Siema!

Pozwól innym poznać Ciebie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Chylins
Posty: 16
Rejestracja: 26 gru 2012, 18:20
Lokalizacja: Warszawa

Siema!

#1

Post autor: Chylins »

Cześć!
Jestem Chylins, właściwie Bartłomiej, mam 16 lat i pochodzę z Warszawy. Moja przygoda z vinylami zaczeła się kilka lat temu po znalezieniu u babci w piwnicy Unitry GWS-114 która mi służy do dziś, lecz rozważam kupno czegoś nowego, zapewne jakiegoś Stanton'a. Powoli tworzę swoją kolekcję płyt, głównie jest to rap i funk/soul. Uwielbiam beatmaking, szczególnie oparty na samplach jazzowych lub funkowych. Docelowo sprzęt ma mi służyć do odsłuchu i cięcia sampli, których będę używać do produkcji na legendarnej serii maszyn od Akai - MPC. To chyba tyle ;)
Awatar użytkownika
WojtekW
Posty: 81
Rejestracja: 16 sie 2012, 12:44
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Siema!

#2

Post autor: WojtekW »

Cześć,

czego słuchasz w rapie? : )
Awatar użytkownika
Chylins
Posty: 16
Rejestracja: 26 gru 2012, 18:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Siema!

#3

Post autor: Chylins »

Jeżeli chodzi o polski, to niewiele, bardzo lubię Ostrego, ogólnie Łódzką scenę, Polsko-Kanadyjski zespół Ortega Cartel, W.E.N.A. jest spoko, Proceente, ostatnio sporo Hadesa zacząłem słuchać. A ze Stanów, to uwielbiam Dilated Peoples, solowe płyty Evidence'a też (jego przyjaciel Alchemist jest jednym z moich ulubionych producentów), od czasu do czasu lubię posłuchać Wu-Tang Clan, Mobb Deep, bardzo lubię kolektyw Soul Assassins, czyli głównie Cypress Hill. Notorious B.I.G., Mos Def i coś by się jeszcze znalazło. Ale moim mistrzem, szczególnie bitów, bo to co on robił z MPC było niesamowite, jest J Dilla (był w Slum Village, produkował dla między innymi Busta Rhymes, Common'a, De La Soul, The Pharcyde). Ogólnie to najbardziej wsłuchuję się w bity :) A Ty? ;)
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Siema!

#4

Post autor: JacK »

Cześć
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
ODPOWIEDZ