Płytowisko - Internetowa Giełda Płytowa

Wszystko na temat kupowania płyt
ODPOWIEDZ
WarLord1986
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2019, 11:30
Kontakt:

Płytowisko - Internetowa Giełda Płytowa

#1

Post autor: WarLord1986 »

Witam, za pozwoleniem Administracji, chciałem Państwa zaprosić do nowego miejsca w naszym rodzimym internecie gdzie można kupić/sprzedać płyty z muzyką.

Płytowisko bo tak nazywa się owo miejsce jest internetową giełda płytową. Z założenia ma być portalem nie tylko sprzedażowym ale też miejscem gdzie będziecie mogli poczytać ciekawe artykuły oraz dowiedzieć się o muzycznych wydarzeniach. Myślę, że znajdą Państwo wiele interesujących pozycji z rożnych gatunków muzycznych oraz na wszelkich nośnikach, chociaż przeważają winyle.

Dodatkowo chciałem napisać, że jest to portal tworzony przez pasjonatów muzyki dla pasjonatów, więc wszelkie uwagi, opinie pomysły są bardzo mile widziane by i nam i Państwu przyjemnie się korzystało z tego miejsca. Więc poza muzyką znajdzie tam też dział serwisowy, oraz coś czego nie ma nigdzie indziej czyli Strefę artystów i Wydawców Niezależnych, gdzie każdy ma prawo dodać zupełnie bez kosztów płyty które wydał i sprzedać bez prowizji i wszelkiego rodzaju innych opłat.

Informuję również, że ze względu na zaistniałą sytuację związana z pandemią oraz związane z tym olbrzymie problemy zarówno dla sklepów płytowych, wystawców, organizatorów giełd płytowych a przez to również dla kupujących, postanowiłem zdjąć opłatę za wystawienie ogłoszenia (mimo że jest ona niska i wynosi max 1zł) do końca marca a jeśli będzie trzeba to na dłużej. Więc mogą Państwo w 100% bez kosztów wystawiać swoje pozycje.


Zapraszam serdecznie na www.plytowisko.pl
łobuz
Posty: 438
Rejestracja: 10 sie 2018, 23:57
Gramofon: Sansui sr-929
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Płytowisko- Internetowa Giełda Płytowa

#2

Post autor: łobuz »

:D
Analog Guy In A Digital World.Sansui AU-α907i MOS Limited
ODPOWIEDZ