Szukam konkretnej okładki foliowej na płytę. HELP !

Czyścimy i dbamy o naszą kolekcję
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
katar
Posty: 224
Rejestracja: 12 sie 2012, 00:00
Gramofon: SL-1900
Lokalizacja: Warszawa

Szukam konkretnej okładki foliowej na płytę. HELP !

#1

Post autor: katar »

Ostatnim czasem, wszystkie okładki zdjąłem z płyt i wyrzuciłem do śmietnika. Powodem było to, że jedne szeleszczą, inne są zżółknięte jeszcze inne zsuwają się przy wkładaniu płyty między płyty. Powiedziałem im dość bo mnie irytowały.

Przy zakupach, wpadła mi w ręce płyta razem z foliową okładką która okazała się strzałem w dziesiątkę. Okładka jest z bardzo grubej folii, ma zakładkę około 5cm która zapobiega przesuwaniu się okładki z płytą a do tego jest mega przeźroczysta i sprawia wrażenie baaaaardzo estetycznej.

Teraz pytanie, czy ktoś z Was orientuje się, gdzie można takowe kupić? Dodam, że zastanawiałem się, do czego można porównać tą okładkę i bingo ! jest praktycznie z identycznej folii (grubość także) jak okładka na dowód rejestracyjny auta (dodawana przy rejestracji)

Ktoś miał z takimi styczność? Gdzie można je zakupić :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
katar
Posty: 224
Rejestracja: 12 sie 2012, 00:00
Gramofon: SL-1900
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam konkretnej okładki foliowej na płytę. HELP !

#2

Post autor: katar »

Szukam dalej :D okładki są podobne do tych, tylko te których szukam mają zakładkę (nie sklejaną) oraz są błyszczące a nie matowe. No i nie są takie duże jak na zdjęciu . . .

http://winyle.pl/zewnetrzne-12-cali/430 ... 60100.html


Bliżej ale cały czas za duże ;

http://archiwum.allegro.pl/oferta/oklad ... 67366.html
Awatar użytkownika
blispx
Posty: 4468
Rejestracja: 26 paź 2014, 22:32

Re: Szukam konkretnej okładki foliowej na płytę. HELP !

#3

Post autor: blispx »

Mam kilka takich z niesklejanym flapem, niestety nie są transparentne, wygodne także nie są bo PVC jest miękkie- więc to odpada. Utwardzonych jeszcze takich nie widziałem nigdzie ale zaraz wrzucę w google może coś tam znajdzie się

Niestety bieda, obszukałem googla i nie mogłem znaleźć takowych, chyba że jest jakieś określenie tych flap bez kleju, bo po 'flap' wywala mi jedynie zaklejane
DDX-1000, RMG-309i, SME3012, 2xSPU, MPU, 3xLundahl, 2xANK, 300B, 2A3, Audio Nirvana, AN Sogon, AN Sootto, Wirewoo 411, Wirewoo 911
Awatar użytkownika
katar
Posty: 224
Rejestracja: 12 sie 2012, 00:00
Gramofon: SL-1900
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szukam konkretnej okładki foliowej na płytę. HELP !

#4

Post autor: katar »

No właśnie, one są "zamykane". Wczoraj wertowałem półki w media markt i sporo nowych płyt jest pakowanych w takowe. No nic, rozglądam się,
ODPOWIEDZ