Witam serdecznie.

Pozwól innym poznać Ciebie
ODPOWIEDZ
mariusz_jkn
Posty: 18
Rejestracja: 04 lip 2015, 18:19

Witam serdecznie.

#1

Post autor: mariusz_jkn »

Mam na imię Mariusz, obecnie mieszkam na Litwie, nad Niemnem.Przypominam sobie ja jako dzieciak jeszcze suchalem płyt z gramofonu przez cala noc. Chciałem przesłuchać wszystkie płyty bo gramofon był pożyczony na jedna noc. Coz nie pamiętam jak gramofon się nazywał ale wiem ze był czerwony z dwoma głośnikami.Potem pojawił się magnetofon kupiony za pieniądze zapracowane na wakacjach, Samsung jak na tamte czasy super.Później już CD...Bardzo lubię jazz, ale wracam tez do muzyki z lat 80-tych i początku 90 -tych.Tutaj gdzie mieszkam wiele winyli kupiłem za śmieszne pieniądze, zawsze zastanawiam się jak to się stało ze wydałem 5 euro na dobra płytę która jak później sprawdzam kosztuje na allegro 150 zł albo 300 zł. Zacząłem kupować wiec płyty i tak trafiłem do Was. Mogę jeśli ktoś będzie chciał pomoc w zakupie winyli za rozsądne pieniądze. Zacząłem od kupowania płyt a teraz zdecydowałem się kupić gramofon - coś na początek.Sporo już przeczytałem i dowiedziałem się dzięki Waszemu forum.Wielkie dzięki za sporo ciekawych rad i artykułów.Nadal jestem zielony ale jest to już trochę ciemniejsza zielen. Mam.Mam nadzieje ze z czasem zmienię kolor na jakiś bardziej dojrzalszy.
Przy okazji chciałbym zapytac byc moze ktos z Was jest z woj.podlaskiego np.Suwałki, Augustów, Białystok albo okolic tych miast.Potrzebuje pomocy.Przesyłka na Litwe troche kosztuje, poszukuje wiec osoby na której adres przyszedłby moj zakupiony gramofon.Bede w okolicach Augustowa, Białegostoku, Suwałk od jutra do poniedziałku, wtorku.Spokojnie mógłbym wtedy podjechac i go odebrac.Prosze o pomoc jesli to mozliwe. Sprawa dosc pilna.Pozdrawiam wszystkich .
Awatar użytkownika
Dziadek
Posty: 5056
Rejestracja: 15 gru 2013, 15:35
Lokalizacja: Hamm
Kontakt:

Witam serdecznie.

#2

Post autor: Dziadek »

Hej :)
Awatar użytkownika
Pawelec
Posty: 3221
Rejestracja: 17 gru 2012, 20:18
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Witam serdecznie.

#3

Post autor: Pawelec »

Cześć Mariusz :)
AKTUALNA SPRZEDAŻ - pierwszy post
viewtopic.php?t=15809#p307122

Słuchać możesz jeszcze lepiej i jeszcze piękniej.
https://instagram.com/murasaudio
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41635
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Witam serdecznie.

#4

Post autor: Wojtek »

Hej Mariusz :)

Nie kojarzę niestety forumowiczów z tamtych rejonów :(
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Michalek
Posty: 114
Rejestracja: 16 lut 2014, 22:53
Gramofon: Dual CS 503-2
Lokalizacja: Halifax

Re: Witam serdecznie.

#5

Post autor: Michalek »

Hey Mariusz.
Mogę pomóc ale okolice Olsztyna lub Warszawa.
Ale może taniej będzie kurierem za niecałe 70 zł. ( do 20kg ). Wejdź na stronę furgonetka.pl, lub tanie paczki Polska-Litwa. Korzystają z DPD.
"podstawowe zasady higieny są takie, że jak się wchodzi to się puka..."
mariusz_jkn
Posty: 18
Rejestracja: 04 lip 2015, 18:19

Witam serdecznie.

#6

Post autor: mariusz_jkn »

Dzieki wszystkim.Znalazłem dobre rozwiazanie na przesyłke z miejscem odbioru w dowolnym punkcie poczty.Koszty takie same.Bede znów w przyszłym tygodniu w Polsce.Gdyby ktos cos potrzebował z ciekawych tytułów prosze o info na priv.pozdrawiam
ODPOWIEDZ