Nowicjusz ze Szczecina

Pozwól innym poznać Ciebie
marmoorek
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2013, 21:46
Lokalizacja: united kingdom

Nowicjusz ze Szczecina

#16

Post autor: marmoorek »

:lol: No wlasnie zastanawialem sie czy 1200 zl nie lepiej na iphona zaproponowac wydac......ale widze ze kolega chce gramofona co mnie bardzo cieszy i dziwi, i podziwiam za to ze szuka dobrego sprzetu a nie kupi w media markt taki co to na usb zgrywa plyty ma kompakta nagrywarki glosniki od razu i ...... brzmi jak obiad w dobrej restauracji podany na plastikowym talerzu


Niedawno pokazalem moj sprzet komus i .....pierwsze pytanie czy mozna iphona podlaczyc . Na odp ze nie to uslyszalem ze smiec.....wezowisko kabli i wogole nie praktyczne bo.....pilota nie ma.
marmoorek
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2013, 21:46
Lokalizacja: united kingdom

Nowicjusz ze Szczecina

#17

Post autor: marmoorek »

Mam tylko nadzieje ze kolega nie zniechecil sie i nie uciekl.
eenneell
Posty: 4157
Rejestracja: 25 maja 2011, 22:18
Lokalizacja: K-ków

Nowicjusz ze Szczecina

#18

Post autor: eenneell »

marmoorek pisze: Niedawno pokazalem moj sprzet komus i .....pierwsze pytanie czy mozna iphona podlaczyc . Na odp ze nie to uslyszalem ze smiec.....wezowisko kabli i wogole nie praktyczne bo.....pilota nie ma.
Dla jednych muzyka to mp3 w uchu, a dla innych to muzyka,przedmiot, grafika i cała przyjemność z namacalności sprzętu i grania= czyli winyl :)
marmoorek
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2013, 21:46
Lokalizacja: united kingdom

Nowicjusz ze Szczecina

#19

Post autor: marmoorek »

Toz mp3 to gwalt na muzyce.zaluje ze do auta nie mam gramofonu bo bym zrezygnowal z cd wtedy
Quseul
Posty: 12
Rejestracja: 06 lip 2013, 19:23

Nowicjusz ze Szczecina

#20

Post autor: Quseul »

marmoorek pisze:Mam tylko nadzieje ze kolega nie zniechecil sie i nie uciekl.
Nie ,to mi nie grozi. Coraz bardziej skłaniam się ku modelom używanym. :)
marmoorek
Posty: 202
Rejestracja: 13 cze 2013, 21:46
Lokalizacja: united kingdom

Nowicjusz ze Szczecina

#21

Post autor: marmoorek »

Yak. Na początek kupiłbym coś używanego w dobrym stanie. Poza tym używki łatwo się naprawia jak coś się zepsuje a nowe.....nie disc ze drogie to jakość kiepska w tym przedziale cenowym. Na nowy fajnie grający sprzęt z 5kola by trzeba miec
Quseul
Posty: 12
Rejestracja: 06 lip 2013, 19:23

Nowicjusz ze Szczecina

#22

Post autor: Quseul »

Witam wszystkich!
Choć zarejestrowałem się już tutaj dawno, wypada mi przywitać się jeszcze raz po tak długiej przewie. :) Temat gramofonu nie odszedł ,a jedynie został odsunięty na dalszy plan ze względu na maturę , którą w tym roku zdawałem, ale to nieważne, bo ostatni, czternasty egzamin mam już za sobą i mogę znów myśleć o kupnie mojego pierwszego gramofonu. :) Wkrótce zwrócę się do Was, specjalistów, z konkretnymi pytaniami ;)
ODPOWIEDZ