
bms01pl
Posty: 3340
Rejestracja: 20 mar 2017, 10:44
Gramofon: SONY PS-X60
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#281

Post autor: bms01pl »

zostałem poproszony do tablicy... może nie wszyscy wiedzą, może nie wszyscy mają dobrą pamięć, a może nie wszyscy przyjmują do wiadomości, więc przypomnę:
1) pan Jędraszewski (przez szacunek do kościoła katolickiego, a więc ogółu osób wierzących, nie hierarchów, nie użyję oficjalnej tytulatury), jest zamieszany w skandal pedofilski pana Peatza (ze względu na zawodową solidarność nie reagował na skargi, które klerycy składali mu w kontekście zachowań pryncypała)
2) ten sam Jędraszewski, zapewne kierujący się nieograniczoną Chrystusową miłością wobec bliźniego, piętnuje na każdym kroku środowiska LGBT (porównał obrazowo osoby o odmiennej seksualności do komunizmu: "Czerwona zaraza już po naszej ziemi całe szczęście nie chodzi, co wcale nie znaczy, że nie ma nowej, która chce opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie marksistowska, bolszewicka, ale zrodzona z tego samego ducha, neomarksistowska. Nie czerwona, ale tęczowa"...)
3) ów Jędraszewski zwalnia z pracy w kurii kobiety, które mają dzieci pochodzące ze związków niesakramentalnych - niby ma prawo, jest szefem... ale gdzie tu miłosierdzie, szczególnie iż wiele z nich wychowuje te dzieci samotnie? Maria Magdalena przy takim Jędraszewskim raczej by w powszechnej świadomości nie zaistniała...
4) przyjęcie ustawy antyprzemocowej (czyli upraszczając - m.in. baby lać nie wolno) to wg niego zwrócenie się przeciwko ideałom, o które walczyli powstańcy warszawscy... gdyby mój ś.p. Dziadek jeszcze żył to z chęcią bym zapytał o Jego zdanie na ten temat...

można byłoby jeszcze długo... bo wieloletnia działalność tego pana daje podstawy do spisania wręcz "dzieł zebranych". to wszystko fakty, nie interpretacja, jeżeli więc nieprzychylne reakcje na pojawienie się naszego bohatera na antenie Trójki w oczach kolegów akamela i trafalgara (nie do końca rozeznaję się w opinii kol. tuczi77) są nadal nieuzasadnione, to prosiłbym o rzeczową (rzeczową...) ripostę. a jak nie, to zaproponowałbym nieśmiało udzielać się równie ochoczo w innych tematach ;)
SONY PS-X60 + MaCaBRiaa + Rotel RC-990BX + Rotel RB-980BX + Rotel RCD-955AX (mod by Martynka) + ATL HD 310
SABA PSP-350 + Luxman L-210 + Canton Quinto 520 + Grundig CD8100 (mod by Martynka)
Awatar użytkownika
kukiz 30
Posty: 1928
Rejestracja: 18 wrz 2016, 16:05
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#282

Post autor: kukiz 30 »

amrowek pisze:
13 kwie 2020, 13:10
No cóż jak widac
My sa tu a Oni tam.Tylko kto to ci Łoni i a kto My?

hm,Narodowa Kwarantanna? :mrgreen: :lol: Znaczy się jak mam kwarantannę to jestem łoni a jak narodowa to my?
Nie kumam.

Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni
:clap:
Mission Cyrus One, Luxman L405,Sony PS-X6,DAC by Martynka, Infinity RS-4000.
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 10507
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#283

Post autor: Myszor »

bms01pl pisze:
13 kwie 2020, 14:53
zostałem poproszony do tablicy... może nie wszyscy wiedzą, może nie wszyscy mają dobrą pamięć, a może nie wszyscy przyjmują do wiadomości, więc przypomnę:
1) pan Jędraszewski (przez szacunek do kościoła katolickiego, a więc ogółu osób wierzących, nie hierarchów, nie użyję oficjalnej tytulatury), jest zamieszany w skandal pedofilski pana Peatza (ze względu na zawodową solidarność nie reagował na skargi, które klerycy składali mu w kontekście zachowań pryncypała)
2) ten sam Jędraszewski, zapewne kierujący się nieograniczoną Chrystusową miłością wobec bliźniego, piętnuje na każdym kroku środowiska LGBT (porównał obrazowo osoby o odmiennej seksualności do komunizmu: "Czerwona zaraza już po naszej ziemi całe szczęście nie chodzi, co wcale nie znaczy, że nie ma nowej, która chce opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie marksistowska, bolszewicka, ale zrodzona z tego samego ducha, neomarksistowska. Nie czerwona, ale tęczowa"...)
3) ów Jędraszewski zwalnia z pracy w kurii kobiety, które mają dzieci pochodzące ze związków niesakramentalnych - niby ma prawo, jest szefem... ale gdzie tu miłosierdzie, szczególnie iż wiele z nich wychowuje te dzieci samotnie? Maria Magdalena przy takim Jędraszewskim raczej by w powszechnej świadomości nie zaistniała...
4) przyjęcie ustawy antyprzemocowej (czyli upraszczając - m.in. baby lać nie wolno) to wg niego zwrócenie się przeciwko ideałom, o które walczyli powstańcy warszawscy... gdyby mój ś.p. Dziadek jeszcze żył to z chęcią bym zapytał o Jego zdanie na ten temat...

można byłoby jeszcze długo... bo wieloletnia działalność tego pana daje podstawy do spisania wręcz "dzieł zebranych". to wszystko fakty, nie interpretacja, jeżeli więc nieprzychylne reakcje na pojawienie się naszego bohatera na antenie Trójki w oczach kolegów akamela i trafalgara (nie do końca rozeznaję się w opinii kol. tuczi77) są nadal nieuzasadnione, to prosiłbym o rzeczową (rzeczową...) ripostę. a jak nie, to zaproponowałbym nieśmiało udzielać się równie ochoczo w innych tematach ;)
Bingo.
Dodam że o tęczowej zarazie mówił po zamieszkach w Białymstoku. A po przyjęciu przez Franciszka (którego mega szanuję) Grety bredził o "ekologiźmie" który nam zagraża. Pewnie dlatego że Franciszek zablokował jego nominację kardynalską.
Co do sprawy Paetza to brak słów po prostu ...
I takim ludziom Trujka daje eter by głosili swoją ewangelię.
Wstyd. Nawet środowiska kościelne (Dominikanie, ks. Lemanski) o tym typie mają negatywną opinię.
Płyty na sprzedaż: viewtopic.php?t=21701
Awatar użytkownika
blispx
Posty: 4489
Rejestracja: 26 paź 2014, 22:32

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#284

Post autor: blispx »

o Rydzyku także mają i co z tego wynika? nic... niestety, ja bym mu ekskomunikę zafundował ale jestem za mały a i czarnuchy są nie do ruszenia u nas w kraju mógłbym zostać spalony na stosie za to :)

https://somafm.com/listen/ szkoda tylko że mają loop'a tak co 24h
DDX-1000, 2xRMG-309i, SME3012, 2xSPU, MPU, 2xLundahl, 3xANK, 300B, 2A3, Audio Nirvana, AN Sogon, AN Sootto, Wirewoo 411, Wirewoo 911
Awatar użytkownika
amrowek
Posty: 7704
Rejestracja: 21 maja 2015, 09:04
Lokalizacja: mazowsze płd-zach 40 km od stolicy - Żyrardów

Re: Ania Gacek wyrzucona z Trójki

#285

Post autor: amrowek »

Do kościoła chodzi się dla i do Boga a nie do ksiezy którzy są ludźmi. I jest wiadomym że znajdzie się czarna owca albo toś kto zarabia a nie służy. Jest biznesmenem a nie księdzem,nie mamy na to wpłyu.
chcę tylko zauwarzyć jedno pomijacą wszystkie za i przeciw gdzie byśmy byli teraz jak Mieszko I nie przyjał by chrztu?
Z drugiej strony czy komuś wpajano by przez 2000 lat głupoty?
W DALSZYM CIĄGU AKTUALNA i AKTYWNA zrzutka na pomoc ludności cywilnej i wojsku na Ukrainie
https://zrzutka.pl/dtrf9x
ODPOWIEDZ