[pytanie] Megadeth-Killing Is My Business...

ODPOWIEDZ
paszkwil
Posty: 2
Rejestracja: 11 cze 2020, 14:49

[pytanie] Megadeth-Killing Is My Business...

#1

Post autor: paszkwil »

Witam,
mam pytanie o to wydawnictwo. Nie mam pewności czy koperta jest z tej płyty,chociaż numery matrycy pokrywają się z numerem z okładki. Czy jest to oryginalne wydanie z 1985 roku,czy to raczej bootleg? Coś podobnego można znaleźć na ebay
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Pozdrawiam
Felix1988
Posty: 3471
Rejestracja: 26 sty 2020, 12:31

Re: [pytanie] Megadeth-Killing Is My Business...

#2

Post autor: Felix1988 »

Wygląda na współczesną podróbkę. Kupiłeś niedawno nową? Zastanawia mnie to zestawienie logówek na tyle koperty, Roadrunner i MFN, a na labelu Bernett, czyli już zupełnie inna, francuska firma. No i numer katalogowy ze starego wydania Roadrunner na licencji MFN.
paszkwil
Posty: 2
Rejestracja: 11 cze 2020, 14:49

Re: [pytanie] Megadeth-Killing Is My Business...

#3

Post autor: paszkwil »

Zakupione w komisie. Mój błąd mogłem zajrzeć do koperty. Kolejna skucha,pewnie jeszcze nie jeden raz się nabiorę. No ale drogo nie było więc sobie wybaczam. Troszkę więcej ostrożności następnym razem. Dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
blispx
Posty: 4468
Rejestracja: 26 paź 2014, 22:32

Re: [pytanie] Megadeth-Killing Is My Business...

#4

Post autor: blispx »

mi to wygląda na hybrydę/wersja importowa MFN no przynajmniej matrix na to wskazuje, jeżeli tak to okładka jest prawidłowa

dość powszechna praktyka, wystarczy popatrzeć na Stonsów czy Beatles niektóre wersje importowe czy kontrakty (np. Parlophone do Decca czy Decca>Decca/London) osiągają dzisiaj niezłe sumki
DDX-1000, RMG-309i, SME3012, 2xSPU, MPU, 3xLundahl, 2xANK, 300B, 2A3, Audio Nirvana, AN Sogon, AN Sootto, Wirewoo 411, Wirewoo 911
ODPOWIEDZ