Pęknięty zacisk

Czyścimy i dbamy o naszą kolekcję
ODPOWIEDZ
czarnaplyta
Posty: 85
Rejestracja: 02 maja 2016, 21:09

Pęknięty zacisk

#1

Post autor: czarnaplyta »

Kilka dni temu zostałem szczęśliwym posiadaczem myjki analogis. Długo się nie nacieszyłem poniewać podczas mycia 9 (dziewiątej) płyty zacisk pękł. Czy ktoś w ogóle miał taką sytuację czy trafił mi się jakiś wadliwy uchwyt? :shock:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Dragant
Posty: 968
Rejestracja: 14 cze 2014, 13:26
Gramofon: Sony PS-X70
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pęknięty zacisk

#2

Post autor: Dragant »

Albo wadliwy, albo bardzo chciałeś, żeby labele Ci nie zamokły :) Mi się to nie zdarzyło po jakimś tysiącu płyt, a ostatnio zmieniłem na zaciski Analogis - polecam.
Sony PS-X70, Nagaoka MP-110+JNP-200/Denon DL301 MKI, Nuda Mini, Rotel RA971, Canton Karat 300, Rotel RCD-930AX
Awatar użytkownika
MaciejT
Posty: 2027
Rejestracja: 29 sty 2018, 14:49
Gramofon: PS-X70
Lokalizacja: Łódź

Re: Pęknięty zacisk

#3

Post autor: MaciejT »

Trzeba z wyczuciem dokręcać. Na szczęście można dokupić sam zacisk.
Awatar użytkownika
BlackDevil
Posty: 658
Rejestracja: 12 gru 2017, 19:48
Gramofon: S600

Re: Pęknięty zacisk

#4

Post autor: BlackDevil »

czarnaplyta pisze:
27 maja 2019, 13:01
Kilka dni temu zostałem szczęśliwym posiadaczem myjki analogis. Długo się nie nacieszyłem poniewać podczas mycia 9 (dziewiątej) płyty zacisk pękł. Czy ktoś w ogóle miał taką sytuację czy trafił mi się jakiś wadliwy uchwyt? :shock:
Nie ma co płakać przecież to można naprawić zeszlifuj z obu stron do równego ,nawierć dziurki 2,5mm gwintuj na m3 wkręcasz śrubę bez łba na klej i po temacie :mrgreen:
czarnaplyta
Posty: 85
Rejestracja: 02 maja 2016, 21:09

Re: Pęknięty zacisk

#5

Post autor: czarnaplyta »

Wygląda na to więc że trafił się jakiś pechowy egzemplarz. Dokręcałem z wyczuciem i jeszcze raczej był zapas.

Pewnie, że można naprawić. Natomiast sprzęt jest u mnie krótko i wymagam raczej dłuższej żywotności.

A takie dzisiaj były wspaniałe warunki do mycia. Druga połówka poza domem a tu taki klops :D
Awatar użytkownika
gravediggie
Posty: 1762
Rejestracja: 12 cze 2017, 22:42
Gramofon: JVC & Schneider
Lokalizacja: Szczecin/Zakopane

Re: Pęknięty zacisk

#6

Post autor: gravediggie »

Niewielkim pocieszeniem może być fakt że Analogis oferuje swoje zaciski także pojedynczo. https://winyle.pl/myjki-do-plyt/6220-uc ... -play.html
JVC JL-A1|Shure M75|MMCF10|Dual CV 6020|Canton Karat 920
Milijon kabli..
czarnaplyta
Posty: 85
Rejestracja: 02 maja 2016, 21:09

Re: Pęknięty zacisk

#7

Post autor: czarnaplyta »

Chciałbym polecić profesjonalną obsługę sklepu winyle.pl. Pan Tomasz zareagował u producenta na moją reklamację i błyskawicznie otrzymałem nowy trzpień do zacisku :violin:

Zacisk ponownie sprawny, więc myjemy :D
ODPOWIEDZ