piotrekzpoznania

Pozwól innym poznać Ciebie
ODPOWIEDZ
piotrekzpoznania
Posty: 24
Rejestracja: 10 wrz 2012, 08:07

piotrekzpoznania

#1

Post autor: piotrekzpoznania »

Witam serdecznie brać forumową!

Zarejestrowałem się czas jakiś temu, ale dopiero teraz się ujawniam. Pozdrawiam Władzę i wszystkich piszących na forum!
Muzyki słucham od zawsze, świadomie kupować płyty zacząłem w latach '80. Gramofon (za przeproszeniem) miałem wtedy nielichy: Camping Stereo (mam nadzieję, że posiadacze takiego sprzętu nie dostają tutaj permanentnego bana). Campinga dostałem za dobre wyniki w nauce o rodzicieli. :lol:
Dość powiedzieć, że grał mi i wiele godzin na nim przesłuchałem. Gorzej było z płytami, ale jak ktoś chciał to dotarł to tego czy owego. Poza tym z racji moich uzdolnień przeróżnych zdarzyło mi się w tamtych latach kilka razy odwiedzić burżuazyjny zachód i jego sklepy płytowe gdzie jakieś AC/DC i KISS sobie kupiłem.
I tak dotarłem do roku 1989. Dzięki "znajomością" nabyłem Fonice GS 464. Przytargałem ją tramwajem do domu z drugiego końca miasta i ... nastała na dobre era CD. Jak jakiś idiota rzuciłem się na "sedesy", pierwsze co sprawdzałem na okładce to czy jest DDD (AAD dyskwalifikowało płytę ostatecznie). Na szczęście resztki zdrowego rozsądku spowodowały że nie wytrzasnąłem tej Foniki. Wiele razem przeszliśmy, kilka przeprowadzek, kilka zawodów sercowych, jeden udany związek ... zawsze ją ze sobą targałem (tę Fonikę znaczy). Kilka lat temu obudziłem się w nocy zlany potem i postanowiłem ożywić mój gramofonik. Co też uczyniłem i teraz gra mi w najlepsze a ja nie mam zamiaru zamieniać go na nic innego. Oczywiście wiem jakie zdanie macie Państwo na temat tego "sprzyntu", ale ja mam GS 464 i nie zawaham się go użyć. 8-)

Pozdrawiam!
piotrekzpoznania
>>Hity bity i haj fity<<, decybele, ilumeny Kryśki, Ele i Karmeny
Awatar użytkownika
kaZ
Posty: 2019
Rejestracja: 15 lut 2010, 22:22
Lokalizacja: 265 km od Łodzi

piotrekzpoznania

#2

Post autor: kaZ »

Cześć :)
"Bardzo lubię piosenki,
i różne inne dźwięki
szczególnie jak mnie co wzruszy
rzuca mnie się na uszy "
Awatar użytkownika
Kocewicz
Posty: 739
Rejestracja: 25 lip 2012, 19:12
Lokalizacja: Zgierz
Kontakt:

piotrekzpoznania

#3

Post autor: Kocewicz »

Cześć!
Are you Shure?
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41644
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

piotrekzpoznania

#4

Post autor: Wojtek »

Cześć Piotrek :)

Fajne i kolorowe wspominki ;)
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
Awatar użytkownika
fuks
Posty: 87
Rejestracja: 16 gru 2012, 16:15
Lokalizacja: Żywiec / Zwardoń

piotrekzpoznania

#5

Post autor: fuks »

siema :) Nie przejmuj się nie tylko ty lubisz starocie:) Ja też mam wszystko wszędzie pochowane co mi kiedyś służyło bo szkoda mi tego wyrzucać :D Witaj wśród chomików :D
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: piotrekzpoznania

#6

Post autor: JacK »

Cześć :)
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
Awatar użytkownika
zoombie
Posty: 1029
Rejestracja: 06 maja 2013, 21:36
Lokalizacja: Łódź

piotrekzpoznania

#7

Post autor: zoombie »

He, he, witaj, widzę, że bratnia dusza z Ciebie :)
Ja co prawda po zakupie GS-a zawodów sercowych już nie przeżywałem, kupowałem wszystkie CD jak leci, tym bardziej, że muzy z lat 60-80 chyba nie było DDD :mrgreen: , ale Fonica też pary razy zmieniała razem ze mną miejsce zamieszkania, nie opuściła tylko granic RP. Za to prawie zawsze stała obok CD, z wyjątkiem tych kilku ostatnich lat. I sądzę, ze teraz jak wróciła na należne jej miejsce, trochę tam postoi, nawet jeśli kiedyś doszłoby do tego, że uzyska nieco bardziej arystokratyczne towarzystwo :lol:
Pzdr :D
ODPOWIEDZ