Ostatnio oglądałem...

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 11196
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: PD-300
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ostatnio oglądałem...

#3976

Post autor: Myszor »

kinky pisze:
30 maja 2026, 14:13
Co ja widzę, co ja słyszę! Powiększa nam się uniwersum For All Mankind :D
https://www.filmweb.pl/serial/Gwiezdne+ ... 6-10119180
Kurła ale to dobre jest!
Awatar użytkownika
kinky
Posty: 4561
Rejestracja: 24 cze 2021, 19:48
Gramofon: Philips 5877
Lokalizacja: Konin

Re: Ostatnio oglądałem...

#3977

Post autor: kinky »

Myszor pisze:
08 cze 2026, 22:20
ale to dobre jest!
Swoim zwyczajem czekam na całość, ale docierają do mnie wieści, że taki powrót do korzeni For All Mankind, do pierwszych, najlepszych sezonów.
A tymczasem zabrałem się za 5 sezon FAM :D
Philips 5877 - [MiBoxS-Fiio D03] - Tensai TA-2045 - Dali 104
Panasonic XR45/CD S65 - Jamo Studio 160
Technics EX510/CD PG580A - Altus 120A
Awatar użytkownika
kinky
Posty: 4561
Rejestracja: 24 cze 2021, 19:48
Gramofon: Philips 5877
Lokalizacja: Konin

Re: Ostatnio oglądałem...

#3978

Post autor: kinky »

kinky pisze:
09 cze 2026, 11:12
5 sezon FAM
Zmęczyłem to, najnudniejszy sezon... :roll:
Philips 5877 - [MiBoxS-Fiio D03] - Tensai TA-2045 - Dali 104
Panasonic XR45/CD S65 - Jamo Studio 160
Technics EX510/CD PG580A - Altus 120A
Awatar użytkownika
Myszor
Posty: 11196
Rejestracja: 30 paź 2014, 18:44
Gramofon: PD-300
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ostatnio oglądałem...

#3979

Post autor: Myszor »

kinky pisze:
13 cze 2026, 13:19
kinky pisze:
09 cze 2026, 11:12
5 sezon FAM
Zmęczyłem to, najnudniejszy sezon... :roll:
To prawda 😂
Za to Rancho Duttonow pełen sztos . W końcu coś równego Yellowstone pod kątem emocji. Bo już myślałem że Sheridan się skończył. 👍
Awatar użytkownika
kinky
Posty: 4561
Rejestracja: 24 cze 2021, 19:48
Gramofon: Philips 5877
Lokalizacja: Konin

Re: Ostatnio oglądałem...

#3980

Post autor: kinky »

Samotnik
https://www.filmweb.pl/film/Samotnik-2026-10098733
Na wielu platformach.

Jason Statham. I wszystko jasne ;)
Różne są te jego filmy, ten trzyma poziom dobrze zrealizowanego, porządnego mordobicia i strzelanki. Niezła wakacyjna rozrywka.
Oczywiście dobro zawsze zwycięża, zło Jasonowi nie podskoczy ;)
Philips 5877 - [MiBoxS-Fiio D03] - Tensai TA-2045 - Dali 104
Panasonic XR45/CD S65 - Jamo Studio 160
Technics EX510/CD PG580A - Altus 120A
Awatar użytkownika
SimonTemplar
Posty: 4193
Rejestracja: 24 gru 2015, 14:28
Lokalizacja: UK

Re: Ostatnio oglądałem...

#3981

Post autor: SimonTemplar »

5 Sierpnia ... Nasze chłopy lecą w kosmos! :lol: :clap:

Awatar użytkownika
kinky
Posty: 4561
Rejestracja: 24 cze 2021, 19:48
Gramofon: Philips 5877
Lokalizacja: Konin

Re: Ostatnio oglądałem...

#3982

Post autor: kinky »

:think:

Screenshot_20260624-134020~2.jpg
Philips 5877 - [MiBoxS-Fiio D03] - Tensai TA-2045 - Dali 104
Panasonic XR45/CD S65 - Jamo Studio 160
Technics EX510/CD PG580A - Altus 120A
Awatar użytkownika
Mawis
Posty: 7142
Rejestracja: 04 cze 2021, 18:21
Gramofon: JVC QL-A7
Lokalizacja: Owczarnia

Re: Ostatnio oglądałem...

#3983

Post autor: Mawis »

CZyli przeżyli :mrgreen:
JVC QL-A7 DL-103S JVC Z1S ADC QLM32 MK3 Buphono2 Oled Audiolab 8200a Akai CD1100 JVC XL-E300 Dual CL720
HK21 Nikko STA8080 Namco NSZ333
--------------------------------------------

“𝙶𝚘𝚘𝚍 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚜 𝚐𝚘𝚘𝚍 𝚗𝚘 𝚖𝚊𝚝𝚝𝚎𝚛 𝚠𝚑𝚊𝚝 𝚔𝚒𝚗𝚍 𝚘𝚏 𝚖𝚞𝚜𝚒𝚌 𝚒𝚝 𝚒𝚜.”
~ 𝑴𝒊𝒍𝒆𝒔 𝑫𝒂𝒗𝒊𝒔
ODPOWIEDZ