The Beach Boys wydają pierwszy od 20 lat album!

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
loamesoile
Posty: 381
Rejestracja: 23 lut 2011, 17:44
Kontakt:

The Beach Boys wydają pierwszy od 20 lat album!

#1

Post autor: loamesoile »

Obrazek
To oficjalne - drugi najważniejszy zespół w historii rock & rolla wraca z nową płytą i trasą koncertową. Niezatytułowany jak dotąd 28. album w dyskografii grupy ukaże się 5 czerwca i będzie zawierać wyłącznie oryginalne piosenki napisane głównie przez Briana Wilsona i Mike'a Love'a, co oznacza pierwszy taki album The Beach Boys od ponad dwóch dekad :D

Krążek ma zwiastować singiel "That's Why God Made the Radio" (powyżej okładka), którego premiera już jutro w amerykańskim radiu! :D
Poniżej można zobaczyć oficjalne promo albumu i usłyszeć fragment singla (dla mnie brzmi bardzo dobrze, jak za dawnych lat, niewiarygodne!)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_581oQjCwnE[/youtube]

Inne znane tytuły utworów to "Shelter", "The Private Life of Bill and Sue" czy "She Believes in Love Again". Bruce Johnson brzmieniowo porównał płytę do Sunflowera.

Jestem pełen nadziei względem tego krążka. Nie wiem jak singiel, ale album na 100% ukaże się na winylu :)
Awatar użytkownika
loamesoile
Posty: 381
Rejestracja: 23 lut 2011, 17:44
Kontakt:

The Beach Boys wydają pierwszy od 20 lat album!

#2

Post autor: loamesoile »

Cały singiel:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OGke6pnT1d0[/youtube]

Jestem usatysfakcjonowany! ;)
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: The Beach Boys wydają pierwszy od 20 lat album!

#3

Post autor: JacK »

Czyżby kryzys w tantiemach i bida przycisnęła starszych panów :roll:
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
loamesoile
Posty: 381
Rejestracja: 23 lut 2011, 17:44
Kontakt:

The Beach Boys wydają pierwszy od 20 lat album!

#4

Post autor: loamesoile »

Nie, nie o to chodzi.
W tym roku 50. rocznica powstania zespołu. A nowy utwór jest bardzo udany, żadne tam chałturzenie jakby się mogło wydawać!
Awatar użytkownika
loamesoile
Posty: 381
Rejestracja: 23 lut 2011, 17:44
Kontakt:

The Beach Boys wydają pierwszy od 20 lat album!

#5

Post autor: loamesoile »

Płyta w teorii od jutra w sklepach. W praktyce najpewniej i tak żaden rzeczywisty sklep muzyczny nie będzie jej miał na stanie jeszcze przez długie miesiące, więc trzeba będzie zamawiać w sieci. Premiera winylowego wydania niestety dopiero w sierpniu - teraz jedynie CD i DD. Albumu można zresztą posłuchać już w sieci, nawet na youtube ;)
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

The Beach Boys wydają pierwszy od 20 lat album!

#6

Post autor: eenneell »

Sorki!
ale to informacja dla fanów tych "chłopców"... (Mnie nie kręci :( )
Choć i to ciekawe co po półwieczu swiatu pokażą...?
Awatar użytkownika
Robert007Lenert
Posty: 1521
Rejestracja: 23 lis 2011, 12:49
Kontakt:

Re: The Beach Boys wydają pierwszy od 20 lat album!

#7

Post autor: Robert007Lenert »

Jakims milosnikiem nigdy nie bylem, choc bezsprzecznie ci panowie nagrali kilka absolutnie perfekcyjnych albumow. A biorac pod uwage to dzielo Briana Wilsona : http://www.allmusic.com/album/smile-mw0000398044 wydane w roku 2004 mozna byc pewnym, ze potencjal tworczy jest nadal i to potencjal bardzo wysokich lotow. Czy ponownie zablysna na miare "Sunflower" z 1970, badz wydanego rok pozniej "Surf's Up" trudno gdybac. Jedno jest w moim przypadku pewne. To zbyt wazna formacja bym nie zapuscil uszu na jej nowa produkcje. Jak juz te uszy zapuszcze, wtedy podejme decyzje..kupic czy nie kupic.
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

The Beach Boys wydają pierwszy od 20 lat album!

#8

Post autor: eenneell »

Tak!
"zapuścić uszy na Biczbojsów"- bardzo dobre określenie :)
ODPOWIEDZ