Wkładka AT30E - co zrobić?

Źródła dźwięku
Awatar użytkownika
tatachabera
Posty: 150
Rejestracja: 18 paź 2015, 19:14
Gramofon: Garrard 401
Lokalizacja: Gdynia

Re: Wkładka AT30E - co zrobić?

#16

Post autor: tatachabera »

Latro pisze:
19 cze 2026, 17:21
Do AT30 idealna?: chociaż droga :think:


https://share.google/YWCw6EJ95ypxB50az
To jest wersja HE (high output) nie E
Garrard 401, Dp-59L, TD125, Pre MPW, Phasemation EA-320, Saec WE-308L, 3009, AT33PTGII, Shure V15 III, Elac Esg 796, Empire 1000 ZE/X, Technics epc-205cmk3 SAS
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 45332
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wkładka AT30E - co zrobić?

#17

Post autor: Wojtek »

Mimo wszystko, pasuje, choć nie wiem czemu przy okazji wskrzeszamy 10-letni temat :D
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
Wsparcie finansowe forum
Latro
Posty: 2013
Rejestracja: 12 sty 2015, 19:09
Gramofon: Technics SL1300
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Wkładka AT30E - co zrobić?

#18

Post autor: Latro »

Wojtek pisze:
20 cze 2026, 00:25
10-letni
Jak ten czas leci !? :shock: ;)
Muzyka, TV Republika i styka
Ratujmy nasze bobry!
I takie tam 100 bzdetów :lol:
ODPOWIEDZ