Cześć Wszystkim!

Pozwól innym poznać Ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mattiss
Posty: 20
Rejestracja: 06 maja 2013, 16:59
Lokalizacja: Wrocław

Cześć Wszystkim!

#1

Post autor: mattiss »

Hej

Mam na imię Mateusz i jak wszystkich tutaj ściągnęła mnie magia czarnej płyty. Przeglądam forum od tygodni i postanowiłem się ostatecznie zarejestrować. Jak każdemu na początku milion pytań kłębi mi się w głowie i dosłownie godzinami czytam forum.
Wszystko zaczęło się od tego, że dobry przyjaciel podarował mi swój leżący od kilku lat w przechowalni wzmacniacz i kolumny. I tak stałem się właścicielem Onkyo Integra A-8690 i rzadko spotykanych kolumn Arcus AS70, które naprawdę świetnie dopełniają ten wzmak. Chwilę później pojawił się CD-player Pioneera PD7500 no i przyszła pora na gramofon, którego poszukuję od około miesiąca. Im więcej czytam, tym bardziej oddalam się od moich początkowych pomysłów zakupu Daniela lub Adama na rzecz czegoś zachodniego z tego samego przedziału wiekowego.
Licząc na Wasze porady i fachowe oko zamelduję się w wątku zakupowym i zobaczymy, co z tego będzie.

Pozdrawiam i witam wszystkich raz jeszcze!
Pilot
Posty: 769
Rejestracja: 03 mar 2013, 09:10

Cześć Wszystkim!

#2

Post autor: Pilot »

Witaj i powodzenia w zakupach.
kielek
Posty: 3185
Rejestracja: 05 paź 2011, 08:34
Lokalizacja: Gdynia

Cześć Wszystkim!

#3

Post autor: kielek »

Cześć Mateusz ;)
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41713
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Cześć Wszystkim!

#4

Post autor: Wojtek »

Cześć :)

Co porabiasz we Wrocławiu?
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
mattiss
Posty: 20
Rejestracja: 06 maja 2013, 16:59
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cześć Wszystkim!

#5

Post autor: mattiss »

Dzięki za ciepłe powitanie znad morza i ze stolicy! ;)

We Wrocławiu mieszkam, ale pracuję poza miastem. Zawodowo jestem ratownikiem i kieruję ambulansem, więc mój budżet na gramofon jest, póki co, bardziej ograniczony niż bym tego chciał...
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Cześć Wszystkim!

#6

Post autor: JacK »

Cześć :)
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
ODPOWIEDZ