Mastodon

ODPOWIEDZ
Black Beauty
Posty: 7
Rejestracja: 27 wrz 2014, 14:50

Mastodon

#1

Post autor: Black Beauty »

Witam,


Mastodon to z pewnością godna uwagi formacja na gruncie ciężkiego grania. Nietuzinkowa, bogata muzyka to jedno, ale swoje robi także zawsze pieczołowicie przygotowana oprawa graficzna.
Planują zakupić winylową wersję Crack The Skye i mam pytania - czy ktoś posiada ten album? Coś napisze na ten temat?
Awatar użytkownika
ryba119
Posty: 11
Rejestracja: 27 gru 2014, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Mastodon

#2

Post autor: ryba119 »

Cześć! Znam bardzo dobrze tą płytę, IMO to najlepsze wydawnictwo tej grupy. Jest to album z najbardziej "przyswajalnym" repertuarem, utwory są doskonale skomponowane, bardzo równa płyta, świetnie wyprodukowana (nie ma na niej słabego utworu). Kupuj w ciemno nawet jak znasz (a pewnie tak) to jest jeden z tych zespołów których można słuchać raz po raz i ciągle odkrywasz coś nowego. Szczególnie na Crack the Sky, gdzie panowie używali dodatkowych instrumentów np. Tamburyn czy klasyczne analogowe syntezatory; które na czarnej płycie na pewno zabrzmią fantastycznie. Słuchanie tego albumu zawsze sprawiało mi wiele radości, w przeciwieństwie do słuchania chłopaków na żywo, gdzie wpadają nieco gorzej ;) Niemniej jednak Mastodon jest perełką na współczesnej scenie metalowej i płyta jest warta każdej złotówki!
Black Beauty
Posty: 7
Rejestracja: 27 wrz 2014, 14:50

Mastodon

#3

Post autor: Black Beauty »

Ja tą płytę znam i lubię. Na tyle, że chce kupic na winylu i moje pytanie jest właśnie skierowane do posiadaczy wersji analogowej. Mam obiekcje np. na temat adnotacji, którą jest przy utworach - http://www.amazon.com/Crack-Skye-Vinyl- ... B001RP22G2

Czy możliwe, że utwory są skrócone, żeby weszły na jeden winyl?
blackholesun
Posty: 584
Rejestracja: 21 wrz 2013, 19:20

Re: Mastodon

#4

Post autor: blackholesun »

.
ODPOWIEDZ