Fosi Audio Box X2

Żeby nie było za cicho
ODPOWIEDZ
Celgrim
Posty: 1
Rejestracja: 29 kwie 2022, 13:48

Fosi Audio Box X2

#1

Post autor: Celgrim »

Hej,

Posiadam Technics sl-1900 i chcę zakupić przedwzmacniacz do aktywnych głośników bo nie dają rady 😂.
Czy na start ten jest ok czy od razu lepiej kupić coś lepszego ;)?
Fosi Audio Box X2

Jak coś innego to co polecacie w rozsądnej cenie ;)
Awatar użytkownika
pan_winyl
Posty: 2129
Rejestracja: 30 sty 2012, 06:04
Gramofon: Elac Miracord 750MII
Lokalizacja: Kraków

Re: Fosi Audio Box X2

#2

Post autor: pan_winyl »

Sam sie nad nim zastanawiam. Po przeczytaniu sporej ilości recenzji i opisów, obejrzeniu filmów komplementujących budowę itd. wydaje mi się że w tych pieniądzach warto. W tych czyli do 300 zł jak się dobrze zakręcisz. Ba opłaca się moim zdaniem brać nawet te zdekompletowane - tzn z jedną lampą (bo takie na allegro są), ponieważ bez zmiany lamp w sumie nie ma zabawy. Oryginalne lampy tną górę i to zauważalnie. Na szczęście na amazon można kupić komplet lamp do tego przedwzmacniacza za 60 zeta, więc kupując taki z allegro - zdekompletowany + lampy z amazona wychodzi momentami taniej niż kupienie nowego z amazon. Porównywałęm go do little bear ale tamten nie przekonuje mnie budową i zastosowanymi kondensatorami, na które zwrócili uwagę ludzie na youtube.

To że zdecydowałem się na zakup - nie oznacza jednak że kupiłem :D finalnie uznałem że nie jest mi do szcześcia aż tak potrzebny i poszedłem inną drogą, niemniej jakość + wejście aux bardzo do mnie przemawiają - bo nie tracimy aux pod pre.
Elac Miracord 750 Mark II + Philips GP 400 MKII / AT-VM95C

Nivico 5020u / Toshiba SA 320
Onkyo Integra 2066

Silva Stereo Console / Irel
Telefunken L55
ODPOWIEDZ