Krzywa płyta

Wszelkie tematy związane z płytami winylowymi
ODPOWIEDZ
czarnaplyta
Posty: 85
Rejestracja: 02 maja 2016, 21:09

Krzywa płyta

#1

Post autor: czarnaplyta »

Hej,

no i niestety trafiła się pierwsza krzywa płyta. Z racji, że to mój debiut to poproszę o ocenę krzywizn :lol: Mnie się wydaje, że jest spora fala dunaju.

Napisałem do Dodax w tej sprawie, ale chyba się nie załapię na jakąkolwiek reklamację bo płyta kupiona w grudniu - dzisiaj otwarta (tak to jest jak się zaczyna od dupy strony i najpierw kupuje się płyty, a potem gramofon ;) )

W necie wynalazłem, że 3 reedycje PJ z tego samego czasu, a więc Binaural, Riot Act oraz Pearl Jam (Avocado) mogą mieć problem ( nie jest to reguła) z krzywą płytą nr1, dlatego że w tej samej kieszeni dołączona jest gruba broszura z tekstami. No u mnie by się zgadzało.

https://vimeo.com/manage/348817157/general
Awatar użytkownika
eu4yaon
Posty: 4898
Rejestracja: 23 sie 2016, 17:21
Gramofon: Pioneer
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Krzywa płyta

#2

Post autor: eu4yaon »

Z dodaxem raczej nigdy nie bylo problemu z reklamacjami. Nie wiem jak sie do tego ustosunkuja że plyta zostala zakupiona w grudniu. Jak Ci zależy i jest tego warta to wyslij ją na prostowanie np. do Winylowni. Tylko czas oczekiwania jakies 3tyg bo tyle roboty mają.
Pioneer PL 50L II + Hana EH + Husariaa v2 + Atoll IN 100SE + JBL TLX8
czarnaplyta
Posty: 85
Rejestracja: 02 maja 2016, 21:09

Re: Krzywa płyta

#3

Post autor: czarnaplyta »

Ooooo dzięki za tip o winylowni. Nie wiedziałem, że świadczą taką usługę. Pewnie skorzystam.
ODPOWIEDZ