Nowy gramofon, który nie będzie niszczył winyli

Tematy związane z zakupami gramofonowymi
demiedzik
Posty: 3
Rejestracja: 06 cze 2017, 12:40

Re: Nowy gramofon, który nie będzie niszczył winyli

#31

Post autor: demiedzik »

darkman pisze:
demiedzik pisze: postawiłem w życiu kilka dużych e-sklepów i
i to ma mnie przekonać do Twojej teorii rękojmi i gwarancji zwrotu?
a co, mam Ci od matki zaświadczenie pokazać?
Pracowałem w e-sklepach tak długo, że moja opinia jest nie "teorią", a faktycznym stanem rzeczy, z który musiałem sobie radzić również poza obrębem ów sklepu. Jako sprzedający, niby strasznie pokrzywdzony i skazany na "cebulaków".
Czy ja się chwalę? nie, po prostu piszę bazując na moim doświadczeniu. Tyle, nie zależy mi na przekonywaniu kogokolwiek.

Ale tak ogólnie to zarejestrowałem się, aby odpowiedzieć w temacie pomówienia o cebulowanie, bo jakkolwiek będą ludzi tyłki bolały, to prawo zezwala na zakup gramofonu przez internet, wypróbowanie go i ewentualny zwrot. I sprzedający o tym wiedzą, a decydując się na sprzedaż godzą się na taką możliwość.

Ale nie, bo cebula łojezumario. I później srylion cytatów bo piszesz, myślisz, uważasz, a dlaczego tak, a przecież nie, skąd taki pomysł, nie ta ikona :twisted: :evil: :oops: :arrow: :mrgreen:

Byłem tutaj przez całe trzy posty i zwyczajnie nie mam chęci zostać dłużej pomimo, że tak bardzo lubię tematykę tego forum.

EDIT: no i jeszcze ikonka, która doskonale pasuje do sytuacji: :(
Awatar użytkownika
darkman
Posty: 15146
Rejestracja: 02 paź 2015, 09:23
Gramofon: Cielęcina 2.01
Lokalizacja: Topanga Corral
Kontakt:

Re: Nowy gramofon, który nie będzie niszczył winyli

#32

Post autor: darkman »

:character-grover: pisz pan na Berdyczów.
Awatar użytkownika
-Wolf-
Posty: 1770
Rejestracja: 14 gru 2015, 14:17
Gramofon: Technics SL-1500C

Re: Nowy gramofon, który nie będzie niszczył winyli

#33

Post autor: -Wolf- »

demiedzik pisze:musiałem sobie radzić również poza obrębem ów sklepu
Owego sklepu.
Technics SL-1500C + Audio-Technica VM540ML --> Technics SA-C600EG-S --> Pylon Audio Pearl 25 / Technics F70NE-S
http://www.discogs.com/user/wolfrl/collection
ODPOWIEDZ