Sto rękawów na okładki gatefold/2LP

Zablokowany
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41611
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Sto rękawów na okładki gatefold/2LP

#1

Post autor: Wojtek »

Mam do zbycia 100 sztuk nieśmiganych, ładnych okładek foliowych na rozkładane okładki (gatefold) :)
Są to tzw. "rękawy", polegające na tym, że jest to odpowiednio długa, prostokątna folia z otworami na dwóch końcach.
Wsuwamy w taką folię naszego gatefolda i mamy ładną ochronkę dla naszego albumu, a zarazem nie musimy go wyciągać z folii by rozłożyć okładkę :)

Cena: 35 złotych + około dychy za wysyłkę

Ktoś chętny? :) Jeśli będzie cisza to okładki trafią za podobną cenę (może ciut wyższą?) na allegro.

Dlaczego sprzedaję taki towar? Nie jestem fanem "rękawów", preferuję tradycyjne folie z jednym otworem. Zostałem poniekąd wrobiony przez jednego allegrowicza (stradoom, pozdrawiam Cię :) ), gdyż to od niego je zakupiłem, nie będąc świadom, że kupuję właśnie taki typ okładki :) Wg opisu aukcji miały to być trwałe okładki na płyty 2LP, o co właśnie mi chodziło :) A tu dostałem rękawy.

Oczywiście chciałem je zwrócić sprzedawcy, odezwałem się do niego w tej sprawie pierw mailowo, potem telefonicznie. Na telefon powiedział mi, że jest zajęty i że oddzwoni. Później już nie odbierał :) Wiem, że jest aktywny, nie wyjechał z kraju i czyta maile, gdyż jest to typowy handlarz allegrowy z zarejestrowaną działalnością gospodarczą, codziennie logujący się w serwisie aukcyjnym.

Po 2 tygodniach oczekiwania na odzew, z ciekawości skierowałem sprawę do allegro, zgłaszając spór na linii kupujący-sprzedawca. Spór trwał miesiąc, skończył się tak jak zaczął, czyli na moim opisie problemu i braku odzewu z jego strony. Miesiąc (a konkretnie to 30 dni) to ustalony przez allegro czas na trwanie sporu. Gdy się zakończy bezowocnie, można sprawę przekierować do Allegro, by zainterweniowało :)

Po 3 dniach dostałem taką oto odpowiedź od Pani z Allegro. Przypuszczam, że jest to jakiś standardowy szablon ;)
Allegro pisze:Witam.

Dziękuję za sygnał i przepraszam za wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź.

Przykro mi, że spotkała Pana taka sytuacja. Pański Kontrahent otrzymał ode mnie prośbę o kontakt z Panem i próbę wyjaśnienia tego nieporozumienia. Pana proszę również o ponowny kontakt z Kontrahentem.

Pomocna w rozwiązaniu problemów, może być informacja, że zakończona aukcja jest umową cywilną pomiędzy Panem a Sprzedającym i ma Pan prawo udać się z tym na Policję i do sądu.

Liczę na to, że dojdą Państwo do porozumienia.

Pozdrawiam,
Super interwencja, czyż nie? :D Trzeba być niezłym frajerem by liczyć na to, że Kontrahent po półtorej miesiąca milczenia na prośbę Allegro nagle się odezwie by rozwiązać nasz problem :)

Ja już straciłem cierpliwość. Komentarza gościowi nie wystawię, gdyż zapewne dostanę za to jedynie fałszywy odwet z jego strony. Na Policję czy do Sądu nie zamierzam się udawać z zakupem za kilkadziesiąt złotych, tym bardziej że wiem iż tak czy siak prędzej czy później ten towar sprzedam :)
Mogę mu jedynie zrobić negatywną reklamę tutaj, wśród was :D

Rękawy oferuję na forum za tą samą cenę za jaką kupiłem je, tak więc nie ma układów zarobkowych jakby co ;)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
marcinmarkowski21
Posty: 31
Rejestracja: 28 cze 2011, 18:42
Lokalizacja: USA

Re: Sto rękawów na okładki gatefold/2LP

#2

Post autor: marcinmarkowski21 »

Wojtek czy zauwazyles moze ile ten gosc ma negatywnych komentarzy? Dlaczego jego konto nie zostalo jeszcze zawieszone? To jest normalna zenada, wyglada na to ze Allegro dba tylko o to zeby kasa sie zgadzala a reszte ma kompletnie w d...
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41611
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Sto rękawów na okładki gatefold/2LP

#3

Post autor: Wojtek »

A już myślałem, że znalazł się chętny na folie ;)

Tak, zauważyłem że gość ma dużo negatywów i neutrali. Kiedyś handlował ciuchami, dzisiaj płytami :) Ze względu na ów "negatywną" historię tego osobnika, nie dziwi jego niechęć do zwrotów :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Sto rękawów na okładki gatefold/2LP

#4

Post autor: JacK »

Warto mieć dwa konta na allegro jedno do kupowania drugie do sprzedawania. Jak się taki łoś trafi co chce się tylko nachapać Twoim kosztem z mety walisz negatywa z konta do kupowania. Kiedyś tym sposobem załatwiliśmy kilka kont użytkownika który nieuczciwie i na dużą skale handlował kodami do gier on-line. Umówiliśmy się na forum i każdy symbolicznie kupił od niego i po kilku dniach wystawiał nega. Jak się tylko gdzieś pojawiał pod nowym loginem robiliśmy to samo aż się mu przestało chcieć. Wiem że uczciwe to niebyło ale sam się złodziej prosił.
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41611
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Sto rękawów na okładki gatefold/2LP

#5

Post autor: Wojtek »

Zostało 70 sztuk okładek. 30 sztuk kupił ode mnie dzisiaj Łukasz :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Łukasz
Posty: 70
Rejestracja: 27 lut 2011, 12:57
Lokalizacja: Piaseczno

Sto rękawów na okładki gatefold/2LP

#6

Post autor: Łukasz »

Bardzo fajne okładki, polecam ;)
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41611
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Sto rękawów na okładki gatefold/2LP

#7

Post autor: Wojtek »

Ogłoszenie przestało być aktualne, resztę okładek kupił ode mnie Frenzy :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Zablokowany