Prośba o informację P-70, fisher mt-6320

Kosmiczne talerze z ramionami
ODPOWIEDZ
maniownik
Posty: 2
Rejestracja: 04 sie 2011, 10:19
Gramofon: thorens td 320
Lokalizacja: Świdnica

Prośba o informację P-70, fisher mt-6320

#1

Post autor: maniownik »

Dzień Dobry
Witam serdecznie. Zwracam się z prośbą do szanownych użytkowników niniejszego forum o jakiekolwiek informacje i opinie użytkowników na temat gramofonów P-70 (igła vm 2103) oraz Fisher MT - 6320 (igła mg-35V). Mam możliwość zakupu powyższego sprzętu jednakże brakuje mi informacji pomocnej w wyborze . W sieci są tylko zdawkowe informację, może ktoś z Was podzieli się bardziej wyczerpującymi informacjami na temat w/w gramofonów.

z góry dziękuję
P.S
To mój pierwszy post na forum, także dołączam pozdrowienia dla wszystkich
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41552
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Prośba o informację P-70, fisher mt-6320

#2

Post autor: Wojtek »

Gramofon "P-70" to za mało, bym mógł cokolwiek powiedzieć.
Tzn. znam kilka marek, które wypuściły model gramofonu z takim oznaczeniem, a nie będę przecież zgadywał o który konkretnie chodzi :)
Był dawno temu wzmacniacz z gramofonem i wbudowanym głośnikiem, Dual P-70.
Był także gramofon niemieckiej firmy handlowej Transonic, sprzedawany także pod marką Nikko/Strato, oznaczany jako model P-70.
maniownik pisze:W sieci są tylko zdawkowe informację
Chyba żartujesz. Jak wpiszesz w Google "Fisher MT - 6320" to pierwszy wynik kieruje Cię do instrukcji obsługi w 3 językach. Doprawdy, zdawkowe informacje jak cholera.

Tak czy siak, moja opinia jest taka:
Obojętnie jaki by to nie był ten tajemniczy "P-70" to tak czy siak Fisher MT-6320 raczej z nim wygra. Dobry sprzęt.
O wkładce MG-35V już dyskutowaliśmy kiedyś.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
maniownik
Posty: 2
Rejestracja: 04 sie 2011, 10:19
Gramofon: thorens td 320
Lokalizacja: Świdnica

Prośba o informację P-70, fisher mt-6320

#3

Post autor: maniownik »

Dzięki, Wojtek za odpowiedź. Jednakże może zwróciłbyś większą uwagę na treść mojej prośby, dotyczyła informacji i opinii na temat sprzętu, opinii użytkowników sprzętu - czyli odczuć, uwag etc. ( Po co te nerwy ? jakieś cholery :shock: ). Nie mniej dziękuję. Co do tajemniczego sprzętu P-70 to właśnie tyle mi o nim wiadomo, mam tylko zdjęcie gramofonu. Czarne bydle 7 kg na nim napis P70 Direct Drive Fully Automatic. Jako, że wchodzę dopiero "głębiej" w krainę winyli próbuję szukać pomocy.

pozdrawiam i życzę więcej spokoju
maniownik
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41552
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Prośba o informację P-70, fisher mt-6320

#4

Post autor: Wojtek »

maniownik pisze:Jednakże może zwróciłbyś większą uwagę na treść mojej prośby, dotyczyła informacji i opinii na temat sprzętu, opinii użytkowników sprzętu - czyli odczuć, uwag etc.
Użytkowników sprzętu w sensie posiadaczy? To byś długo czekał na odzew, niestety. Takie realia :)
maniownik pisze:( Po co te nerwy ? jakieś cholery :shock: ).
Sorka, wczoraj bardzo łatwo się irytowałem ;)
maniownik pisze:mam tylko zdjęcie gramofonu
To by już coś pomogło w identyfikacji :)
maniownik pisze:Czarne bydle 7 kg na nim napis P70 Direct Drive Fully Automatic.
To zapewne jest ten Transonic w takim razie :) Nie wiem niestety kto jest faktycznym producentem tego modelu, tym bardziej bez zdjęcia.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ