Denon dp-300f - problem z automatyką

Kosmiczne talerze z ramionami
ODPOWIEDZ
luk_luk
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2021, 22:53

Denon dp-300f - problem z automatyką

#1

Post autor: luk_luk »

Witam wszystkich
Niedawno udało mi się zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie denon dp-300f. Oczywiście sprzęt nie nowy ale w dość przyzwoitej kondycji. Wymieniłem wkładkę na 2m red i jak na moje potrzeby jest ok. Jednak po paru dniach zauważyłem ze lewy kanał przestał grac. Idąc śladem sygnału okazało się że nie stykają piny na połączeniu główki z ramieniem (chyba jest tam sprężynka i nie odskakiwala) . Wiec zjąłem i rozkręciłem ramie doszedłem do tego elementu poprawiłem i ok ku mojemu mega zadowoleniu bo wiadomo z drugiej ręki. Jednak po złożeniu i uruchomieniu trybu automatycznego ramie z głowica nie trafia w płytę zatrzymuje się i opafa jakieś 5 mm przed płytą. Ściągnąłem instrukcje serwisowa i od spodu są dwie regulacje in i out . Jednak ta regulacja in nie dużo pomogła bo to prosta i ograniczona forma regulacji Plastik na mimośrodzie i tak był ustawiony ma max a igła nie dochodziła do płyty. Stad moje pytanie . Czy któryś z Was się spotkał z taką usterka i czy można samemu ustawić bo to pewnie coś z automatyka. Dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam luk_luk
ODPOWIEDZ