GRAMOFON TRANSONIC P55

Zablokowany
Awatar użytkownika
trafalgar
Posty: 4073
Rejestracja: 03 mar 2015, 10:30
Gramofon: Kenwood KP 990
Lokalizacja: Kraśnik lubelski

GRAMOFON TRANSONIC P55

#1

Post autor: trafalgar »

Witam ,do sprzedania mam gramofon Transonic P55 bardziej znany pod nazwą Micro Seiki DD 23 tylko w innym "pudełku" .Gramofon półautomatyczny z napędem bezpośrednim (bezpaskowym) ,z lekkim ramieniem.Na końcu ramienia w koszyczku zamontowana wkładka Ortofon OM 10.Gramofon sprawdzony,przesmarowany i ustawione ramię ,przeciwwaga i antyskating przeze mnie . :D O dziwo :shock: wszystko działa jak należy.Co do stanu wizualnego nie jest źle,ale........w tej chwili pokrywa jest do wymiany,gdyż obecna jest matowa i porysowana,a na dodatek pęknięta (patrz fotki) :(
Lecz jeśli ktoś się zdecyduje na ten gramofon i poczeka chwilę (powiedzmy do przerwy świątecznej,gwarantuję nowiutka ,nieoryginalna pokrywę zrobiona specjalnie na wymiar dla tego gramofony z 3mm plexi bezbarwnej).Dla niecierpliwych pokrywa taka jak na fotach i niższa cena.Cena ze starą pokrywą 450 zł.Cena z nówką pokrywą 500zł plus transport kurierem 25 zł.Pakuję bezpiecznie gramofony(niektórzy wiedzą jak) :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 gru 2017, 15:46 przez trafalgar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
trafalgar
Posty: 4073
Rejestracja: 03 mar 2015, 10:30
Gramofon: Kenwood KP 990
Lokalizacja: Kraśnik lubelski

Re: TRANSONIC P55

#2

Post autor: trafalgar »

Zgodnie z obietnicą ,gramofon otrzymał nową (nieoryginalną)pokrywę.Osobiście nie do końca jestem z niej zadowolony,więc cena zostanie obniżona do 500 zł razem z przesyłka kurierską.Co nie tak z pokrywą?Ano nieco boczki pokrywy są wybrzuszone na zewnątrz(patrz fotki). Pozdrawiam.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
trafalgar
Posty: 4073
Rejestracja: 03 mar 2015, 10:30
Gramofon: Kenwood KP 990
Lokalizacja: Kraśnik lubelski

Re: GRAMOFON TRANSONIC P55

#3

Post autor: trafalgar »

Cena 400 plus koszt wysyłki.
Awatar użytkownika
trafalgar
Posty: 4073
Rejestracja: 03 mar 2015, 10:30
Gramofon: Kenwood KP 990
Lokalizacja: Kraśnik lubelski

Re: GRAMOFON TRANSONIC P55

#4

Post autor: trafalgar »

Chciałem jeszcze dodać że gramofon został wyregulowany,skalibrowane ramię i wymieniony także został smar w windzie na nowy silikonowy o gęstości 1000000 CST.Taniej nie sprzedam,wolę żeby został u mnie niż sprzedać poniżej kosztów własnych plus robocizna.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
trafalgar
Posty: 4073
Rejestracja: 03 mar 2015, 10:30
Gramofon: Kenwood KP 990
Lokalizacja: Kraśnik lubelski

Re: GRAMOFON TRANSONIC P55

#5

Post autor: trafalgar »

Sprzedany -do zamkniecia.
Zablokowany