Slayer LIve Undead SX2896

Wszelkie tematy związane z płytami winylowymi
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15146
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Slayer LIve Undead SX2896

#1

Post autor: darkman »

Slayer Live Undead na SX2896 ma ktoś, słuchał na winylu? Jak to jest nagrane w kontekście, że płyta live?
Raczej Sajgon brzmieniowy czy jest może sens to mieć?
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Slayer LIve Undead SX2896

#2

Post autor: krolix »

Daje radę.
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15146
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Slayer LIve Undead SX2896

#3

Post autor: darkman »

Panowie jeszcze pytanie o
Slayer, Undisputed Attitude, reedycja? która?
(jeśli to nie kłopot i by się komuś chciało to linkiem nie wzgardzę :D )
Ktoś poleci? Nie pytam o 1Press akurat - znam wersję z 96 USA Col/PA, bdb.
Minimalnie mniej lakoniczne wypowiedzi też będą mile widziane. Percepcyjnie ogarniam nawet kilku zdaniowe wypowiedzi w cuglach.
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15146
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Slayer LIve Undead SX2896

#4

Post autor: darkman »

Odnawiam.
Slayer Hell Awaits, pytanie do posiadaczy (jakiejkolwiek), CD też się liczy. Panowie to jest tak źle nagrane (nagranie marzec 95 - wtedy była bodaj tylko na CD)? Bo brzmi dość słabo, muza jakby w tle nie wiadomo czego. Wydanie obojętne, jeśli ktoś mam to proszę o opinię (opinie o CD również, zwłaszcza jeśli ktoś ma wczesne wydania) - zamierzam sobie kupić akurat i wybieram najmniej złą ze złych. Natomiast przy złej realizacji nagrania w ogóle, to dla mnie sens vinyla jest żaden w zasadzie, CD obleci w tłoku.

edit: no bo tak się zastanawiam czy nie najlepszy będzie remaster na Metal Blade z 2004 w wersji jednak CD - chodzi mi o materiał muzyczny (jakość nagrania, jeśli vinyl jest słaby).

p.s. temat o reedycjach Slayer`a jest też na forum, gdyby się ktoś chciał zapoznać. Aczkolwiek nie był kontynuowany później. Niemniej Bliss poleca w nim temat Slayera na forum Hoffmana/ to tak BTW/.
ODPOWIEDZ