Niedrogi polecany serwis w Warszawie - prośba
-
konraddu
- Posty: 1
- Rejestracja: 28 paź 2021, 10:13
Re: Niedrogi polecany serwis w Warszawie - prośba
Cześć
Podłączę się do tematu. Kupiłem Palladium NSP-730 (NEC AUP-7300e) i chciałbym gdzieś go przejrzeć/wyregulować w Warszawie. Gdzie to teraz najlepiej zrobić? Wiem, że jest grubanuta, ale gramofon działa itp. i chciałbym go tylko dać do regulacji. Ja się na tym nie znam, nie wiem, jak ramię najlepiej ustawić, itp. Do tego nie działa strobo i pewnie fajnie wymienić lampkę.
Dzwonić do Piastowa? Widziałem, że polecano tam tego pana.
Dzięki.
Podłączę się do tematu. Kupiłem Palladium NSP-730 (NEC AUP-7300e) i chciałbym gdzieś go przejrzeć/wyregulować w Warszawie. Gdzie to teraz najlepiej zrobić? Wiem, że jest grubanuta, ale gramofon działa itp. i chciałbym go tylko dać do regulacji. Ja się na tym nie znam, nie wiem, jak ramię najlepiej ustawić, itp. Do tego nie działa strobo i pewnie fajnie wymienić lampkę.
Dzwonić do Piastowa? Widziałem, że polecano tam tego pana.
Dzięki.
- Wojtek
- Administrator
- Posty: 45336
- Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: Niedrogi polecany serwis w Warszawie - prośba
Może Ukaniu Tobie pomoże?
viewtopic.php?f=43&t=19965
viewtopic.php?f=43&t=19965
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
Wsparcie finansowe forum
Wsparcie finansowe forum
- restimek
- Posty: 582
- Rejestracja: 10 maja 2011, 13:00
- Gramofon: Technics SL-Q33
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Niedrogi polecany serwis w Warszawie - prośba
Chciałem się Was zapytać czy przez te lata od czasu ostatniego postu - coś się na rynku Warszawskim zmieniło? W sensie czy pojawił się od tego czasu jakiś nowy dobry serwis? Lub któryś z wymienionych tu wcześniej obniżył jakość usług? Generalnie gdzie polecilibyście oddać na przegląd mojego Technicsa SL-Q33. Znany mi i sprawdzony serwis z Piastowa niestety ma terminy dopiero na listopad. A ja tyle czasu nie wytrzymam bez płyt
. Automatyka w gramofonie zaczęła "wariować".
Technics SL-Q33 (JVC Z1S Jico Shibata), Nuda mini, Sony CDP-X777ES, Sony CDP-X222ES (zlampizowany), Sony TC-K750ES, Sony TA-E77ESD, Onkyo M5090, Avance Alpha 880i
- THRaKeD
- Posty: 47
- Rejestracja: 26 lut 2016, 18:27
- Gramofon: Ad Fontes
Re: Niedrogi polecany serwis w Warszawie - prośba
Nie mam wielkiego doświadczenia z serwisami. Kolega oddał do przeglądu i regulacji swój gramofon, był zadowolony, ja dałem do naprawy wygięty wspornik w igle Linn Adikt, inny kolega naprawiał jakiś stary wzmacniacz NAD.
Puławska 176
602206084
Puławska 176
602206084
-
M_alice
- Posty: 24
- Rejestracja: 30 kwie 2026, 18:02
Re: Niedrogi polecany serwis w Warszawie - prośba
Czy ktoś zna serwis w W-wie, który podejmie się renowacji Walkmana? Pruszków i Piastów już sprawdziłem, może nawet zrobią, ale w przyszlym roku. Sprawdziłem trafienia z Google i okazało się, że wszystkie ogłoszenia o serwisowaniu Walkmanów są nieaktualne.
- Wojtek
- Administrator
- Posty: 45336
- Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: Niedrogi polecany serwis w Warszawie - prośba
To walkman czymś się różni od magnetofonu poza tym że jest bardziej kompaktowy?
Osobiście nie widzę sensu w ograniczaniu się do takiej niszowej specjalizacji.
Osobiście nie widzę sensu w ograniczaniu się do takiej niszowej specjalizacji.
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
Wsparcie finansowe forum
Wsparcie finansowe forum
- chudy_b
- Posty: 4164
- Rejestracja: 05 lis 2013, 14:54
- Lokalizacja: Wólka
Re: Niedrogi polecany serwis w Warszawie - prośba
Obawiam się, że trudno bedzie znaleźć sens ekonomiczny takiego serwisu. No chyba że to jakiś wyjątkowo cenny walkman.
- Bart_S
- Posty: 4193
- Rejestracja: 20 mar 2017, 10:44
- Gramofon: SONY PS-X60
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Niedrogi polecany serwis w Warszawie - prośba
ja kiedyś tu próbowałem wskrzesić mojego walkmana: https://www.marksonic.pl
SONY PS-X60 + MaCaBRiaa + Leben CS300F + Snell C/IV + Rotel RCD-955AX (mod by Martynka)
SABA PSP-350 + Luxman L-210 + ATL 304 + Grundig CD8100 (mod by Martynka)
SABA PSP-350 + Luxman L-210 + ATL 304 + Grundig CD8100 (mod by Martynka)
-
M_alice
- Posty: 24
- Rejestracja: 30 kwie 2026, 18:02
Re: Niedrogi polecany serwis w Warszawie - prośba
Pan, który robił tam walkmany, odszedł na emeryturę. Ten drugi się nie podejmuje.Bart_S pisze: ↑dzisiaj, 10:48ja kiedyś tu próbowałem wskrzesić mojego walkmana: https://www.marksonic.pl
-
M_alice
- Posty: 24
- Rejestracja: 30 kwie 2026, 18:02
Re: Niedrogi polecany serwis w Warszawie - prośba
Większość tego co robimy w życiu nie ma sensu z ekonomicznego punktu widzenia. Remontowanie starych gramofonów też nie ma sensu. I kupowanie płyt, w czasach kiedy więcej muzyki mamy w telefonie, niż uzbieramy przez całe życie.
- Wojtek
- Administrator
- Posty: 45336
- Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: Niedrogi polecany serwis w Warszawie - prośba
Oj polemizowałbym i to bardzo mocno, bo rzecz to rzecz, a usługa to usługa.
Ludzie ze względu na to że streaming jest jaki jest wracają do kupowania filmów czy seriali na BD.
Kolejny "ekonomiczny bezsens".
To jak, cenny ten walkman?
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
Wsparcie finansowe forum
Wsparcie finansowe forum
-
Andriko
- Posty: 67
- Rejestracja: 08 gru 2021, 11:01
- Gramofon: Yamaha GT-2000L
Re: Niedrogi polecany serwis w Warszawie - prośba
Pomyliłeś forum to jest bardziej odpowiednie dla Ciebie https://forum.mp3store.pl/