Witam

Pozwól innym poznać Ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Acia
Posty: 438
Rejestracja: 16 mar 2014, 15:02

Witam

#1

Post autor: Acia »

Cześć, Agnieszka jestem z Gdańska. Obecnie odtwarzam na Unitra Fonomaster, kocham Jazz czasem Prince'a bardziej, czasem posłucham Abby na dobry dzień to tak w skrócie:)
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Witam

#2

Post autor: kielek »

Witaj ;)
Awatar użytkownika
krolix
Posty: 894
Rejestracja: 03 sie 2011, 00:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Witam

#3

Post autor: krolix »

Helou!
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41651
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Witam

#4

Post autor: Wojtek »

Cześć Agnieszka
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
kebabożerca
Posty: 218
Rejestracja: 07 mar 2014, 16:41

Witam

#5

Post autor: kebabożerca »

Czołem! Żeby moja kobieta tak namiętnie jazzu jak ja słuchała... :)
Aj du not baj dys rekord, it is skraczt.
Awatar użytkownika
Acia
Posty: 438
Rejestracja: 16 mar 2014, 15:02

Witam

#6

Post autor: Acia »

kebabożerca pisze:Czołem! Żeby moja kobieta tak namiętnie jazzu jak ja słuchała...
niektórzy uznają to za snobizm inni za dobry gust. Ja miałam szczęście bo wujek grał na saksofonie i od małego mi w uchu grało:)
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Witam

#7

Post autor: JacK »

Cześć :)
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
Acia
Posty: 438
Rejestracja: 16 mar 2014, 15:02

Witam

#8

Post autor: Acia »

Tak czytam i czytam i znaleźć nie mogę czy jest gdzieś na forum porównanie gramofonów? Np w kategorii do 500 zł? Wiem, że jest taki temat Kupię do danej kwoty i tam wasze opinie ale ja bym chciała wiedzieć co w tej kategorii jest dobre a co nie? Unitra Fonica, Denon, Technics? Najlepiej ze zdjęciami:) I cechy charakterystyczne danego modelu. Przeszukałam także forum a propos gramofonu fonica g 601 A( taki posiadam) i nie znalazłam nurtujących mnie odpowiedzi, jaka wkładka, igła( wiem, że o igłach i wkładkach jest oddzielny temat ale ja nadal nie znalazłam odpowiedzi co jest dobrym zamiennikiem a co nie,czy ten adapter warto udoskonalać w ogóle? Wamat służy pomocą przy doborze igieł i wkładek ale ja nawet nie wiem czy muszę ją wymieniać. Przeczytałam wszystkie wątki o czyszczeniu, myjkach, pierwszym tłoczeniu i tak mi życie mija a nadal nie mogę się dowiedzieć konkretów, jeżeli takowe odpowiedzi istnieją moglibyście podać mi link do danego wątku? Z tego o wkładkach i igłach niestety chyba nic nie zrozumiałam, większość z was ma chyba już zaawansowany sprzęt a takie starocie jak ja to niewielu pewnie używa. Chciałabym wiedzieć na temat mojego sprzętu jak najwięcej, żeby ktoś mi nie wciskał kitu w sklepie, że najlepiej to wywalić albo kupić super igłę,która zupełnie zmieni brzmienie, albo podrzuci pomysł dokupienia wzmacniacza, którego nie potrzebuje bo zdaje się ten model ma go w sobie. Pokierujecie?
Awatar użytkownika
Acia
Posty: 438
Rejestracja: 16 mar 2014, 15:02

Witam

#9

Post autor: Acia »

a może powinnam z tego założyć własny wątek?
Awatar użytkownika
zoombie
Posty: 1029
Rejestracja: 06 maja 2013, 21:36
Lokalizacja: Łódź

Witam

#10

Post autor: zoombie »

Cześć Acia!
a takie starocie jak ja to niewielu pewnie używa
Eee, parę osób się znajdzie :) Co prawda może nie 601, ale na przykład GS-464 :P
Awatar użytkownika
Winters
Posty: 2801
Rejestracja: 10 kwie 2011, 11:29
Lokalizacja: prawie Łódź

Witam

#11

Post autor: Winters »

Acia pisze:a takie starocie jak ja to niewielu pewnie używa
G601a pojawił się jakoś w połowie lat 70., przecież to nówka. Ja mam gramofon z 1962.

Po prostu pytaj o cokolwiek, co by Cię nurtowało w odpowiednich działach.
DIOMEDES KATO
Awatar użytkownika
Acia
Posty: 438
Rejestracja: 16 mar 2014, 15:02

Witam

#12

Post autor: Acia »

zoombie pisze:ale na przykład GS-464
Zoombie byłam w Twoim wątku i miałam właśnie nadzieję, że przeczytam coś o G601A ale poddałam się, najbardziej lubię jak po 48 stronie wątek jest przenoszony do nowego,który posiada 3 strony i można się wszystko dowiedzieć z tych 3 stron po przeczytaniu 48:) Rozumiem, że nowy powinien się naczytać i nabyć wiedzy ale zanim doczytam wszystko czego potrzebuje to mi sprzęt wysiądzie:)
Winters pisze: Ja mam gramofon z 1962.
Winters i właśnie zdjęcia takich gramofonów chciałabym pooglądać, czasami wchodzę na wątek "czego obecnie słuchacie" tylko po to by pooglądać sprzęt:)
Wiem, że to forum a nie galeria ale miło by było
Awatar użytkownika
zoombie
Posty: 1029
Rejestracja: 06 maja 2013, 21:36
Lokalizacja: Łódź

Witam

#13

Post autor: zoombie »

Acia pisze:Zoombie byłam w Twoim wątku i miałam właśnie nadzieję, że przeczytam coś o G601A ale poddałam się
hehe, ten wątek jest poświęcony innemu gramofonowi, więc nie dziwota, że na temat swojego wiela tam nie znalazłaś :) Ale przynajmniej nie ma 48 stron :mrgreen:

Podałem go jako przykład wątku zbiorczego, poświęconego określonemu modelowi, czy rodzinie modeli. Coś takiego mogłabyś własnie założyć na temat G601 :)
Acia pisze:Winters i właśnie zdjęcia takich gramofonów chciałabym pooglądać, czasami wchodzę na wątek "czego obecnie słuchacie" tylko po to by pooglądać sprzęt:)
jest jeszcze wątek "Kolekcje sprzętowe Forumowiczów", czy jakoś tak ;)
zbyszek1982
Posty: 5029
Rejestracja: 31 gru 2012, 19:11

Re: Witam

#14

Post autor: zbyszek1982 »

zoombie pisze:jest jeszcze wątek "Kolekcje sprzętowe Forumowiczów", czy jakoś tak
Tak, jest tam co oglądać.
Awatar użytkownika
Acia
Posty: 438
Rejestracja: 16 mar 2014, 15:02

Witam

#15

Post autor: Acia »

:D zapowiada się dobre 48 stron:) Ja na stronie pod linkiem zbieram sobie zdjęcia winyli i sprzętu wizualnie ładnego bo o parametrach nie wiem nic, to tylko zdjęcia. Nie wiem czy są widoczne dla niezalogowanych użytkowników.
http://www.pinterest.com/queenbambaata/audio/
w każdym razie wracam teraz do waszych
ODPOWIEDZ