Witam

Pozwól innym poznać Ciebie
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41654
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Witam

#16

Post autor: Wojtek »

Acia pisze:Wiem, że jest taki temat Kupię do danej kwoty i tam wasze opinie ale ja bym chciała wiedzieć co w tej kategorii jest dobre a co nie?
No to właśnie po to są te duże zbiorcze wątki. Służą jako archiwum.
Acia pisze:Unitra Fonica, Denon, Technics? Najlepiej ze zdjęciami:) I cechy charakterystyczne danego modelu.
To byłyby artykuły typowo wiedzowe czy też recenzje, a takich jest u nas niewiele.
Mało komu chce się tak dokładnie recenzować sprzęt na łamach forum.
Co nie znaczy, że ja tego zabraniam. Ba, wręcz namawiam zawsze do napisania paru słów ;)
Acia pisze:Przeszukałam także forum a propos gramofonu fonica g 601 A( taki posiadam) i nie znalazłam nurtujących mnie odpowiedzi, jaka wkładka, igła( wiem, że o igłach i wkładkach jest oddzielny temat ale ja nadal nie znalazłam odpowiedzi co jest dobrym zamiennikiem a co nie,czy ten adapter warto udoskonalać w ogóle? Wamat służy pomocą przy doborze igieł i wkładek ale ja nawet nie wiem czy muszę ją wymieniać.
Jeśli nie ma odpowiedzi to jest to dobry zaczyn do rozpoczęcia nowej dyskusji :)
Winters pisze:Po prostu pytaj o cokolwiek, co by Cię nurtowało w odpowiednich działach.
Otóż to. Jak nie ma pytań to nie można liczyć na odpowiedzi :)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
ODPOWIEDZ