Zdjęcie dnia

Wór bez dna, czyli wszystko co nie pasowałoby powyżej
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
domibobi
Posty: 1680
Rejestracja: 26 wrz 2019, 06:13
Gramofon: Sony PS X65
Lokalizacja: Kraków

Re: Zdjęcie dnia

#2461

Post autor: domibobi »

Jak widać zlecenie na zmianę narracji poszło w świat. I szybciutko zażarło w pewnych kręgach. Niezależnie z jakich portali korzystamy warto nie łykać wszystkiego jak pelikan. Mówisz, że nie oglądasz, a jednak znaleźli na Ciebie sposób, żebyś ich tępą propagandę puścił dalej.
a: SonyPSX65 / PreampDyskretniok / OnkyoA8850 / TelluriumQblueII / PylonAudioPearl27
c: TidalHiFiPlus / WiimPro / MusicalFidelityV90DAC
Awatar użytkownika
MacPhisto
Posty: 1702
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:09
Gramofon: Victor QL-A7

Re: Zdjęcie dnia

#2462

Post autor: MacPhisto »

kinky pisze:
07 mar 2023, 19:25
MacPhisto pisze:
07 mar 2023, 18:56
ujawnił
Rada Etyki Mediów, 12.01.2023
"...teksty z 29 grudnia 2022 r. zamieszczone na portalach:
radioszczecin.pl (autor – Tomasz Duklanowski), tvp.info (brak imion i nazwisk
autorów) i zachod.pl (autorstwa Informacyjnej Agencji Radiowej), oraz z 4
stycznia br. na portalu wydarzenia.interia.pl (autorka: Justyna Kaczmarczyk).
Zdaniem REM doszło do naruszenia zasady szacunku i tolerancji,
nakazującej poszanowanie ludzkiej godności, dóbr osobistych, a szczególnie
prywatności i dobrego imienia – a sprawcą wykroczenia przeciwko
dziennikarskiej etyce zawodowej jest Tomasz Duklanowski z Radia Szczecin,
bo to on ujawnił fakty umożliwiające identyfikację skrzywdzonych przez
pedofila dzieci.

REM uważa, iż dopuścił się tego nie z braku staranności, lub w wyniku
lekceważenia konsekwencji, jakie dla ofiar pedofila mogło mieć wskazanie, kim
są – ale po to, by umieścić przestępcę i jego nieletnie ofiary w kręgu ludzi o
poglądach politycznych niezgodnych z linią partii rządzącej, która kontroluje
media publiczne, w tym Radio Szczecin."

Źródło - https://www.rem.net.pl/data/20230112.pdf

Szmaty


RAZ.jpg


Ludzie przyzwoici


TT.jpg
Ok i inni wydawcy nie publikowali żadnych materiałów umożliwiających identyfikację?
JVC QL-A7, pre CAT, Yamaha HTR 6130, Dali Zensor 7
Awatar użytkownika
TomekT
Posty: 224
Rejestracja: 23 lut 2023, 22:42
Lokalizacja: Koszalin, ten koło Mielna ;)

Re: Zdjęcie dnia

#2463

Post autor: TomekT »

Załączniki
5A4E9F3B-9E23-445F-AB77-694B41BB1410.jpeg
Pozdroofka
Bo w życiu chodzi o to, żeby nadać mu sens...
Obrazek
Technics SL-1600mk2 + Jogurt DL-301 II + PreamP Combo
Emotiva PT-100/A-300 -> Castle Knight 5
Awatar użytkownika
domibobi
Posty: 1680
Rejestracja: 26 wrz 2019, 06:13
Gramofon: Sony PS X65
Lokalizacja: Kraków

Re: Zdjęcie dnia

#2464

Post autor: domibobi »

MacPhisto pisze:
07 mar 2023, 19:42
... i inni wydawcy nie publikowali żadnych materiałów umożliwiających identyfikację?
Widzę, że nie ma dla Ciebie nadzieji...
a: SonyPSX65 / PreampDyskretniok / OnkyoA8850 / TelluriumQblueII / PylonAudioPearl27
c: TidalHiFiPlus / WiimPro / MusicalFidelityV90DAC
Awatar użytkownika
MacPhisto
Posty: 1702
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:09
Gramofon: Victor QL-A7

Re: Zdjęcie dnia

#2465

Post autor: MacPhisto »

domibobi pisze:
07 mar 2023, 19:52
MacPhisto pisze:
07 mar 2023, 19:42
... i inni wydawcy nie publikowali żadnych materiałów umożliwiających identyfikację?
Widzę, że nie ma dla Ciebie nadzieji...
Bo chcę sprawdzić czy inni tego nie publikowali? Sam pisałeś jak to analizujesz, czytasz różne źródła. O mnie się nie martw ;) najważniejsze, że dla Ciebie jest nadzieja.
JVC QL-A7, pre CAT, Yamaha HTR 6130, Dali Zensor 7
Awatar użytkownika
kinky
Posty: 3924
Rejestracja: 24 cze 2021, 19:48
Gramofon: Philips 5877
Lokalizacja: Konin

Re: Zdjęcie dnia

#2466

Post autor: kinky »

MacP wiesz w ogóle, że sprawa jest z sierpnia 2020r, a pedofil został szybko zatrzymany, aresztowany, skazany prawomocnie w '21 i siedzi? I nie był posłem po, ani poseł po nie ujawnił tych info.
To pisowskie mendy wyciągnęły sprawę w grudniu '22 żeby dowalić kobiecie tylko dlatego, że jest posłanką po. Chyba wystarczająco jasno zostało to opisane w stanowisku REM.
Upadek i przekroczenie wszelkich granic, taniec na trupach... Polityczne preferencje nie usprawiedliwiają braku zwykłej przyzwoitości.
Philips 5877/GP 401 II - [MiBoxS-Fiio D03] - Tensai TA-2045 - Infinity Reference 31i
Panasonic XR45/CD S65 - Jamo Studio 160
Technics EX510/CD PG580A - Altus 120A
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2424
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Daniel, JW 1200
Lokalizacja: Lublin

Re: Zdjęcie dnia

#2467

Post autor: dale »

winylowy_luke pisze:
07 mar 2023, 19:05
A poza tym darcie łacha z tej tragedii, niezależnie kto co i kiedy - to jednak kurestwo zwykle jest.
Nie żyje młody chłopak, no zajebiście memiczne doprawdy to jest :(
Wiesz, patrząc po retoryce naszego forumowego "kolegi" to jakoś mnie jego poczucie humoru nie dziwi.
Poglądy głoszone również - doskonale wpisują się w pewien stereotyp.
MacPhisto pisze:
07 mar 2023, 18:56
Z tego co kojarzę to poseł PO się odaplił i ujawnił o kogo chodzi. Poseł PO zgwałcił, poseł PO powiedział kogo zgwałcono ale zabiła go tvp? Nie tylko tvp podała info o tym gwałcie. Nie ogladam tego gówna tak jak i pedalskiego tvnu.
MacPhisto pisze:
07 mar 2023, 19:12
Niewyprany mózg powiadasz i dlatego używasz banderowskiego belkotu #idinachuj?
MacPhisto pisze:
07 mar 2023, 19:12
Napisz #wypierdalaj a nie przyjebałeś się jak jakaś lewatywa.
MacPhisto pisze:
07 mar 2023, 19:26
Tak jak pisałem nie oglądam tego gówna jak i lewackiego tvnu.
kinky pisze:
07 mar 2023, 20:16
MacP wiesz w ogóle, że sprawa jest z sierpnia 2020r, a pedofil został szybko zatrzymany, aresztowany, skazany prawomocnie w '21 i siedzi? I nie był posłem po, ani poseł po nie ujawnił tych info.
To pisowskie mendy wyciągnęły sprawę w grudniu '22 żeby dowalić kobiecie tylko dlatego, że jest posłanką po. Chyba wystarczająco jasno zostało to opisane w stanowisku REM.
Upadek i przekroczenie wszelkich granic, taniec na trupach... Polityczne preferencje nie usprawiedliwiają braku zwykłej przyzwoitości.
Daj spokój, nie przetłumaczysz.
Awatar użytkownika
domibobi
Posty: 1680
Rejestracja: 26 wrz 2019, 06:13
Gramofon: Sony PS X65
Lokalizacja: Kraków

Re: Zdjęcie dnia

#2468

Post autor: domibobi »

Kilka osób wskazało Ci powyżej, kto dopuścił się ujawnienia danych pozwalających na identyfikację ofiar pedofila. Niestety nie pasuje to do Twojej tezy. Więc pytasz czy ktoś jeszcze. A więc 29.12.2022 o 6:28 TVP Info powołując się na komunikat Radia Szczecin z 6:30... Taka zorganizowana akcja... A za nimi politycy ZP i ludzie im przychylni, np. na Twitterze.
Zapewne też nie wiesz, bo nie oglądasz, nie słuchasz, że ten pedofil od roku siedzi w więzieniu. Zapewne też nie wiesz (no bo skąd), że matka chłopaka (który już wcześniej miał 2 próby samobójcze) nagłośniła nadużycia finansowe PiS w Lasach Państwowych.
I żeby była jasność, ten pseudo dziennikarz mógł sporządzić artykuł o pedofilu w szeregach PO, ale podanie danych umożliwiających identyfikację ofiar, to było zlecenie czysto polityczne. I mam nadzieję, że ten skurwy... i inny w to zamieszani prędzej czy później za to odpowiedzą...
Na Twoim miejscu jednak zacząłbym się o siebie martwić. Podoba Ci się Polska, której premier co chwila kłamie (jest to bardzo szybko weryfikowane na podstawie danych instytucji rządowych), wyprowadzane są grube miliony, telewizja jest rządowa a nie publiczna, nawet kilka razy w tygodniu wyciągane są jakieś nieprawidłowości, przemilczane przez TVP i ignorowane przez organy ścigania (upolitycznione). Ogólnie bagno. A Tobie taka Polska się podoba, jesteś z niej dumny. Zastanawiam się dlaczego? Bo nic na ten temat nie wiesz? Nie przeszkadza Ci to? Nie dotyczy Cię to? Wystarczy, że nie rządzi Tusk? Nie musisz odpowiadać.
a: SonyPSX65 / PreampDyskretniok / OnkyoA8850 / TelluriumQblueII / PylonAudioPearl27
c: TidalHiFiPlus / WiimPro / MusicalFidelityV90DAC
Awatar użytkownika
MacPhisto
Posty: 1702
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:09
Gramofon: Victor QL-A7

Re: Zdjęcie dnia

#2469

Post autor: MacPhisto »

https://radioszczecin.pl/1,450144,pelno ... aleznien-s

Audio nie slyszałem, na antenie padlo, że to dziecko posłanki PO?

,,znanej parlamentarzystki,, tylko tyle tu widzę. Nie ma wzmianki, że to posłanka PO. Następnie na żywo w tvp poseł po powiedział, że to dziecko ,,koleżanki z PO,, wtedy już łatwo bylo ją namierzyć.
No ja bym jej nie powiązał z artykułem radiaszczecin.
JVC QL-A7, pre CAT, Yamaha HTR 6130, Dali Zensor 7
Awatar użytkownika
MacPhisto
Posty: 1702
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:09
Gramofon: Victor QL-A7

Re: Zdjęcie dnia

#2470

Post autor: MacPhisto »

domibobi pisze:
07 mar 2023, 20:34
Kilka osób wskazało Ci powyżej, kto dopuścił się ujawnienia danych pozwalających na identyfikację ofiar pedofila. Niestety nie pasuje to do Twojej tezy. Więc pytasz czy ktoś jeszcze. A więc 29.12.2022 o 6:28 TVP Info powołując się na komunikat Radia Szczecin z 6:30... Taka zorganizowana akcja... A za nimi politycy ZP i ludzie im przychylni, np. na Twitterze.
Zapewne też nie wiesz, bo nie oglądasz, nie słuchasz, że ten pedofil od roku siedzi w więzieniu. Zapewne też nie wiesz (no bo skąd), że matka chłopaka (który już wcześniej miał 2 próby samobójcze) nagłośniła nadużycia finansowe PiS w Lasach Państwowych.
I żeby była jasność, ten pseudo dziennikarz mógł sporządzić artykuł o pedofilu w szeregach PO, ale podanie danych umożliwiających identyfikację ofiar, to było zlecenie czysto polityczne. I mam nadzieję, że ten skurwy... i inny w to zamieszani prędzej czy później za to odpowiedzą...
Na Twoim miejscu jednak zacząłbym się o siebie martwić. Podoba Ci się Polska, której premier co chwila kłamie (jest to bardzo szybko weryfikowane na podstawie danych instytucji rządowych), wyprowadzane są grube miliony, telewizja jest rządowa a nie publiczna, nawet kilka razy w tygodniu wyciągane są jakieś nieprawidłowości, przemilczane przez TVP i ignorowane przez organy ścigania (upolitycznione). Ogólnie bagno. A Tobie taka Polska się podoba, jesteś z niej dumny. Zastanawiam się dlaczego? Bo nic na ten temat nie wiesz? Nie przeszkadza Ci to? Nie dotyczy Cię to? Wystarczy, że nie rządzi Tusk? Nie musisz odpowiadać.
Ani PIS ani PO mnie nie przekonuje. Taka Polska gdzie lepiej się traktuje obcokrajowców jak własnych obywateli, karmi się patole i rozdaje kasę na prawo i lewo w ogóle mi się nie podoba.
Ostatnio zmieniony 07 mar 2023, 20:59 przez MacPhisto, łącznie zmieniany 1 raz.
JVC QL-A7, pre CAT, Yamaha HTR 6130, Dali Zensor 7
Awatar użytkownika
Peter007
Posty: 2057
Rejestracja: 16 gru 2017, 16:36
Gramofon: Dual 721
Lokalizacja: Opoczno

Re: Zdjęcie dnia

#2471

Post autor: Peter007 »

To jest ten co "włączył myślenie", oni są najbardziej podatni na manipulacje, sterowani jak zabawki. Pisanie o czymś czego się nie sprawdzi a wyczyta z jakiegoś prawackiego ścieku nazywane jest "myśleniem samodzielnym". Ale w tym osobniku, jak widać, nie ma krzty przyzwoitosci. Niektórzy pożyteczni idioci pewnych tematów nie poruszają nawet na zlecenie, bo nawet skurwysyństwo ma swoje granice
Awatar użytkownika
MacPhisto
Posty: 1702
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:09
Gramofon: Victor QL-A7

Re: Zdjęcie dnia

#2472

Post autor: MacPhisto »

Peter007 pisze:
07 mar 2023, 20:58
To jest ten co "włączył myślenie", oni są najbardziej podatni na manipulacje, sterowani jak zabawki. Pisanie o czymś czego się nie sprawdzi a wyczyta z jakiegoś prawackiego ścieku nazywane jest "myśleniem samodzielnym". Ale w tym osobniku, jak widać, nie ma krzty przyzwoitosci. Niektórzy pożyteczni idioci pewnych tematów nie poruszają nawet na zlecenie, bo nawet skurwysyństwo ma swoje granice
Podrzuć wiarygodne źródło swoich informacji. Z wielką chęcìa poczytam. Zobaczę czy Tobą nie sterują.
JVC QL-A7, pre CAT, Yamaha HTR 6130, Dali Zensor 7
Awatar użytkownika
kinky
Posty: 3924
Rejestracja: 24 cze 2021, 19:48
Gramofon: Philips 5877
Lokalizacja: Konin

Re: Zdjęcie dnia

#2473

Post autor: kinky »

Dale, jednak masz rację...
Philips 5877/GP 401 II - [MiBoxS-Fiio D03] - Tensai TA-2045 - Infinity Reference 31i
Panasonic XR45/CD S65 - Jamo Studio 160
Technics EX510/CD PG580A - Altus 120A
Awatar użytkownika
dale
Posty: 2424
Rejestracja: 21 lut 2017, 07:56
Gramofon: Daniel, JW 1200
Lokalizacja: Lublin

Re: Zdjęcie dnia

#2474

Post autor: dale »

kinky pisze:
07 mar 2023, 21:22
Dale, jednak masz rację...
Nie pociesza mnie to. Problem w tym, co się dzieje...
Właśnie wyskoczyło mi w "newsach" na jakimś serwisie, co tvpis zrobiło dziś, jakie paski poleciały. Właśnie dziś, kiedy nawet najbardziej elementarna przyzwoitość nakazywał by zamknąć im te swoje mordy. Inaczej tego się nie da nazwać, przynajmniej ja nie potrafię.
Naprawdę nie wiem czy po czymś takim będę w stanie zachować choć odrobinę szacunku - jako dla drugiego człowieka, dla kogoś, kto popiera takich ludzi.
Jak bardzo człowiek musi się upodlić, żeby w takiej chwili jeszcze zbijać kapitał polityczny? Żeby dla chęci zysku, dla utrzymania swojego status quo wykonywać (ślepo bądź z rozmysłem) polecenia płynące z góry, bądź samemu, w wiernopoddańczym zrywie chęci przypodobania się, zeszmacić swoją godność na oczach innych?
Awatar użytkownika
domibobi
Posty: 1680
Rejestracja: 26 wrz 2019, 06:13
Gramofon: Sony PS X65
Lokalizacja: Kraków

Re: Zdjęcie dnia

#2475

Post autor: domibobi »

MacPhisto pisze:
07 mar 2023, 21:12
Podrzuć wiarygodne źródło swoich informacji. Z wielką chęcìa poczytam. Zobaczę czy Tobą nie sterują.
Matecki, znasz? Datę widzisz? Masz jeszcze jakieś wątpliwości. Poseł PO, który jest teraz w to wrabiany przez TVP Info skomentował dzień później jak już nie było żadnych wątpliwości o kogo chodzi. To nie było przez przypadek, to był wyrok na posłankę. Człowieku ogarnij się.
20230307_214425.jpg
A tu masz video ze ścieku:
https://twitter.com/piotr_borys/status/ ... M12qw&s=19
a: SonyPSX65 / PreampDyskretniok / OnkyoA8850 / TelluriumQblueII / PylonAudioPearl27
c: TidalHiFiPlus / WiimPro / MusicalFidelityV90DAC
ODPOWIEDZ