Witajcie!

Pozwól innym poznać Ciebie
ODPOWIEDZ
mirons
Posty: 18
Rejestracja: 14 lis 2012, 22:29

Witajcie!

#1

Post autor: mirons »

Witam wszystkich jeszcze raz, tym razem w odpowiednim miejscu (wlazłem tak na forum z buciorami)
Pora się przedstawić, jestem Mirek obecnie mieszkam na zielonej wyspie ( irlandiia) w kraju pochodzę z woj. lubelskiego i w przyszłym roku mam zamiar tam wrócić.
Moja przygoda z gramofon rozpoczyna się na nowo. W wieku ok 12 lat tato przywiózł z ZSRR taki gramofon z ampitunerem w jednym segmencie, raczej niższej klasy, na początku ukradkiem używałem go do rozpędzania kółek a resorakach a siostra miała karuzelę dla lalek, do słuchania mieliśmy jedynie jakieś 4-5 winyli z rosyjską muzyką rozrywkową, jedna była nawet mocno rockowa i ją najczęściej słuchałem, niestety rodziców niezbyt interesowało słuchanie płyt więc kolekcja się nie powiększyła, mnie jako nastolatka nie było stać na zakup nowych, więc używałem jako nośnika mojej ulubionej muzyki wszechobecnej kasety magnetofonowej później, w latach cd gramofon powędrował na strych, ale z kasety czy cd jakość nigdy nie doradzała do piętą winylowi,
Może moje odtwarzacze kaset i cd nie były najwyższych lotów ale było ich wiele, a mi zawsze w pamięci najlepiej, najczyśćiej i najcieplej grał ten gramofon. I teraz chcę na nowo rozpalić czar winyla mimo że na chwilę obecną nie posiadam żadnej płyty a gramofon powoli składam do kupy.

Pozdrawiam Mirek.
Awatar użytkownika
Wojtek
Administrator
Posty: 41585
Rejestracja: 02 lut 2009, 02:59
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Witajcie!

#2

Post autor: Wojtek »

Cześć Mirek :)

Długo już jesteś na wyspie?
Tubylcza wredota, tudzież insza kanalia
http://www.winyl.net/viewtopic.php?f=6&t=6268
mirons
Posty: 18
Rejestracja: 14 lis 2012, 22:29

Re: Witajcie!

#3

Post autor: mirons »

Na wyspie prawie sześć lat i już mam dosyć, jest praca i ...... no właśnie chyba tylko praca.
Awatar użytkownika
JacK
Posty: 2472
Rejestracja: 12 kwie 2011, 11:30
Gramofon: Kuzma Stabi S
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Witajcie!

#4

Post autor: JacK »

Cześć :-)
Kuzma Stabi S, Rega RB300, Dynavector DV - 10X5, Sonneteer's Sedley (first edition), AVM Competition, B&W CDM1NT
johnnymoped
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2012, 20:46

Re: Witajcie!

#5

Post autor: johnnymoped »

Siemka :)
ODPOWIEDZ