Aya rl poszukiwana od roku

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
urma1
Posty: 12
Rejestracja: 24 maja 2015, 09:56

Aya rl poszukiwana od roku

#1

Post autor: urma1 »

Ogromna prośba do znających ten kawałek jeśli jest ktokolwiek kto zna ten nie ścisły fragment tekstu

tak jak ty tak jak on może jeszcze pobędę jakiś czas lecz tylko rez niech zostanie po mnie twarz No to masz oto masz zawciągnąłem ją właśnie na
maszt i powiewa teraz jak szmata na wietrze.Ja tu ona tam do mnie strzelać ode mnie brać bo ja ja nie modlę się wcale co dnia i tak blizej jest nieba niż ja moja twarz-jest bliżej nieba i powiewa jak szmata na wietrze


szukałem tego na różne sposoby ale bez rezultatu , śpiewał to jeszcze Kukiz wraz z zespołem Aya Rl
z góry baaardzo dziękuję jeśli ktoś mnie nakieruje na ten kawałek bo tytułu też niestety nie znam :(
Awatar użytkownika
MeqhabTion
Posty: 178
Rejestracja: 14 paź 2014, 20:01
Lokalizacja: Płock

Aya rl poszukiwana od roku

#2

Post autor: MeqhabTion »

Tytuł to: Moja twarz. Z tego co doczytałem jest w tej chwili niepublikowany. Może problem z prawami autorskimi. Trzeba by szukać na starych wydaniach (kasety magnetofonowe?).
Awatar użytkownika
urma1
Posty: 12
Rejestracja: 24 maja 2015, 09:56

Re: Aya rl poszukiwana od roku

#3

Post autor: urma1 »

MeqhabTion pisze:Tytuł to: Moja twarz. Z tego co doczytałem jest w tej chwili niepublikowany. Może problem z prawami autorskimi. Trzeba by szukać na starych wydaniach (kasety magnetofonowe?).
ło matko :D
Tak pięknie Ci DZIĘKUJĘ kol. MeqhabTion tyle czasu poszukiwania bez rezultatu a tu dzięki Tobie poznałem tytuł i teraz już będzie o wiele prościej właśnie zerkam na YouTube i faktycznie nie ma ale może jakimś sposobem znajdę kogoś na necie kto to ma
jeszcze raz WIELKIE Dziękuję :D :D :D
Awatar użytkownika
MeqhabTion
Posty: 178
Rejestracja: 14 paź 2014, 20:01
Lokalizacja: Płock

Aya rl poszukiwana od roku

#4

Post autor: MeqhabTion »

Znalazłem jeszcze informację, że jest nagranie tego utworu z koncertu w Opolu z 22.06.89. Może to Ci pomoże.

I nie ma za co :) .
Awatar użytkownika
Cracker
Posty: 9647
Rejestracja: 29 gru 2012, 20:16

Re: Aya rl poszukiwana od roku

#5

Post autor: Cracker »

Mam ten kawałek. Napisz na p.w
Just take those old records off the shelf
I'll sit and listen to 'em by myself
Today's music ain't got the same soul
I like that old time rock and roll
ODPOWIEDZ