Uszanowanko.

Pozwól innym poznać Ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Boguś
Posty: 127
Rejestracja: 02 sty 2014, 09:53

Uszanowanko.

#1

Post autor: Boguś »

Witam wszystkich czytających (po tych milionach przywitań, pewno niewiele osób już tu zagląda), Boguś.
Coś więcej?
Muzyka interesuje się dosyć długo, do tej pory kupowałem CD (mam około 300), ale ostatnio zacząłem słuchać starszych polskich piosenek (trochę mnie radio złote przeboje zaraziło, ale tam repertuar to wciąż to samo, a ile można?), potem trochę na jutubje katowałem jakieś Anny Jantar, Panią Prońko i jeszcze kilka innych piosenkarek. Ale pomyślałem, że jakoś tak nie wypada z internetów słuchać tych piosenek.
Dostałem od samicy singla Anny Jantar z moją chyba ulubioną piosenką grudnia zeszłego roku, czyli "Tylko mnie poproś do tańca", potem od teścia przywieźliśmy kilkadziesiąt vinyli, trochę też wylicytowałem i obecnie licytuję, miałem dostać gramofon, ale z tym nie poszło już tak łatwo i będę miał tylko głośniki... anyway, bardzo przyjemnie trzyma się/patrzy na płyty vinyLOWE ^_^, nie mogę się doczekać, aż w końcu którejś posłucham i porównam takie np. "English Settlement" na CD z wydaniem na płycie winylowej.
(∞).
Awatar użytkownika
Mr. Moonlight
Posty: 329
Rejestracja: 18 wrz 2009, 22:49
Lokalizacja: Łódź

Re: Uszanowanko.

#2

Post autor: Mr. Moonlight »

Witaj Boguś na forum :)
“Life is what happens to you while you’re busy making other plans.”
― John Lennon
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Uszanowanko.

#3

Post autor: JacK »

Cześć :)
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
Pawelec
Posty: 3221
Rejestracja: 17 gru 2012, 20:18
Gramofon: Składak
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Uszanowanko.

#4

Post autor: Pawelec »

Cześć Boguś. Wszędzie zaglądamy bo nadal jesteśmy ciekawi :)
AKTUALNA SPRZEDAŻ - pierwszy post
viewtopic.php?t=15809#p307122

Słuchać możesz jeszcze lepiej i jeszcze piękniej.
https://instagram.com/murasaudio
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41651
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Uszanowanko.

#5

Post autor: Wojtek »

Hej Boguś
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
Reymont
Posty: 1550
Rejestracja: 17 lut 2012, 10:41
Lokalizacja: Łódź

Uszanowanko.

#6

Post autor: Reymont »

Cześć. Mam nadzieję, że jakby co, to po pierwszym odsłuchu nie zrazisz się do winyli ;) Z żalem trzeba przyznać, że niektóre polskie wydawnictwa potrafią brzmieć podle :| Mam jednak nadzieję, że na takie nie trafisz i winyle Cię pochłoną, bo to naprawdę fajne hobby :)
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Uszanowanko.

#7

Post autor: kielek »

Witaj :D
To nie jest tak,że każda płyta winylowa zagra lepiej od cd i to nie jest tanie hobby ...
Awatar użytkownika
Boguś
Posty: 127
Rejestracja: 02 sty 2014, 09:53

Uszanowanko.

#8

Post autor: Boguś »

Co do finansów, to wiem :(.

Tak sobie dzisiaj słuchałem płyty z żółtym bananem na okładce, i chyba za bardzo nie przeszkadzały by mi jakieś delikatne trzaski w takim "Sunday Morning" czy innym "There She Goes Again" ^-^. To nawet miało by jakiś tam swój urok. To tyle teorii, czy rzeczywiście nie będą mi przeszkadzały trzaski, to dopiero kiedyś-tam się przekonam, niestety :/.
(∞).
Awatar użytkownika
radekcza
Posty: 241
Rejestracja: 22 gru 2012, 18:43
Lokalizacja: Warszawa

Uszanowanko.

#9

Post autor: radekcza »

Cześć :)
ODPOWIEDZ